Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 812
  • 849
  •   1
Отговори
# 840
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
И аз съм така,обичам животните,но не мога да ги докосвам....всъщност имам страх да не си забият ноктите в мен ,да ме одраскат или да ме ухапят Rolling Eyes   Имаме зайче,понякога се престрашавам да го погаля,но цялата се разтрепервам Embarassed

# 841
  • Мнения: 3 784

рано е да се каже  Laughing

но ще се случва често  Whistling
зайците бременеят по 30 дена  Peace
значи на два месеца по 12 зайчета...  Crazy

влязох в темата само за да кажа, че съм шампион и нямам стигане  Sunglasses
 Hug получих лампа за дрешника.  Hug


Аз всъщност имам нужда от подобен артикул. Нещо като челник ли е?  Laughing

А бременната зайка ме разсмя много. Нищо чудно, че е била зла, горката. На часове от раждане, а я лашкат насам-натам да я подаряват.

Аз съм тази с аквариума от по-предните страници. Този, който надлежно върнах в магазина, ден-два след Коледа.
Днес, изненада голяма, хората, които ни го подариха или по-скоро го подариха на дъщеря ми, минаха да ни видят? и донесоха ъъъъ, рибки в плик.
 Не мисля, че скоро или по-скоро някога, съм се чувствала по-неудобно  ooooh!

Съпругът ми, каза, че аквариума е даден на приятелка на дъщеря ми. 
В крайна сметка, нямаме аквариум, но имаме рибки, две май са "Nemo", всички плуват в кана за Сангрия   Party ако до утре са живи ще го мислим  Praynig

До момента подаръкът "киндер сюрприз", т.е., бременната зайка ми беше абсолютният фаворит, но тези с подаръка на части я надминаха!  Joy Ако ви дойдат скоро пак на гости, сигурно ще донесат мидички и водорасли.

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 22:23 от Вещица в чужбина

# 842
  • Мнения: 5 710
Зелка и няколко кивита.
Собствено производство на приятел, опаковани в прозрачен целофан.
Като се замисля - много мил подарък!

# 843
  • Мнения: 548
*Coraline*, да пипап всякакви животни и птици, нещо като фобия, само от мисълта да докосна някое животно ми се обръща стомаха още от дете...Баща ми какво ли не направи, за да излекува тази фобия, но неуспешно. Брат ми в това отношение е пълна моя противоположност  Peace
Според мен си е точно фобия и може да не е зле да те види лекар, който специализира във фобии, а не баща ти, което е специализирал в животни и очевидно няма как да те разбере:)

Съжалявам за офтопика.

# 844
  • Мнения: 496
Просто държа да ви кажа как съвсем скоро на юбилей на бащата на мой много добър приятел, собствената му сестра му подарила чаши от Била, а дъщеря му - закачалка (такава за коридор). Придружена с обяснението, че като им ходи на гости, нямала къде да си закача палтото.  newsm78 hahaha Много се смях.

# 845
  • София
  • Мнения: 2 992
А на мен, майката на зет ми (т.е сватята) за Коледа ми подари пакет с хималайска сол?!? И то от едрите кристали! Прилежно опакован в лъскава хартия! Направо щях да падна от стола Joy Joy Joy След като видя реакцията ми се заобяснява,  че за Коледа се подарявало задължително и нещо за къщата.Та понеже съм си имала всичко, е решила  да е нещо "по-така"!

# 846
  • Мнения: 2 843
На мен са ми подарявали добре изглеждаща мелничка, пълна с хималайска сол - кристали, и този подарък много ми хареса. Наскоро в Лидъл имаше такива мелнички и бяха много хубави.

# 847
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Ето, много жени биха се обидили от подарък - тиган, аз си мечтая за хубав голям уок, ама няма Simple Smile

# 848
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
знаех си аз, че не съм сама   Crazy
Скрит текст:
аз даже газовия котлон с такава идея си избирах Blush


# 849
  • Бургас
  • Мнения: 6 895
Аз затова последните две години предприех много ефективна тактика по отношение на мъжа ми. 1-2 месеца преди рождения ми ден и коледа започвам с някакви невинни вметки, на които той безпогрешно се връзва  Laughing
Например:
"Ох, болят ме очите да чета книги от тоз таблет. При четене с четец дали пак е така? Я, тука в в тоя сайт има някакви евтини, ама не ми се дават и толкова пари."
Получих Киндъл  Laughing
Преди това пък след баня редовно си мрънках, че сешоара ми нещо сдава багажа и получих нов.  Laughing
То и за мъжа ми е улеснение, защото не му се налага да мисли много по въпроса.
Янтра, пробвай и ти. "Ех, да имах уок каква маджа щях да ви спретна, ама на, не се получи на тоя нашия тиган."

Само че трябва да се повтаря доста пъти, че те мъжете по принцип си изключват звука и в прав текст рядко чуват какво им се говори, пък какво остава за намеци.

Общи условия

Активация на акаунт