SUPERNATURAL: Love me, Winchester!

  • 21 070
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 41
Как ми се иска да е четвъртък.Видяхме и Сам в такива дрехи.

И аз не смятам, че като приключат със СПН ще отидат в големи продукции.Мисля, че ще обърнат повече внимание на семейството си.Тогава и двамата ще са с деца.Ще си починат и може да участват в някой сериал или по-ниско бюджетен филм.Според мен те не търсят големите пари и известност.Сам Джаред го беше казал в интервю.

# 721
  • гр. София
  • Мнения: 2 532
Е, има и доста прилични филми, които не са високобюджетни.  Rolling Eyes
Но се съмнявам ако им предложат голяма роля те да откажат.

# 722
  • Мнения: 4 607
Да, там е въпросът, дали биха им предложили. Grinning

# 723
# 724
  • Мнения: 6 391
Aх, моретоо! Ах, моретоо! Laughing

Божеййй, наистина ми се доходи да погледам вълничките ooooh! . Ще се пробвам другата седмица Crazy .

# 725
  • Мнения: 0
Ето още малко снимки на сем. Падалеки от парка:


 

Стахотни са, а Томас е такова сладурче! Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 9
Прекрасни са  Heart Eyes

# 727
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Ако Холивуд не ги оцени, загубата ще е само него. И за нас. Момчетата вече си имат най-важното  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 6 391
 Shocked  Joy


PS. Пишете спокойно - утре пускам новата тема Hug .

# 729
  • Мнения: 0
Ай, Импалко, какви готини гифчета от любимата ми четвъртосезонска фотосесия си намерила! Аз издирвам много усилено една снимка на двамцата от точно тази серия пред стената - Дийн е със зелена риза, а Самито с някаква розово-сива тениска и е скръстил ръце.

Търся я във формат за десктоп. Чакай да ви я намеря малка, за да видим дали някой няма да може да помогне.

Eй я:

Aко някой я има в HD, много ще се радвам да я сподели.

# 730
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Тук Импалка е като запнат пищов  Wink

Още една снимка с таткото. Е така се прави дзвер, ако не знаете. Говоря от личен опит  Laughing

# 731
  • Мнения: 6 391
Дейна kiss ,
Тази снимка е само така, в този формат, защото е колаж (вероятно фенски Rolling Eyes ) от две отделни снимки, респ. на Джаред и Дженсън от същата четвъртосезонна фотосесия.

# 732
  • Мнения: 2 040
Много ми харесаха Падалековите снимки.  Heart Eyes Супер сладки!

А и морската на Екълсови е чудна.  Heart Eyes

# 733
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Страхотни снимки на Падалекови  Heart Eyes Hug Как му отива на Джаред да е татко  Crazy

# 734

Общи условия

Активация на акаунт