Бебеправене тема 22 - Коледата наближава и семейството ни се увеличава!

  • 15 663
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 152
Здравейте милички Hug
Ева благодаря за кафенцето имах нужда
Принцес страшна ссккиорка си
Съни странен цикъл наистина,стисккам палци за прегледа при док
На мен ми хрумно нещо странно предполагам накои от вас знаят че когато няколко жени прекарват много време заедно Ц им се уеднакквяват та може и с нас  да се случва същото с тези необбясними закъснения...
Ех страшни размисли и страсти му ударих  Mr. Green

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Аз също съм решила да не правя сметки и да си се обичаме когато си искаме...
Не мисля да си "отровя" празниците с притеснения...
Принцеска, то било много горещо на ските... да взема и аз да приготвям банския...  newsm03
Весенце, мислиш ли по новата ни темичка?

# 707
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 896
Хей, момичета, здравейте!
Ще дам отчет и се връщам да ви изчета.
Нямала съм по-странен цикъл от този. Нищо не ме боли, даже гърдите не са ми подути и тежки като миналите месеци. Днес е 23-ти ден и освен малко повечко апетит, друго не усещам. Чувствам се добре, нищо не ме боли. Само дето ми се спи доста, но се преживява. Цапане нямам - да чукна на дърво, дано не се и появява и да ме стресира допълнително. Тече ми гъста и кремообразна ЦС в нормални количества. Друго няма за момента. Отивам да помета поредното сладко нещо.
А Дани къде изчезна вдън земи тилилейски?
 Hug на всички.

# 708
  • Мнения: 1 073
Днес ми е 14 ден.... по документ НЕ чакам на 30 декември....ако няма някакво лъжливо необяснимо закъснение без причина /като миналия цикъл/

 Ей Принцеске, страшна си  Laughing

 Добро утро и от мен. Аз си пийвам кафенце с вас и се надявам Дани да чака новата тема, за да се похвали.
 Имам ужасно много работа, но вече го давам празнично.
 При мен нищо ново, меря си БТ (  Crazy ) днес, 13-ти ден си ми е 36,40. Започнах Витекса, но Веси малко ме накара да се замисля за него.

Момичета, някоя от вас може ли да ми каже, кои хормони се поемат от ЗК. Една приятелка си е правила, но с направления от 100 места. Знаете ли какъв е пътя? И съответно ако не се поемат всички, колко струва един хормон. Мисля след празниците да се задействам да набавя документите и като съм следващия път в М. да изследвам каквото трябва и когато трябва.

Относно сексането- имах колежка, която казваше "Много четеш и малко Е... "  Laughing И аз така смятам, да се отдадем на обичане. Все пак ни е първи пълен цикъл, в които бебеправим. Сега повече се вълнувам от това имам ли О. и дали ще се наложи да включваме тежката артилерия ако нямам.Но някак си съм оптимист  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 2 022
Но някак си съм оптимист  Simple Smile
Ей това много ме кефи!!! Браво, мила ми Тоничка!!!
Блу, и мене нищо не ме боля миналия цикъл /не че сега ме боли де/...може да не съм права, но аз го отдавам на вечерната иглика.
Хей, момиченца, вярвам че чудото ще ни се случи скоро!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CjD5bej-JVw
Живота е нагласен така, че съвкупност от събития да се случат точно в определена последователност и с точност до милимунда, за да се сътвори най-голямата магия и да се СЪЗДАДЕ ЖИВОТ!!! Там ние не можем да се вмешаваме /и добре че не можем и че там ще объркаме работата/. Единственото, което се иска от нас е в това създаване, да вложим всичката любов на света. Затова съм сигурна, че любовта ще спаси света. Затова обичам живота /суров и труден, лек и безгрижен... такъв, какъвто е - шарен/. Затова обичам и вас - защото никога няма да съм сама! Затова благодаря и на Бог, че ме е създал, за да да мога да вкуся от тази любов и с нея да продължа да създавам любов!!!  Hug

# 710
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Ех, Принцеска... хубава предколедна мисъл... Simple Smile

# 711
  • Мнения: 718
Благодаря ви че се сещате за мен Laughing.Дани какво направи........При мен днес е 14 ден от О още я няма мръсницата ако не цъфне днес утре ще правя тестче,ама не знам момичета нищо не ме боли само някакви придърпвания в яйчниците от време на време гърдите ми са нормални малко ми се гади ама то всеки месец е така,а и покрай О тоя месец не бяхме много активни Laughing Laughing Laughing Laughing

# 712
  • Мнения: 2 022
Ева, днес съм оптимистично, лирично, поетично настроена.... и нищо не може да ме извади от образ... /Само да не се обади свекито, че направо ще си получи подаръка за Коледа  #Cussing out/
Ама ми е хубаво!  smile3535

# 713
  • Мнения: 218
Принцеске, благодаря, че се сети за мен!  Hug Аз ви чета постоянно, но не пиша редовно, тъй като нямам, с какво ново да се похваля. Днес съм в О. уж, така че ще бебеправим следващите 2-3 дни и така... Освен тестовете за О. друго не правя, оставила съм се на течението този месец и се усланям на това, че съдбата вероятно си знае работата.

# 714
  • Мнения: 2 022
Нелка, понякога нещата се получават и интерактивно  Wink
Ако е писано да стане, вярвай ми не мож избяга от случката!  Hug
Къде е Ивелинка бе??? Едно ми е празно такова  newsm78.......
Лемонка, аз се сещам и веднага търся отговорност да видя кой на къде е  Blush Еми какво пък - грижа ми е  Hug Аз нищо не замервам, но ако всичко е по книга, значи с тебе вървим заедно. Дано заедно да не дочакаме в края на годината  Praynig и в първите дни на Новата година видим дружно  EFP

# 715
  • Мнения: 718
А и от два дни все имам чувството че ми идва бягам в банята няма  Thinkingхахахах интерактивно хареса ми ами ха дано да е станало ....

# 716
  • Мнения: 931
здравейте и от мен , два дни не съм влизала , и сега си мислех че ще прочета хубави нови от Дани да се е похвалила с  EFP .
На мен официално 2-ри ден ми закъснява, ама не се радвам че не е за първи път , обикновено ако не ми дойде до 5-я ден закъснение ще взема да се вълнувам.
Хубав ден на всички и айде дано да завършим темата само с хубави новини.

# 717
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, помагайте. Освен Пивал, кой друг се похвали в темичката?
Лимонче, действайте смело щом си в О.  Hug
Райче, виждам те, напиши как си.  Hug
Пепита, добре дошла и успех!  Hug
Къде останаха наистина Ивето и Дани...

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Весе, май Алексче беше преди мен

# 719
  • Мнения: 218
Принцеске, твоя оптимизъм е неизчерпаем ресурс!!! Страхотно е това и е като факла на всичко отгоре!   Hug Оправяш ми настроението на мига! Simple Smile Иначе, дано в началото на годината се похвалим с две чертички  WinkОт известно време си представям този момент. Как ли бих реагирала в този момент?!? Дано имам възможността да узная!
Веси, ще действаме околко О., но леко съм обезкуражена. Мисля си, че стреса около смяната на работата ми ще окаже влияние. В напрежение съм от няколко седмици и не знам още колко ще продължи. В началото на януари се местя и докато се адаптирам... ще мине време. Но...Божа работа! Да сме здрави само!

Общи условия

Активация на акаунт