Гобленарска игра "Рожден ден"

  • 39 430
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Малко Сладко Коте, не се отчайвай, аз съм чак 2014 година. Иначе и на мен ще ми е по-интересно да имаме по две другарчета. Но каквото се реши. Според мен е време да започнат официалните записвания и да се направи списък с участниците.

Като гледам анкетата би следвало да се приеме срока от януари 2013 до януари 2014, но според мен няма как да стане.

# 31
  • Троян
  • Мнения: 141
Малко Сладко Коте, не се отчайвай, аз съм чак 2014 година. Иначе и на мен ще ми е по-интересно да имаме по две другарчета. Но каквото се реши. Според мен е време да започнат официалните записвания и да се направи списък с участниците.

Като гледам анкетата би следвало да се приеме срока от януари 2013 до януари 2014, но според мен няма как да стане.
newsm78  по тази логика,днес ли е твоя Рожден Ден?

# 32
  • sf
  • Мнения: 10 234
Всъщност не е нужно момичетата от този януари да останат за догодина. Може просто да се разберем техните да позакъснеят малко, не вярвам да има сърдити  Wink
но е добре да се действа по-бързо с организирането.

# 33
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Честита Нова година, дружки. И аз съм за, тези които са родени януари да си получат подаръците до края на януари. Да пуснем записване вече, а?

# 34
  • Мнения: 3 985
И аз съм за, тези които са родени януари да си получат подаръците до края на януари. Да пуснем записване вече, а?

+1

Важното е да има игра. Сега е момента да си призная, че следях темичката за Коледните подаръци и много се радвах за всички страхотни изненади. Усетих коледния дух, благодарение на вас. Благодаря ви, момичета  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте, Честита Нова 2013 година! Пожелавам Ви на всички много здраве и късмет, останалото ще дойде само.
За играта аз съм за 2 другарчета в двете половини на годината, а ако януарските нямат нищо против да си получат подаръците малко по късно съм съгласна.

# 36
  • Мнения: 265
Добро утро момичета.
Да ви е честита Новата 2013г. Желая ви здраве и сбъдване на всички желания Hug
Сега да обобщя какво разбрах от вашите мнения:

Регламент на играта:
Всеки получава едно или две другарчета , на които изпраща подарък когато то/те имат рожден ден

Подарък-Изненада:  
1. Гобленарски материали до 30лв.
2. Бродирана картичка или малко избродирано гобленче за поздрав по случай рожденния ден.


До тук разбирам, че тези, КОИТО ИМАТ РОЖДЕН ДЕН ЯНУАРИ са съгласни да получат подаръка си  примерно 25/31.01.2013г.-последната седмица на Януари.
Всички ли сме съгласни с това?
Ще изчакам вашите мнения и ще пусна това в другата тема, за да го видят повече хора и евентуално да се запишат.

Срок за записване: 10.01.2013г.?
Какво ще кажете? За да имат време тези, които ще пращат на другарче родено през Януари да се подготвят 2 седмици и да изпратят.

Остава да решим 1 или 2 другарчета - за двете половини на годината по едно

Последна редакция: вт, 01 яну 2013, 12:50 от didida

# 37
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Аз съм съгласна. Мисля, че с едно другарче ще се запишат повече хора. Peace

# 38
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Не е днес pожденния ми ден. Pодена съм на 31 януари, но очаквах да приемем периода на играта да е от март - до март, та затова го казах (написах)
Има момичета родени още в самото начало на януари - на 6 и на 9. Ако на мен ми се падне някоя от тях незнам как бих се справила, а не ми се иска да се претупват нещата. Но това е само мое мнение и не искам да ангажирам никой с него.
Какъвто и да е периода се записвам пък ще видим какво ще стане. Иначе гласувам за 2 другарчета.

Последна редакция: вт, 01 яну 2013, 13:47 от Дуданка

# 39
  • Мнения: 482
С две другарчета ще е по-интересно, а и по-честно - всички ще имат по-малко време за подготовка за първото и повече време за второто. А заради финансовата част и опасенията, че може да се запишат по-малко участници, може да се определи сума 20 лв, примерно, за да е играта с две другарчета. Както видяхме, и с малко средства могат да се доставят много големи емоции Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 27
С две другарчета ще е по-интересно, а и по-честно - всички ще имат по-малко време за подготовка за първото и повече време за второто. А заради финансовата част и опасенията, че може да се запишат по-малко участници, може да се определи сума 20 лв, примерно, за да е играта с две другарчета. Както видяхме, и с малко средства могат да се доставят много големи емоции Simple Smile
все едно го написах аз. И аз се записвам

# 41
  • Мнения: 101
Честита Нова Година!
Съгласна съм с написаното от ИнаТ.

# 42
  • Мнения: 572
С две другарчета ще е по-интересно, а и по-честно - всички ще имат по-малко време за подготовка за първото и повече време за второто. А заради финансовата част и опасенията, че може да се запишат по-малко участници, може да се определи сума 20 лв, примерно, за да е играта с две другарчета. Както видяхме, и с малко средства могат да се доставят много големи емоции Simple Smile
И аз съм "за" две другарчета и подарък до 20 лв.
Записвам се за участие и отивам да търся схеми за картички.

# 43
  • Мнения: 3 985
Две другарчета и сума до 20 лв е добро решение. Записвам се за участие и нямам против за по-късно започване на играта.

# 44
  • sf
  • Мнения: 10 234
И аз се записвам. Съгласна съм за две другарчета.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт