Д-р Ангел Недялков Варна

  • 12 445
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
След  хиляди обикаляния  при различни специалисти, най-накрая д-р Недялков успя да ми помогне, за  което съм му много благодарна. Явно си разбира от работата.   bouquet

# 16
  • Мнения: 1
Kaya78, какво имаш предвид под "в час е с новите неща" ? Simple Smile от 13 април доктор Недялков работи към Медицински център "Св. София" в Бургас.

# 17
  • Мнения: 0
Vesalanda знам, че е в Бургас, защото си водех при него женска консултация и той ме сюрпризира, но... какво да направишя такъв е живота. Имах предвид изследвания относно бебето, фетална морфология, БХС. Прави ми и една нова течно-базирана цитонамазка, която е най-точната.  Можеш да му се довериш напълно

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте момичета. Благодаря Ви за споделеното мнение. Аз вече съм щастлива майка на 6 месечно момченце. Всичко с раждането мина повече от прекрасно. Желая на всички които очакват своите бебченца лека бременност и нормално раждане  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте! Бях обещала да пиша впечатления в тази тема, но то от работа не мога да намеря свободно време, и ето ме. Вече съм на консултация при д-р Недялков. Всичко е наред. Много съм доволна, наистина човека има желание за работа и когато разговарям с него получавам толкова много инфо, че чак се учудвам (в час е с новите неща). Препоръчвам и на другите момичета! Peace
Не знам колко внимателен е д-р Недялков, но аз се подведох по положителните отзиви и  си запазих час при него. След бързия преглед се оказа, че имам кухо яйце и трябва да направя аборт. Той ми препоръча да бъде медикаментозен. След което ми "продаде"  3 хапчета(Мифепристон и Мизопристол) за 250 лв. без касов бон. Каза ми схемата по която да ги пия и каза, че би трябвало да се видим след 14 дни за преглед след аборта. Попита ме дали работя. Каза ми, че всъщност аборта ще бъде нещо като по-силен менструален цикъл. Да си взема обезболяващи на работа и  повече превръзки.
Естествено потърсих и друго мнение същия ден и гинеколожката която ме прегледа потвърди диагнозата, но беше потресена как може аборт да се прави без лекарско наблюдение. Всяко хапче се дава пред лекаря, подписват документи и се прилага наблюдение още след вземане на хапчетата за предизвикване на аборта, за да се види дали всичко е изчистено и след 14 отново се прави преглед. В цената която той ми поиска би трябвало да влизат още две хапчета които се вземат при прегледа веднага след аборта(ако има нещо да се доизчиства  и ехографски преглед). Ако бях изчакала 14 дена щях а получа кръвоизлив(който гинеколожката спря при прегледа същи ден след аборта).
След като поразпитах за д-р Недялков излязоха и други подобни случаи, но явно жените не са искали да се занимават с писане по форумите)

Общи условия

Активация на акаунт