Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 822
  • 849
  •   1
Отговори
# 810
  • Sofia
  • Мнения: 26 501

В крайна сметка, нямаме аквариум, но имаме рибки, две май са "Nemo", всички плуват в кана за Сангрия   Party ако до утре са живи ще го мислим  Praynig
Ако са рибки клоун,за тях си трябва морска вода,а и са безумно скъпи и трудни за гледане,пазете ги Naughty

# 811
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 145
Аз съм тази с аквариума от по-предните страници. Този, който надлежно върнах в магазина, ден-два след Коледа.
Днес, изненада голяма, хората, които ни го подариха или по-скоро го подариха на дъщеря ми, минаха да ни видят? и донесоха ъъъъ, рибки в плик.
Скрит текст:
Не мисля, че скоро или по-скоро някога, съм се чувствала по-неудобно  ooooh!

Съпругът ми, каза, че аквариума е даден на приятелка на дъщеря ми.  
В крайна сметка, нямаме аквариум, но имаме рибки, две май са "Nemo", всички плуват в кана за Сангрия   Party ако до утре са живи ще го мислим  Praynig

ей такива проверки най-много ги обичам  Rolling Eyes

"Ти защо не обличаш розАвия пуловер с китката, ето ти го подарих преди три години, защото ми е малък?
айде облечи го да излезем, да го види Х."
Whistling

# 812
  • Мнения: 7 519
И дъщерята ми подари миналата година един нож - много ми е удобен!
Както казах, ММ не смее да ми прави изненади.

Аз пък от кога искам някой да ми подари това ножче, но никой не ме взема на сериозно Simple Smile
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0001P151W?keywords=victorino … sr_1_2&sr=8-2

# 813
  • Мнения: 4 275
Това последното съм го писала аз  Shocked Laughing

# 814
  • София
  • Мнения: 9 850
Като се позамислиш, за какво ще държиш празен аквариум??? Или носиш рибките с него, или предупреждаваш, иначе и аз не бих задържала празен аквариум...

# 815
  • Мнения: 7 171

В крайна сметка, нямаме аквариум, но имаме рибки, две май са "Nemo", всички плуват в кана за Сангрия   Party ако до утре са живи ще го мислим  Praynig
Ако са рибки клоун,за тях си трябва морска вода,а и са безумно скъпи и трудни за гледане,пазете ги Naughty

f


И аз исках да кажа същото. Рибките няма да живеят дълго в кана за сангрия. А да подариш аквариум с такива рибки е безумие. Толкова трудно се гледат! Има нужда от толкова допълнителни неща, че е по-скоро наказание, отколкото подарък. Ако го беше написала друга съфорумка нямаше да и повярвам.

# 816
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Мразя неудобните ситуации, а се оказах по средата на такава.
Рибките оживяха, сутринта дъщеря ми и съпруга ми ги занесоха, заедно с каната, в зоомагазин и ги дариха.
За щастие, наше и на рибките, са ги приели.

Цялото това нещо е сред най-ужасните коледни подаръци. Ако направите класация,  повеждам я с нисък старт.


# 817
  • Мнения: X
Цялото това нещо е сред най-ужасните коледни подаръци. Ако направите класация,  повеждам я с нисък старт.
Направо водиш с няколко обиколки. Само бременната зайка ти е конкуренция като абсурден подарък.

# 818
  • Мнения: 6 304
А, моля ви, оня ден са подарили на познат жив петел /става въпрос за посещение при болен, не за коледен подарък/.

# 819
  • Мнения: 144
А, моля ви, оня ден са подарили на познат жив петел /става въпрос за посещение при болен, не за коледен подарък/.
според мен тука вече става вупрос за някакво суеверие, може би за да оздравее болния  Naughty

# 820
  • Мнения: 6 304
Ами не, за да му направели супа.

# 821
  • Мнения: X
Ами не, за да му направели супа.
Т.е. сами да си заколят животинката и да я метнат в тенджерата?

# 822
  • Мнения: 5 178
Занесли са на човека жив петел да му направят курбан за здраве, в някои краища да занесеш на някой предварително убито животно е обида

# 823
  • Бургас
  • Мнения: 6 954
Направо се чудя някои хора как живеят с такова тежко бреме с всичките тея поверия и суеверия.

# 824
  • Мнения: 13 801
Чак пък "тежко бреме" не е. Човек ако искрено вярва в такива неща, изпълнението им е най-лесното нещо, не натоварва с нищо, а носи надежда, утеха и облекчение, което е и основната им цел.
Така че петелът със сигурност и израз на голяма грижа и подкрепа, това, че за нас гражданЯта, свикнали с бройлерите и потрисащи се от случайни пропуснати перца по птиците, е шок и ужас, е отделен въпрос.
Интересно, какво са направили с петлето Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 яну 2016, 12:47 от птица

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт