Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 56

  • 34 920
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
АЗ също не разбрах какво си казаха Кузей и Зейнеб, но останах с впечатление ,че Зейнеб свали картите на масата... Няма как да се получи връзка отново между тях, но се надявам Зейнеб да се осъзнае и да се спре с поредицата от простотии които е за формила.

# 46
  • Мнения: 2 282
А досега защо не се влюби в нея?Понеже си много убедена и категорична в писанията си , затова питах кое те води на тази мисъл след като цял първи сезон бяха заедно с Кузей , сега пък той директно и каза че няма как да се получи м/у тях, дори не я отбелязва като минава покрай него. След целувката с Джемре каза че само тогава се е чувствал свободен и щастлив. Имаше и фрагман с Кузей и Джемре от затвора.......
Та затова питам, кое те кара да мислиш и пишеш така категорично, че Кузей ще заобича Зейнеб, освен ако не е колкото мохабет да става... Wink
Нищо подобно! Просто мисля, че разбирам филма! И следвам неговата логика. И във ВНЛ-то не виждам никаква логика. Затова го отхвърлям. Знам какъв ще е финала и по обратен път не е трудно да се разбере какво ще се случи.Никого не убеждавам, вервайте си в какво си искате.

# 47
  • Мнения: 1
Хандан ми беше жалка  Close
 Затвърждавам си мнението, че новата мацка има нещо общо с Гюней. Предполагам ,че са решили да извозят нещо Синанер...

Мисля че си права , аз също от няколко епизода се съмнявам в Гюней и все си мисля че той е този който стои зад гърба на Мелда и Стив и умело дърпа конците за да завладее в един момент компанията  . Така умело лавираше между всички , така хубаво си нагласи "картите" както се казва , че до последно никой няма да се усъмни точно в него . Дори Кузей ще остане като същисан , да не говорим за Ебру и Баръш , даже няма да повярвят .  Shocked

# 48
  • Мнения: 0
Момичета, добре дошли в новогодишната тема!  Hug

Лагунче, сложих един от колажите ти   bouquet
само че
Скрит текст:
маалко го пооправих, че иначе изглеждаше издължен нагоре и встрани. Надявам се, няма да ми се разсърдиш  Praynig Heart Eyes

Роминка, благодаря за новата тема!  bouquet Hug  bouquet

Скрит текст:
Не се сърдя , мила! Hug Още повече си напълно права!Леко съм го издължила.

Аз сега ще гледам епизода.Обаче съм супер доволна, че имаме нов саз.Без значение от кого е.Предполагах, че Кузей ще се сдобие с нов още по рожедения му ден.Трябва да ни попее малко Кузейчик отново.Да ни разчувства....

п.п. Ехааа, Кузей вече е разведен! newsm44 newsm44 newsm44 Браво!Много важно обстоятелство!

# 49
  • Мнения: 186
Ха, на какво попаднах... Party


Какви ли изненади ни готвят двете дами  Rolling Eyes




# 50
  • Мнения: 2 282

п.п. Ехааа, Кузей вече е разведен! newsm44 newsm44 newsm44 Браво!Много важно обстоятелство!


Сега и Дж трябва да разведем! Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 1 413
Сазът е от Зейнеп! Даже се е интересувала дали е доставен, а на бележката пише - Прости ми!Това е краят на отношенията им, може би!  Hug

# 52
# 53
# 54
  • Мнения: 1
На бележката към саза не пишеше ли " НЕ ме чупи " или аз нещо друго прочетох  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 186
Наистина ли е от Зейнеп  Sad

# 56
  • Мнения: 2 282
Сазът е от Зейнеп! Даже се е интересувала дали е доставен, а на бележката пише - Прости ми!Това е краят на отношенията им, може би!  Hug
Hug Поне това се уточни със сигурност, че каквито се пишеха. Сами, Симай ....... Joy Joy Joy
Не е края, а ново начало. Приема извинението. Дава прошка на З. И сега трябва да се влюби в нея.

# 57
  • Мнения: 0

Сега и Дж трябва да разведем! Joy Joy Joy

Ами Кузей беше женен сезон и полувина.Ако и Джемре и нея я подкарат по същата схема, няма да стане реалност развода.Може да остане млада вдовица. Mr. Green

Шани, мерси за пояснението.  bouquet

# 58
  • Мнения: 123
Наистина ли е от Зейнеп  Sad
не е от нея.. Stop

# 59
  • Мнения: 3 371
Сазът е от Зейнеп! Даже се е интересувала дали е доставен, а на бележката пише - Прости ми!Това е краят на отношенията им, може би!  Hug

 Heart Eyes Hug Heart Eyes Благодаря ти !   bouquet В старата тема питах какви ли са тези две думи !  Peace Щом не  го счупи и него , значи има още шансове . Аз мисля, че краят на отношенията им, сбогуването, ще е от онази сцена, край езерото, когато Зейнеп хвърля пистолета. В погледа и имаше много болка, отчаяние и безнадежност .

Общи условия

Активация на акаунт