Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 824
  • 849
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 171
Получих "хип хоп" шапка...дамска, с цветя по козирката...още съм потресена...На 25 съм, вярно спортно основно нося, кецове предпочитам междинните сезони, но това не бях очаквала евър. От рандъм колега е заради тайния Дядо Коледа, та започвам сериозно да се замислям колко точно безумно изглеждам отстрани...

Илюстрирай! Не себе си, шапката.  Laughing

# 676
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Е, недей така минорно Simple Smile Дай по-ведро.
След като аз изглеждам подходящ кандидат за отглеждане на рибки, а и явно мога да се наредя (вероятно силно неуспешно) в редиците на пекарите, значи и ти ще изглеждаш чудно с тази шапка. Поне за 2 минути Simple Smile

# 677
  • Мнения: 11 572
Пола, дънкова, три размера по- голяма. Не я взех. Пишман подаряващия се опита да я пробута на приятелката ми. Оказа се че я е намерил в тях, с етикет.

# 678
  • София
  • Мнения: 12 374
Тенджера. Голям шок за мен. Всеки, който ме познава дори само от 30 минути знае, че аз бягам от всичко свързано с готвенето като дявол от тамян. Откровено ми идваше да халосам подаряващия с тенджерата по главата, но коледният дух все пак надделя.

# 679
  • Мнения: 5 374
Бременен заек.

# 680
  • Мнения: 11 572
Таис да дава тенджерата, идеално ще се получи един обяд. Grinning

# 681
  • София
  • Мнения: 12 374
Таис да дава тенджерата, идеално ще се получи един обяд. Grinning
С най-голямо удоволствие, ама беше преди години  Simple Smile Но аз наистина преподарих въпросния злощастен дом. съд.

# 682
  • Мнения: 11 572
Хаха. Аз май бях писала преди години за рендета. Преподарих и аз- така си седи в шкафа на получателката.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 6 955
Тъкмо се замислих след празниците да поразгледам в olх  Laughing Дето се вика - боклука за един е съкровище за друг  Laughing

# 684
  • Мнения: 7 171
Тенджера. Голям шок за мен. Всеки, който ме познава дори само от 30 минути знае, че аз бягам от всичко свързано с готвенето като дявол от тамян. Откровено ми идваше да халосам подаряващия с тенджерата по главата, но коледният дух все пак надделя.

Направили са намек, но ти не си го разбрала., Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 12 374
Тенджера. Голям шок за мен. Всеки, който ме познава дори само от 30 минути знае, че аз бягам от всичко свързано с готвенето като дявол от тамян. Откровено ми идваше да халосам подаряващия с тенджерата по главата, но коледният дух все пак надделя.

Направили са намек, но ти не си го разбрала., Laughing
Аз от намеци не разбирам  Laughing

# 686
  • Мнения: 9 487
И аз помня растението, което яде насекоми  Joy

# 687
  • Мнения: X
Рамка за снимка! Синя със "златни кантове"!  Sick Нямам нищо синьо в интериора. Нямах намерения да преподарявам и я изхвърлих.
Това с бременната зайка ме потресе.  Laughing Следват едни бременно-родилни преживявания.  Flutter Лято, представям си емоцията на лицето ти от подаръка.  Wink Хайде, много зайчета на финала  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 775

Какво се случи  Shocked

# 689
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147

рано е да се каже  Laughing

но ще се случва често  Whistling
зайците бременеят по 30 дена  Peace
значи на два месеца по 12 зайчета...  Crazy

влязох в темата само за да кажа, че съм шампион и нямам стигане  Sunglasses
 Hug получих лампа за дрешника.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт