Д-р Ангел Недялков Варна

  • 12 443
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Аз съм нова в форума и бих желала да попитам някои от вас има ли мнение за д-р Ангел Недялков. Ще ви бъда много благодарна ако споделите.

Поздрави

# 1
  • Мнения: 3
Здравейте отново, моля ви бъдещи и настоящи мами, ако имате впечатления от д-р Ангел Недялков да ги споделите с мен- за сега мисля той да ми проследява бременността, и все пак искам да чуя отзиви аз него.

Благодаря ви.

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте, аз  бях при него,проследи ми цялата бременност от самото начало, много внимателен лекар, обяснява всичко подробно, не те стресира , дори ако имаш проблеми те успокоява и преглежда по обстойно и внимателно, препоръчвам ви го, ще останете много доволна и мисля че цялата ви бременност ще мине доста леко, поне при мен беше така и при две мой приятелки и те бяха при него, желая ти лека бременност   bouquet

# 3
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! И аз съм с молба ако някой е ходил при д-р Недялков да пише, с добри или лоши отзиви. Аз ходих няколко пъти при него, имах проблем, с който се справихме, вече съм в 11 седмица и ми предстои да се записвам на консултация. Много е мил, спокоен, предразполага ме, не  е припрян, но и аз нищо не намирам във форумите . Все пак е бременност и искам да съм в опитни ръце.

# 4
  • Мнения: 20
Здравейте! Кая напълно можеш да се довериш на д-р Недялков. След толкова обикаляне при различни лекари, попаднах на него съвсем случайно и му се доверих и за двете бременностти. Много е отговорен, най-важното е, че няма да  те подведе и ще можеш да си спокойна. А това е важно по време на бремепнността.

# 5
  • Мнения: 0
Благодаря ти mimiss! Само още един въпрос -какво ще рече да ме подведе???

# 6
  • Мнения: 20
Много лекари лекуват ранички, хламидии и др проблеми без да има причина да го правят. Така и аз попаднах на д-р Недялков, след като лекарката, която ми водеше женската консултация виждаше нещо, но не знаеше какво. Потърсих и второ мнение(д-р Недялков). Оказа се миома, която не ми попречи да износя бебето. С втората бременност също имах миома. Когато реших да забременявам отидох при д-р Недялков на преглед и той ми го каза по съвсем друг начин " Имаш миома, но тя по никакъв начин няма да попречи на забременяването и на самата бременност" така и стана.

# 7
  • Мнения: 0
Благодаря mimiss! Мисля в понеделник да се запиша при д-р Недялков.

# 8
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Присъединявам се към мненията досега, че д-р Недялков е внимателен и обяснява добре. Изглежда ми добър специалист, знам, че има квалификация в ултразвуковата диагностика при бременни. Посетих го няколко пъти миналото лято по време на бременността ми, т.к бях за 3 месеца на морето и ми трябваше лекар, който да ми следи бременността там през това време. Така че го препоръчвам  Peace

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте! Знам, че д-р Недялков работи в "Майчин дом", но знае ли някой от вас дали преглежда по здравна каса?

# 10
  • Мнения: 20
Niiiaaa работи и по здравна каса!

# 11
  • Мнения: 2
здравей, ниа, аз съм ходила при него по здравна каса в Майчин дом

# 12
  • Мнения: 4
Искам и аз да дам своето мнение за д-р Недялков.Мн добър лекар,внимателен мил,а не като някой прехвалени светила които не стига че те лекуват от неща,които нямаш,но и са грубияни и са превърнали това да лекуваш в бизнес и само бизнес.
Нели,д-р Недялков ми проследи втората бременост,вси4ко мина мн добре даже родих детенцето си при него.Много съм му благодарна и бих го препоръчала на всички.Пуска всички изследвания,не се скъпи и от ехографски прегледи.Страхотен е!

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте! Д-р Недялков е много добър лекар, аз родих при него първото си дете. Останах очарована от отношението на този лекар при проследяването на бременността ми и след това, по време на раждането ми. През цялото време той беше много отзивчив, винаги ми обясняваше всичко, което исках да знам, никога не ме натоварваше с излишна информация, беше много внимателен и спокоен през цялото време.  Grinning

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте! Бях обещала да пиша впечатления в тази тема, но то от работа не мога да намеря свободно време, и ето ме. Вече съм на консултация при д-р Недялков. Всичко е наред. Много съм доволна, наистина човека има желание за работа и когато разговарям с него получавам толкова много инфо, че чак се учудвам (в час е с новите неща). Препоръчвам и на другите момичета! Peace

Общи условия

Активация на акаунт