В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 145 080
  • 717
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5 037
Да.Аз съм с панически страх от стоматолози(няма да обяснявам по каква причина).Ходя там с кеф вече 10г,както водя и по-голямото дете.

# 466
  • Добрич
  • Мнения: 8
Да ми препоръчате хирург за вадене на мъдрец в града?

# 467
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Д-р Христов. Кабинетът му е срещу пътно управление - на първия етаж в блокчето до офиса на Райфайзенбанк на пазара. Работи с предварително записване, но спешните случаи ги приема същия ден.

# 468
  • Мнения: 5 037
И аз съм за него.Преди n-брой години ми спаси живота.Недостатъка е,че се чака.

# 469
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Невинаги се чака. Миналото лято по спешност водих позната кърмачка. Беше със силни болки.  Обадих се по телефона и обясних как стоят нещата. Сестрата я записа за същия ден, а докторът  извади зъба.

За първи път ходих при него преди 11 години, пратена от зъболекарката, която посещавах тогава. Бях бременна и трябваше да ми извадят зъб.

# 470
  • Мнения: 5 037
Аз го посетих за първи път преди 24г,в полунесвяст.Тогава още имаше кабинет до у-ще Славейков.На 8 март в 9 вечерта през 92г,е не ме върна.Нямам много спомен от тогава,но знам,че не усетих болка и се нае да извърши процедура,която други 3-ма отказа.

# 471
  • Добрич
  • Мнения: 795
Преди около 10 дни ми вадиха мъдрец, Д-р Недялков разбира се, на друг не бих се доверила. И преди като вадих мъдрец беше при него, но този път надмина всичките ми очаквания. Всичко мина много бързо, след процедурата изпих един аулин превантивно, но след това не съм усетила изобщо, че ми е ваден зъб- никаква болка, никакво неудобство в устата. Вярно, че си зависи и от самия зъб, но и работата на стоматолога не е по-малко важна. За мен Недялков е единствения за вадене на зъб.

# 472
  • Мнения: 790
Здравейте,
очертава се със семейството ми да сме на Нова Година в Добрич, но не сме от града и не знаем къде може да празнуваме.
Дъщеря ми е на 5 години- единствено се сетих за Моцарела, но те нямало да работят на празника.
Някой да знае подходящо заведение  Praynig

# 473
  • Мнения: 1
Здравейте! Търся логопед в Добрич. Зная са сайта разгледах имената на логопедите, но не мога да избера. За дете на 4 год.

# 474
  • Добрич
  • Мнения: 400
Има една която живее на Албенска Добротица,но не зная как се казва.Приема там.Чувала съм,че е добра.

# 475
  • Добрич
  • Мнения: 400
СТАРТ НА УЧИЛИЩЕТО ЗА РОДИТЕЛИ С КЛУБ"ПЪРВАТА ГОДИНКА" !

След еуфорията по раждането и първите дни,започват милионите въпросителни!?!ЗАЩО ПЛАЧЕ ТОЛКОВА МНОГО? ЗАЩО НЕ СЕ ОБРЪЩА?КОГА ДА ЗАПОЧНА ПЮРЕТАТА? АМИ ТЕЗИ ЗЪБКИ? и т.н.
Като ваши верни приятели по пътя на детството на децата ви,ние, екипът на Клуб за деца и родители"Усмивки",ви предлагаме ПОРЕДИЦА ОТ РОДИТЕЛСКИ ТРЕНИНГИ по най-важните проблеми,с които се срещате през ПЪРВАТА ГОДИНКА - най-важната-когато ВСИЧКО СЕ СЛУЧВА ЗА ПЪРВИ ПЪТ! Отговорите на въпросите ще търсим заедно С Марияна Драгнева-акушерка и Зорница Иванова - психолог.На първата ни среща ще говорим за ЗАХРАНВАНЕТО - затова се ви каним точно на обяд в СЪБОТА в 12 ч в Клуб "Усмивки ". Защото понякога грешките допуснати още с първата лъжица, дават отражение върху целият последващ живот на детето.

# 476
  • Мнения: 176
Здравейте, мами!

Знаете ли дали и къде в Добрич може да пусне изследване на бета ЧХГ, така че резултатите да са готови на същия ден? Днес бях във Вива Феникс, но ми казаха, че се прави само в понеделник, защото пробите се изпращат в София.

Благодаря! bouquet

# 477
  • Мнения: 730
Здравейте,момичета Simple Smile Може ли да ми препоръчате добър гинеколог от Добрич,който да ми помогне,понеже правя опити да забременея и ако може да работи със касата...Ходила съм при Николова,Милев,Бонев,Петев,Стоилов...не съм доволна!Една приятелка ми препоръча Ефраимов,имате ли мнение за този лекар?
Благодаря предварително  bouquet

# 478
  • Добрич
  • Мнения: 219
Здравейте,момичета Simple Smile Може ли да ми препоръчате добър гинеколог от Добрич,който да ми помогне,понеже правя опити да забременея и ако може да работи със касата...Ходила съм при Николова,Милев,Бонев,Петев,Стоилов...не съм доволна!Една приятелка ми препоръча Ефраимов,имате ли мнение за този лекар?
Благодаря предварително  bouquet

Здравей, аз поне не знам за добър гинеколог в Добрич. Моя съвет е да потърсиш лекар във Варна.

# 479
  • Мнения: 1 435
Аз съм много доволна от д-р Михаела Попова.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт