Левон Хампарцумян

  • 10 852
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 827
Винаги съм се чудела защо българите винаги търсим вината в някого другиго... все някой ни е за нещо виновен.

Аз пък винаги се чудя що някои се слагат при българите, че и питат от наше име?
Като български граждани и човек плащаш данъците си в България имам това право... 

Не знаех, че живееш в Бг, заблудих се от профила. Не прави заключения само от мнението за обкръжаващата те среда. Хората все повече се променят заедно с промените в бита си. Разликите са все по- големи и скоро ще станат пропаст.

# 91
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 844
Това че не живея в България не ме прави по-малко българка от теб например.
Никой от обкръжаващата ме среда ( дори и живяща в България) не гледа в канчето на другия и не търси вината за своя живот в другия...нещо което правите в тази тема...какво ядял, чудо голямо, има пари позволява си го. Колко от вас знаят каква цена е платил той, ама иначе по форумите сме фурия а в нормалния живот си кротуваме

# 92
  • Мнения: 5 178
Titina, да ме прощаваш ама не аз излизам по медиите да обяснявам, че криза няма щом мога да ям хайвер от каква там риба беше.., той сам се показва в медиите и съответно е обект на коментари.
Аз не знаех как е създадена Булбанк, докато не се заговори за голямата му заплата, която принципно трябва да е фирмена тайна, но той е позволил да се изнесе информацията, После вързах и защо много фирми, напреднали здраво в прехода, ползват задължително услугите на Булбанк и не могат да се откажат, въпреки че ги дерат с невероятни такси, изнудват ги с повишение на лихвите и др

# 93
  • Мнения: 5 539
Арогантността и проявата на лош вкус в публичното общуване не са престъпление, но и не заслужават възхищение.
Такива фигури като Л. Х. не биха могли да просъществуват дълго на светло в едно нормално демократично общество.

# 94
  • Мнения: 62
Титина, каква цена е платил Лево, си е лична работа между него и Който ще го съди на Небето. Wink Тук, на земята, Лево и останалите банкери ''ще бъдат първите, изправени до стената, когато дойде революцията''. Grinning Капиши? Simple Smile

# 95
  • Мнения: X
Титина, каква цена е платил Лево, си е лична работа между него и Който ще го съди на Небето. Wink Тук, на земята, Лево и останалите банкери ''ще бъдат първите, изправени до стената, когато дойде революцията''. Grinning Капиши? Simple Smile
Бита карта е това с революциите, Пънки. На мястото на едни дерибеи идват други дерибеи и така до следващото прочистване. И обикновените хора пак духат супата. Друга революция трябва - революция на съзнанието.

# 96
  • Мнения: 5 178
Жаве, (р)еволюцията на съзнанието няма как да дойде в главите на старите комунисти, забрави и това е бита карта, първо наистина ще трябва да им се вземе властта от ръцете
Ако настъпи поне в младите въпросната еволюция може би имаме шанс, но като гледам какви пари се изливат за чалгализация и циганизация - няма шанс

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт