В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 864
  • 717
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 400
Къде мога да намеря сурови тиквени ядки?

# 451
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Днес гледах в магазин на търговията /където е зеленчуковата борса/ белени тиквени семки - 16 лв./кг.
 Разфасовката е 500 г.

# 452
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Къде мога да намеря сурови тиквени ядки?
По селата доста хора произвеждат. Цената е около 3-4 лв за кг. Намери някой познат.  Peace

# 453
  • Добрич
  • Мнения: 400
Виж там където се продават ядки-до "Нещото",на пазара до стъпалата,но внимавай да не са мушасъли.

# 454
  • Мнения: 30
Здравейте мили мами!
Детето ми е родено през месец януари 2010г. и мисля септември да го запиша в предучилищна група на училище, но не мога да реша къде... Моля за съвети...Благодаря!

# 455
  • Мнения: 5 037
Здравейте мили мами!
Детето ми е родено през месец януари 2010г. и мисля септември да го запиша в предучилищна група на училище, но не мога да реша къде... Моля за съвети...Благодаря!
Пиши в кой район ще ти най-удобно и вече да предлагат мамите.

# 456
  • Мнения: 30
Здравейте мили мами!
Детето ми е родено през месец януари 2010г. и мисля септември да го запиша в предучилищна група на училище, но не мога да реша къде... Моля за съвети...Благодаря!
Пиши в кой район ще ти най-удобно и вече да предлагат мамите.
Района в който ми е удобно е Балик, но тук не мисля, че би имало добро училище Sad Мислех си за Хр.Ботев или Славейков...
Другия ми вариант е след 4 клас в по-добро училище, но не зная така как се отразява на детето при адаптацията му, но това сигурно си е индивидуално до самото дете... Объркана съм,,,
 

# 457
  • Мнения: 5 037
Ако има кой да води и взема детето,добре.Но да то кажа,че и двете у-ща в момента 3 и 4 кл. са на половин ден.Нали разбираш,че някой ,дори и преспите ,трябва да се ангажира.
И аз мислих като теб,но стигнах до извода-до 4 клас,където е най-близо и удобно,а вече когато може само детето,ще го прехвърля.

# 458
  • Мнения: 173
Моето мнение е, че няма училище, което да е на ниво. До 4 клас е жива пародия на обучение. Гледайте да ви е близо и да е целодневно.

# 459
  • Мнения: 5 037
Моето мнение е, че няма училище, което да е на ниво. До 4 клас е жива пародия на обучение. Гледайте да ви е близо и да е целодневно.
+1 защото гледам сега "елитните" у-ща 3 и 4 клас са до обяд,а 1 и 2 са на сборна занималня.

# 460
  • Мнения: 173
Не е точно така. Сборна е занималнята защото от класа 50% вземат децата си от училище на обяд. Ако са 90% желаещите, целия клас си е на занималня. 

# 461
  • Мнения: 30
Благодаря ви мами! Имам време за размисъл, ще го реша... Хубави дни!

# 462
  • Мнения: 131
Здравейте, моля за съвет при кой детски стоматолог да заведа дъщеря ни. Тя е на 8 години, но е много бъзлива. Затова търся стоматолог, който както и да е добър, но и да е внимателен с децата.

# 463
  • Мнения: 5 037
Здравейте, моля за съвет при кой детски стоматолог да заведа дъщеря ни. Тя е на 8 години, но е много бъзлива. Затова търся стоматолог, който както и да е добър, но и да е внимателен с децата.

Кажи в кой район.Аз бих ти препоръчала д-р Розалина Чавдарова.Има кабинет на ул.'Ген.Колев"№76(улиза по която се отива за хотел Изида)

# 464
  • Мнения: 131
Благодаря scherifka, района около центъра ми е удобен, тъй като ние учим в "Славейков". А този д-р Чавдарова детски стоматолог ли е?

Общи условия

Активация на акаунт