Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Лелееее,мама Влади изпращам ти цялата си положителна енергия,по-скоро я изпращам на бебчето в теб. Моля се всичко да е наред.ВЯРВАМ!

# 16
  • Мнения: 155
Лелееее,мама Влади изпращам ти цялата си положителна енергия,по-скоро я изпращам на бебчето в теб. Моля се всичко да е наред.ВЯРВАМ!

 Heart Eyes Благодаря ти, че вярваш заедно с мен! Успешно бременеене и на теб! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 155
Обещах да пиша и ето: Имаме дъщеря, казва се Явора, здрава е, напълно. Беше дълга и тревожна бременност, но е точка за отбора на майките! Дано някому помогна с тази моя тъжна история с хубав край Hug  bouquet

# 18
  • sf
  • Мнения: 10 199
Случайно попаднах на темата, честита радост   bouquet Да сте живи и здрави всички!

И аз преди години имах досег до пародия на доктор  Rolling Eyes Бях бременна с второто си дете , в третия месец , кака му се разболя от варицела и понеже не помнех дали и аз съм карала , хукнах при докторката да я питак как да процедирам . Тя ми каза " то ще си покаже, нищо не прави, и без това се чудя, защо ви е второ дете "  Rolling Eyes жалко е ,че подобни хора се наричат лекари.

Както и да е, отплеснах се.
Всичко хубаво на цялото семейство   bouquet

# 19
  • Мнения: 73
Честито и от мен. Само хубави моменти от тук насетне. Бъдете живи и здрави цялото семейство!  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 0
Честито!Поздравления за щастливото развитие на нещата.

# 21
  • Мнения: 2 473
Еееее,чудесна новина!Да ви е жива и здрава Явора! Hug

# 22
  • Мнения: 690
СТрахотна новина! Бъдете здрави  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 732
Браво на теб и на чудесният финал!Нека расте все така здрава малката Явора!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Честито, жива и здрава да ви е Явора! Simple Smile Hug  bouquet Много се радвам за прекрасния край на тази тежка бременност Hug

# 25
  • Мнения: 155
Благодаря, момичета, Heart Eyes, пожелавам на всички майки, които така силно като мен искат рожбите си, успешен финал и щастливо пораснали дечица! Hug  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт