Айде малко за баенето

  • 12 749
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейте pupinka9111 , и аз имам нужда от помощ за почти същия случай за една моя позната , на която детенцето е изпуснато при къпане и сега като го къпят посинява, задушава се и няколко пъти си гълта езика  вече , добре, че детегледачката им е опитна и го спасява за пореден път ,само да отбележа за напористите майки, исказали се по горе в темата които много ме издразниха с ограничените си познания по материи които не ги разбират а само си мислят, че прочетеното тук там им дава право да ви поучват и съветват smile3513 , аз за разлика от любезната майка по горе НЕ СЕ ИЗВИНЯВАМ за тона си , консултациите с лекари специялисти НЕ ДАДОХА  никакъв резултат, за тях бебенцето е "клинично здраво" и не могат да и помогнат повече , моля ви да ми дадете координати на жената където сте ходили и всяка  информация по ваша преценка  няма да е излишна , благодаря предварително , пишете на лични   yes
 П.П. Ако и някой друг знае за жени /мъже/ които могат да баят за уплаха и уроки ,нека дадат информация ,да помогнем и на други нуждаещи се , интересува ме регион София, още веднъж, благодаря предварително !

# 46
  • Мнения: 4
А с молитвата как ще помогнете?  newsm78 Доказано ли е, че помага?
Свеценниците в православната църква имат молитва специално за този случай.Говоря от собствен опит.Детето ми беше на 2 годинки,след три дена силен плач нощем,отказ от храна  и след обстоен лекарски преглед,се озовахме в църквата.Детето заспа още в колата.Плача нощем престана и апетита се възвърна.

# 47
  • До морето :)
  • Мнения: 328
А с молитвата как ще помогнете?  newsm78 Доказано ли е, че помага?
Свеценниците в православната църква имат молитва специално за този случай.Говоря от собствен опит.Детето ми беше на 2 годинки,след три дена силен плач нощем,отказ от храна  и след обстоен лекарски преглед,се озовахме в църквата.Детето заспа още в колата.Плача нощем престана и апетита се възвърна.
Значи Господ чува вълшебните думи на поповете, а тези на майката - не ги чува. Ще ме извинявате, но в църквата не вярвам!

# 48
  • Мнения: 4
А с молитвата как ще помогнете?  newsm78 Доказано ли е, че помага?
Свеценниците в православната църква имат молитва специално за този случай.Говоря от собствен опит.Детето ми беше на 2 годинки,след три дена силен плач нощем,отказ от храна  и след обстоен лекарски преглед,се озовахме в църквата.Детето заспа още в колата.Плача нощем престана и апетита се възвърна.
Значи Господ чува вълшебните думи на поповете, а тези на майката - не ги чува. Ще ме извинявате, но в църквата не вярвам!
Никой не казва да вярваш в църквата.Вярвай  в Бог.Църквата е институция,"пастир на стадото"така да се каже.

# 49
  • Мнения: 7 006
Иди в църква и протечете молитва за детето. Баенето са бабини деветини.
Много обичам, когато някой от раз отхвърля нещо от собствено предубеждение. Никой не те кара ти да си водиш детето, жената просто иска информация за нещо, ако не можеш да дадеш такава, защо се месиш?
newsm10

Баенето е енергийна намеса.Точно както и попското мрънкане!

С тая разлика,че имаш повече шанс да намериш баячка с потенциал,отколкото поп с вяра Laughing

# 50
  • Мнения: 7 006

Значи Господ чува вълшебните думи на поповете, а тези на майката - не ги чува. Ще ме извинявате, но в църквата не вярвам!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Кефиш на макс!Умрем от кеф,когато виждам мислещи хора!!!  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 376
С тая разлика,че имаш повече шанс да намериш баячка с потенциал,отколкото поп с вяра Laughing
Много вярно и тъжно  Confused

# 52
  • Мнения: 1
Точната дума на руски за баенето е,, заговор,, -скоро четох много интересна книга на рускиня за това....
Jardel

Общи условия

Активация на акаунт