Гобленарска игра "Рожден ден"

  • 39 429
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Мисля, че се постигна някакъв компромисен вариант - две другарчета ; начало март; сума по около 20 лева на другарче.
Защото ако почне сега - тези на които ще се паднат януарски другарчета дори и по-късно да си получат подаръците просто ще карат на галоп, ще бъде минато набързо за да се вместят в графика.
 

# 46
  • Мнения: 19
Здравейте и за още много много години пълни с красота! Нетърпеливки мили, още не сме потушили коледно-новогодишните емоции и вече стартира нова игра!  
Съгласна съм с условията, с две другарчета и два подаръка ще е по-интересно, и 20 лв. Са достоатъчни за радости и изненади. Аз обмислям все още записването, но и не спирам да се чудя как да се завърти жребия, чи организаторката също да не знае кой ще я изненадва Wink

# 47
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
........ Аз обмислям все още записването, но и не спирам да се чудя как да се завърти жребия, чи организаторката също да не знае кой ще я изненадва Wink

Първо - няма какво да се чудиш - ами се записвай Mr. Green Имаше едно време  в пионерската организация - Участието не е задължително, но е препоръчително.  Mr. Green

А второто - просто е невъзможно. Иначе как ще следи нещата "изкъсо"  Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 572
Ако има две организаторки за двете полугодия и съответно те да си теглят жребия за полугодията и ако едната е от първото а другата от второто полугодие- няма да знаят кой ще изненадва самите тях. Дали го обясних, а?
А относно притесненията на Бачийска че ще се претупа изненадата за януарските другарчета, не съм съгласна- всичко си зависи от това кой ще им се падне да им подарява. Има хора, които и за ден два могат да подготвят чудесна изненада(вие самите го направихте за Дарина за един ден), а има и такива, които ще се успокояват че имат много време и пак в последния момент ще претупат нещата.
Това си е мое мнение и не визирам конкретно никой- говоря по принцип.

# 49
  • Мнения: 482
А относно притесненията на Бачийска че ще се претупа изненадата за януарските другарчета, не съм съгласна- всичко си зависи от това кой ще им се падне да им подарява. Има хора, които и за ден два могат да подготвят чудесна изненада(вие самите го направихте за Дарина за един ден), а има и такива, които ще се успокояват че имат много време и пак в последния момент ще претупат нещата.
Това си е мое мнение и не визирам конкретно никой- говоря по принцип.

Точно Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 83
Пишете ме и мен като участник.Макар и отдавна да не съм се мяркала по форума.
Съгласна съм с 2 другарчета и 20лв подарък.


И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!

# 51
  • Мнения: 265
Момичета, прочетох ви.

Регламента:
1.Всеки получава по 2 другарчета - едното с Рожден ден Януари-Юни, а другото Юли-Декември
2. Ще получите имената на другарчетата си на 10.01.2013г. - това с цел да има време 6-7 дни всеки да реши дали да се запише.
3. Всеки подготвя малко бродирано гобленче или картичка за поздрав за РД на другарчето си.
4. Подаръче  на стойност 20лв - гобленарски принадлежности


Имам предложение от съфорумка януарските рожденнички да се поемат по желание - т.е. ако някой е в отпуск или има повече свободно време сега тези 10-тина дни, да подготви подарък за януарска рожденничка. Моля, който е съгласен и има тази възможност, да ми пише на лични. Лично аз мисля, че това е много дабра идея Peace. Другите участници ще се джуркаме на случаен принцип.


Аз също съм на мнение, че може да се подготви хубав подарък за 3-4 дни, без той да бъде претупан. Много от вас го доказаха в предната игра.

Ще изчакам тази вечер да видите и помислите над това и утре сутрин пускам линк в другата тема Peace

Записани до този момент:
1. bub.ka
2. Boneli
3. Дуданка
4. Hrisi
5. Малко Сладко Коте
6. donsita
7. eminav
8. Джемма
9. Ba4iiska
10. didida
11. ИнаТ
12. Аз! Lady N
13. nosferata
14. Роси123
15. Лилия Проданова
16. Реа
17. Деси
18. krk_kr
19. Viktoria Petrova
20. nadezhda96
21. darinaia
22. pepen
23. teddybearm
24. Albenapd



МОЛЯ, ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ ДА УЧАСТВАТ В ИГРАТА С РОЖДЕН ДЕН ЯНУАРИ, ДА МИ ПИШАТ НА ЛИЧНИ ДАТАТА СИ НА РАЖДАНЕ И АДРЕС.

Последна редакция: ср, 02 яну 2013, 16:31 от didida

# 52
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Дуданка и Хриси са родени през януари, нали?
Пиша по спомен - 31.01 и 06.01.
Извинявам се , ако съм пропуснала някой, но може да не съм прочела.  Embarassed
Все пак желаещият да им прати на тях трябва да е на ясно.

А да си кажем ли и датите?  Моята  мина  преди седмица въпреки и прогнозите на маите - 22.12 Twisted Evil Mr. Green

И пак въпрос от моя страна : гобленарски принадлежности включва ли и гоблен например?
Знам че за тези пари не може да се намери качествен гоблен, но все пак....? 
Или вече ще бъде по преценка на изпращача?

# 53
  • Мнения: 3 985
А освен гобленарски неща, може ли да се пращат и неща от рода на шоколади, бонбони (нали все пак е за рожден ден)? Видях, че в предната игра имаше и такива неща

# 54
# 55
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Допълненията са по желание, доколкото разбрах. А подаръка може и да е комплектовка, не само принадлежности.

# 56
  • Мнения: 572
Има и хубави комплекти за по 20-тиня лева, е размерите са по-малки, но...Аз съм си поръчвала Дименшънс за по толкова пари. Последно за Радослав поръчах този http://www.123stitch.com/cgi-perl/itemdetail.pl?item=K70-08832 и ми излезе малко над 20 лв.

Май имаше и родена съфорумка на 9-ти.

Последна редакция: вт, 01 яну 2013, 22:51 от Роси 123 (люска)

# 57
  • Мнения: 265
Аз нямам нищо против подаръка да бъде комплектовка. Хриси и нещо сладко може - бонбони, шоколад....Гледам в другия форум и рускините си подаряват и нещо от домашни потреби, та дори и душ-гел.
В Коледната томбола някои от нас бяха подарили формички за сладки.
Каквото ви е на душа. Писах гобленарски принадлежности, защото все пак всички тук обичаме да бродираме Wink

Имаме ТРИ рожденнички през месец Януари. Апелирам за вашето внимамние и сръчност, за да можем да ги зарадваме, както те ще зарадват нас. Моля, отпускарките Grinning да се включат Praynig

Момичетата родени Януари се надявам, че няма да се обидят ако получат подаръците си  2-3 дни по-късничко поради краткия срок Thinking

# 58
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз лично няма да се разсърдя ако получа подаръка си дори до края на февруари. Все пак сме големи хора. От шиенето на гоблени се научих на дебилско търпение  Laughing

# 59
  • Мнения: 3 985
Хриси и нещо сладко може - бонбони, шоколад....Гледам в другия форум и рускините си подаряват и нещо от домашни потреби, та дори и душ-гел.
Каквото ви е на душа. Писах гобленарски принадлежности, защото все пак всички тук обичаме да бродираме Wink

Е, аз имах предвид освен гобленарските неща, да има нещо, с което рожденичката да се почерпи.

И аз нямам против за по-късен подарък.

Общи условия

Активация на акаунт