Левон Хампарцумян

  • 10 857
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Гледах го в предаването-Черешката на тортата-като добър кулинар се представи!
Домът и кухнята му са наистина впечатляващи!

# 76
  • Мнения: X

Домът и кухнята му са наистина впечатляващи!

То остава и да не са Laughing

# 77
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
п.п.п. Ясно, че Левон Хампарцумян дразни (широката общественост), защото е богат и успял.
Глупости на търкалета.
Абсолютно yes

А и бизнесът не може да работи без банки.
Ау, просълзих се от умиление Mr. Green Ей сега ще  отида да си ги внеса обратно, че да помогна на горкия бизнес Wink
Това ми звучи като в песничката на Семьон Слепаков: "КупИ говно и поддержи Россию!"

Последна редакция: чт, 20 дек 2012, 23:35 от Делфина фон Ю.

# 78
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 879
А как ти звучи, че бизнесът не може да работипари... ако и с това не си съгласна, ясно  е от къде идва отрицателното отношение. Чак и какво яде знаете...

# 79
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Хайвер и белуга.. Peace

# 80
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 879
Има пари, може да си ги позволи... чудо голямо

# 81
  • Мнения: 2 484
Ясно, че Левон Хампарцумян дразни (широката общественост), защото е богат и успял.
Не защото е богат и успял.
А защото е богат за сметка на цяла една държава, чрез кражби, мушенгии, далавери и подкупи.


Точно.

# 82
  • Мнения: X
Аха....що ли се сещам за
"Пази боже, сляпо да прогледа!"        Joy Joy Joy Joy

# 83
  • Мнения: 10 547
О, хайде стига евтин популизъм! Не харесвам Хампарцумян, но не харесвам и подобна тенденциозност.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Левон...България е зле заради такива хора като него....арогантен до болка. Няма да пиша повече, защото ми идват наум обидни думи.

# 85
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 879
Винаги съм се чудела защо българите винаги търсим вината в някого другиго... все някой ни е за нещо виновен.

# 86
  • Мнения: 66
Понеже повече са негативните мнения,реших за баланс да кажа и нещо хубаво!

Преди повече от 10 години съм била на бизнес среща (вечеря) с него.Направи ми много добро впечaтление тогава.Изключително земен, с много добро чувство за хумор и самоирония.
Хареса ми също така,че беше много  начетен на теми извън неговате професионална сфера.
Видя ми се много деен. До колкото знам,се занимава много активно с благотворителност.

Между другото,покрай работата, съм срещала едни от най-богатите хора в България,той е един от най готините.

 Но да ,на мен също не ми харесва на фона на мизерията в страната,да се вее като бяло знаме лукса
( макар ,че богатството, не е порок).Скоро ме издразни Кремена Халваджан, която разправяше,че "български обувки" не носела, защото миришели лошо ooooh!Не можела тя така... Joy

# 87
  • Мнения: 5 178
Левон Хампарцунян както и много други "банкери" са  преквалифицирани в такива по политическа линия. След като направи "отлична" приватизация и след като никой начетен финансист не пожела да заеме поста- го дадоха на него с обещанието да слушка..
Само за куриоз, за да стане ЛХ управител на Булбанк трябваше да се смени закона и да отпадне изискването за икономическо образование, на което "кандидат банкера" не отговаряше..
Е сами си отговорете на въпроса като е толкова голяма работа толкова ли не можа да изкара една магистратура по финанси навън и да не пипат закона у нас Mr. Green
Бил в Ънст и Янг - ами да взимаха на работа партийни функционери за да получават поръчки  Money



# 88
  • Мнения: 8 848
Винаги съм се чудела защо българите винаги търсим вината в някого другиго... все някой ни е за нещо виновен.

Аз пък винаги се чудя що някои се слагат при българите, че и питат от наше име?

# 89
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 879
Винаги съм се чудела защо българите винаги търсим вината в някого другиго... все някой ни е за нещо виновен.

Аз пък винаги се чудя що някои се слагат при българите, че и питат от наше име?
Като български граждани и човек плащаш данъците си в България имам това право... 

Общи условия

Активация на акаунт