SUPERNATURAL: Love me, Winchester!

  • 21 060
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21 298
Ох,много красиви семейства  Heart Eyes
Как да не ги обожава човек

# 736
  • Мнения: 6 391
Дженсън и Тай в Dark Angel и Supernatural:





Все по-хубави с годините Heart Eyes .

# 737
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
На Джаред жена му повече ми харесва от тази на Дийн. Не й знам името, но тя играеше Рейчъл в " Трии Хил"  и беше много неприятна там.

За последанта серия - на някой стана ли му поне малко жал за Бени ? На мен - да. Той наистина има желание да се бори да бъде добър, да не убива хора, да се бори срещу инстинктите си и имаше нужда от помощ. Ядосах се на Дийн, че не отиде да му помогне. Предпочете да остане със Сам. Сам ми хареса в този епизод, че и той накрая напарви жертва - реши да остане с Деийн, вместо да бъде щастлив с Амелия. От началото на този сезон усещам, че сякаш е голямо бреме за Сам да бъде заедно с Дийн. Сякаш е задължение за него, а не както беше в началото - нещо естествено. Знам , че има мечти за нормален живот, но вътре в себе си трябва да е  нясно, че двамата с Дийн - за тях е невъзможно да имат нормален живот и да спре да се прави на мъченик.

# 738
  • Мнения: 6 391
На мен не ми дава мира кaк Кас намери Сам newsm78 ?

# 739
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
На мен не ми дава мира кaк Кас намери Сам newsm78 ?

Че той не ги ли е намирал винаги, когато са му трябвали ? Дори не съм се питала как ги открива . Много пъти той сам идва при тях, без те да го викат.

# 740
  • Мнения: 21 298
Не се замислих затова как Кас го е открил  Thinking

# 741
  • Мнения: 6 391
В началото на Сезон 5 момчетата бяха надлежно гравирани по ребрата, за да бъдат неоткриваеми за ангелите. От демоните пък ги пазеха татуировките и торбичките. Можеха да се свържат с Кас или друг ангел чрез молитва. Последно си спомням как в 7.21 Мег трябваше да каже на Кас на коя миля на магистралата са, за да дойде при тях. Иначе, ако хижата на Руфъс им е нещо като дом/щаб (след опожаряването на къщата на Боби), да, има голяма вероятност да са там. Обаче как след спасяването от Чистилището Кас ги откри в мотела и още повече на някакъв забутан път в 8.07? Много ме тормози Laughing .

# 742
  • Мнения: 21 298
Да,наистина е интересно  newsm78

# 743
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
В началото на Сезон 5 момчетата бяха надлежно гравирани по ребрата, за да бъдат неоткриваеми за ангелите. От демоните пък ги пазеха татуировките и торбичките. Можеха да се свържат с Кас или друг ангел чрез молитва. Последно си спомням как в 7.21 Мег трябваше да каже на Кас на коя миля на магистралата са, за да дойде при тях. Иначе, ако хижата на Руфъс им е нещо като дом/щаб (след опожаряването на къщата на Боби), да, има голяма вероятност да са там. Обаче как след спасяването от Чистилището Кас ги откри в мотела и още повече на някакъв забутан път в 8.07? Много ме тормози Laughing .

След като дийн беше в Чистилището и прекара месеци там, не се знае дали ги има още тези татуировки върху тялото си. Така, че е по- вероятно Кас да може да открие Дийн. А и все пак бяха заедно в Чистилището. Но как е открил Сам - сега като спомена за татуировките, сори, бях забравила, и аз се чудя как. Да не би да има нещо общо с Аманда Тайпинг , забравих й " ангелското" име - да е препрограмирала по някакъв начин Кас. То е ясно, че тя му е бъркала в мозъка.
Мен ме тормози много това, че до сега не дадоха логично обяснение, защо Сам не потърси Дийн, докато Дийн беше в Чистилището ? Сякаш забрави, че има брат. Заживя си щастливо с Амелия, а Дийн кучета го яли. И ако си спомняте в първите епизоди, Дийн беше много наранен от този факт. И сега това е, което ме дразни в Сам. Постъпва егоистично. Мечтае за нормален живот, но виждаш ли, заради Дийн не може да го има. А сякаш Дийн няма право на нормален живот. Сякаш е длъжен да се бие с демоните. А Сам реши проблема - каза на Дийн , че се е отказал и явно някой друг върши тази работа. Тоест, светът може и без него. Предполагам , че Дийн не се отказва, защото няма какво друго да прави. Това е всичко, което има. Няма къде другаде да отиде. А най- близкия му човек - брат му, се държи така, сякаш това да се заедно вече е прекалено тежко за него. Чак не мога да повярвам, че в последната серия Сам не заряза Дийн и не отиде при Амелия. Дано това да е нещо като ново начало за тях. И Дийн заряза приятели си Бени заради брат си. Друг е въпросът, че Бени заслужаваше помощ.  

# 744
  • Мнения: 6 391
Постарах се и аз да си обясня защо Сам не е търсил брат си - нещо, което не ми се върза докрай с характера му и поведението през годините Rolling Eyes . Приех, че бремето на постоянното спасяване на хора и света му е дошло в повече, останал е наистина съвсем сам, имал е нужда от промяна, утеха, любов, нормален живот. И имаше всичко това. За една година.
Както винаги, щом се отнася до моите/нашите момчета, се опитвам да намеря обяснение (да не се бърка с оправдание) и никога не ги упреквам или съдя (понякога ми иде да се фрасна с нещо тежко по челото).
Много бих искала да разбера и дали Бени има някаква сделка, кои са онези 'те', които са му казали къде е портала в Чистилището.
А, да! Искам да знам и дали няма нещо скрито във "възкръсването" на съпруга на Амелия, и дали тези две яки са еднакви Laughing :



# 745
  • Мнения: 21 298
Аз много искам -Бени-Дийн да се развиват,и естествено,ако може и Сам да се включи Blush
Иначе как се казва актрисата , играеща Амелия ? (мярнах я по Дива)

# 746
  • Мнения: 6 391
Лиан Балабан (Liane Balaban). Известна в темата като 'Ушатка' Mr. Green .

PS. Лиса, новият ти подпис е *мъъърр*.

# 747
  • Мнения: 21 298
Лиан Балабан (Liane Balaban). Известна в темата като 'Ушатка' Mr. Green .

PS. Лиса, новият ти подпис е *мъъърр*.
Хихи , Импала ,това с "Ушатка" ме уби  hahaha

О,да,обожавам си го , ще си го понося  Heart Eyes Mr. Green Blush

# 748
  • Мнения: 6 391
Не мърдайте! Пускам новата тема.

# 749
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Лисе и аз го обожавам  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт