Бебеправене тема 23 - Идват празничните чудеса, за да сбъднат вече нашата мечта!

  • 24 871
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 218
Да ни е честита новата темичка! Поздравления за Весито и благодарности за това, което правиш за нас!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Весе,    bouquet   bouquet  bouquet, страхотна и вдъхновяваща тема!!! Благодаря!
Записвам се, за да си пием заедно кафето  Hug.
Дани, чакаме те. Дано всичко е ок
Нели, и теб те следя... чакам хубави новини.
Пожелавам на всички топли празници, изпълнени с много любов и сбъднати мечти  Hug  Hug  Hug

# 17
  • Мнения: 718
Oоо дано Пивал ама с това чувство че направо ей сега ще потече надали Laughing Laughing Laughingднес съм ходила минимум  10 пъти до тоалетна да проверя ама я няма още Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Кристишка, това с маслата  масажите е много хубавко... ние обаче от тази вечер сме с гости за около 10 дни - моите родители... и май ако има гушкане ще е тихичко и семпло...

# 19
  • Мнения: 2 022
а пък кралската особа, ей представих си като се редиш на опашка, и там си Първа еййй  Mr. Green
...а представи ли си как съм си събула обувката и налагам някое произволно избрано чело?....и ръгам нечие междуребрие, а? Другата обувка да си ми стои на крака, щото трябва да ритна някой по кокалчето....
Къде си тръгнала пък ти срещу синята кръв...питам???

# 20
  • Мнения: 931
Супер нова темичка, много бебеносна да е.

# 21
  • Мнения: 767
Веси  Hug,
ще чакам до утре докторката имала работа и ми казаха ,че днес няма да е готов.Тази вечер съм нощна утре излизайки ще проверя.При мене никакви признаци няма и не искам да търся,само днес преди обед ми беше някакси дискомфортно.Няма да бързам с тестове ,че отрицателния резултат зле ми се отразява.Стиснала съм палци за всички нечакащи и не пускам,дано темичката се напълни с мноооого положителни тестчета.
Кои са нечакащите тези дни ,да се обадят Simple Smile
Дани къде остана ,взех да се притеснявам никога не е било откак съм в темичката да не се отчита.
Хубав следобед на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 630
Танче по-скоро ще ти тича ролята на невинната кралица на Англия във сравнително новата екранизация на "Тримата мускетари"  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз пък я виждам като героиня от тия романтичните филми дето все ме разплакват. Предусещаш какво ще се случи, но пак ревеш като магаре от умиление накрая!  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 630
Рейчъл МакАдамс от "Тетрадката" нежна и много женствена, сигурно и Танчето е такава Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 8 131
Ей, Ивче, уцели в десятката!  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 846
Честита Нова Тема!
Дано тази е късметлийска за всички ни!
Съншайн... този цикъл много странно звучи...
Да, прекалено оскъден...  Confused
Съни, харесва ми аватара ти и подписа!  Hug Изглеждат ми много късметлийски! Дано да съм познала!  Praynig
Ами опитвам се да привличам хубава енергия  Laughing

veseto87 благодаря ти. Hug

Съни странен цикъл наистина,стисккам палци за прегледа при док
На мен ми хрумно нещо странно предполагам накои от вас знаят че когато няколко жени прекарват много време заедно Ц им се уеднакквяват та може и с нас  да се случва същото с тези необбясними закъснения...
 
Не знам след приема на дуфастона цикъла ми се шашна яко!
Вярно е. Peace

Съншайн, да не е цветна бременност?  Praynig Защо не спиш ти по нощите?  Naughty
Идея нямам, теста в четвъртък беше отрицателен. Някой има ли представа какво е цветната бременост? Пих дуфастон и се чудя дали не е от това! Не спя защото мъжа ми е на работа Sad и без него не мога да заспивам. Има ли някой който е като мен?! Hug

Айде изписах се извинявай те за дългия пост ще гледам да не се повтаря. Peace

# 27
  • Мнения: 398
Съншайн, за цветната бременност знам, че цикъла си продължава, но не е толкова обилен както е по принцип. За по сигурно може да си направиш още един тест за бременност.
Безсънните нощи без любимия са ми много познати. Моя на предната работа постоянно беше на командировки, и като замине се случваше с по няколко нощи да не мигвам. Щях да се поболея, или да се побъркам   #Crazy

# 28
  • Мнения: 1 073
 Съншайн, и моя цикъл беше оскъден след Дуфастона, но си продължи 4 дни, въпреки по- малкото течение. Отиди да те види док. непосредствено след М. Относно цветната бременност, Кристиша позволи ми да те оборя  Hug . Както съм споделяла, моята приятелка е бременна със цветна бременност. На нея си е идвал 2 месеца съвсем редовен цикъл с нормално течение- 4 дни. Тя дори се беше изненадала от "хубавия" цикъл, защото обикновено беше с много кратък- 2, макс. 3 дни. и то оскъдно. И по между другото си беше направила теста 2-3 дни след М. и се оказа бременна в 8-ма седмица  Laughing
  И пак в тази връзка няма да ви казвам какви ги беше вършила докато установи, че е бременна. Тъй че за позволените и не неща по време на първите дни бременност може да се каже много. Е друго е, разбира се, когато целенасочено се работи по въпроса, че може да си спестяваме някой вреди.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 131
Съншайн, не вярвам да е от Дуфастона. След прогестеронов препарат, М. обикновено е по-обилна.
И аз не обичам да спя без любимия. Добре че се случва много рядко.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт