Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 820
  • 849
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 38 697
И дъщерята ми подари миналата година един нож - много ми е удобен!
Както казах, ММ не смее да ми прави изненади.

# 796
  • Мнения: X
Може би най-странният коледен подарък в нашето семейство получи синът ми- розова гривна от ластици. За 22-годишен Убавец подаръкът е направо трепач. hahaha Но смее ли да не я носи, след като я е изплела собствената му 9-годишна сестра?

# 797
  • Мнения: 6 417
Гривните от ластици бяха голям хит, ама защо розова?  Joy

# 798
  • Мнения: X
Гривните от ластици бяха голям хит, ама защо розова?  Joy
Щото и свършили лилЯвите ластици. Щеше да се носи наш Убавец като мъжка Виолета. hahaha

# 799
  • Мнения: 22 036
Странни май не съм получавала, но години наред мъжът ми ми подаряваше букет от единствените цветя, които не харесвам (лилия). Аз харесвам лилии, но не в оранжаво, а той все такива избираше. Накрая много се дразнех, заюото за почти 20 години не научи, че точно и само тези цветя не харесвам. А може и нарочно да го е правил Simple Smile.

# 800
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Имам една съседка, американка, много странен човек...ако се засечем здравей, здрасти и толкоз. Преди Коледа ми звънна по телефона и ме помоли да и купя цигари като се прибирам и като отидох да и ги занеса ми връчи една торба, блуза, която майка и и пратила от Америка, но не уцелила размера, метални формички за сладки, очевидно ползвани, но бяха сбрани в найлоново торбе и парче скъсана и омачкана хартия за опаковане  на подаръци, с обяснение за блузата и честитка за Коледа...  newsm78

# 801
  • Мнения: 39
Част от коледния ми подарък беше... килимче за пред входната врата  Laughing

# 802
  • Мнения: 609
Подариха ми ,към общия подарък ,шаблони за вежди,с разяснението,че и били останали на въпросната госпожа и нямало на кой да ги даде.

# 803
  • Мнения: 7 171
Част от коледния ми подарък беше... килимче за пред входната врата  Laughing

Е, зависи от кого е, все пак. То и аз подарих на дъщеря си гащи и на мъжа си чорапи, наред с другото, но на друг не бих подарила такива неща. Ако е майка/свекърва/мъж не е толкова зле. Laughing

# 804
  • Мнения: 7 519
Пак като не е килимче за молитви ...Simple Smile

# 805
  • Мнения: 14 700
Пак като не е килимче за молитви ...Simple Smile
Изби рибата с този коментар. Joy newsm10

# 806
  • Мнения: 7 519
Що бе, от тук нататък ще бъде много актуален подарък Wink.

# 807
  • Мнения: 39
Килимчето е от мъж ми, разбира се!  Grinning Бяхме обсъждали скоро, че трябва вече да го сменяме. Тъкмо ми спести търсене и чудене, а и на себе си е спестил нерви, щото аз като избирам нещо... Дори най-простичкото и малко нещо да е - трябва много да ми хареса и избирам дъъълго... ама му вметнах една тънка шегичка "туй килимче за мен ли е, да си лягам пред вратата?"  Laughing

# 808
  • Мнения: 14 700
Що бе, от тук нататък ще бъде много актуален подарък Wink.
Пепел ти на клавиатурата! Praynig

# 809
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Аз съм тази с аквариума от по-предните страници. Този, който надлежно върнах в магазина, ден-два след Коледа.
Днес, изненада голяма, хората, които ни го подариха или по-скоро го подариха на дъщеря ми, минаха да ни видят? и донесоха ъъъъ, рибки в плик.
 Не мисля, че скоро или по-скоро някога, съм се чувствала по-неудобно  ooooh!

Съпругът ми, каза, че аквариума е даден на приятелка на дъщеря ми. 
В крайна сметка, нямаме аквариум, но имаме рибки, две май са "Nemo", всички плуват в кана за Сангрия   Party ако до утре са живи ще го мислим  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт