Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 56

  • 34 905
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 371
Ромина,  Heart Eyes благодаря ти за труда и  красотата !   bouquet  bouquet  bouquet

Най- хубавото в този епизод за мен, са разводът и факта, че най- после Хандан ханъм си седна на четирите букви ! Дано скоро и някои други се усетят, че  светът не се върти около тях!

Кралицата,  Wink обичам чувството ти за хумор !  bouquet
Сигурна ли си, че това я попита Кузей ? На  мен ми се стори, че я пита дали тя е казала на Симай, но може и да бъркам ? newsm78

# 31
  • Мнения: 186
Да, много тъжна нова година.
Май само Сами я посрещна щастлив с новата си любов.
А Хандан, как го изживя като го видя ?
Хареса ми как си припомни Кузей и Гюней като деца.
Ще се осъзнае и тя.
Никак не ми хареса Гюней, той наистина никого на обича, освен себе си.
Не може да обича, както Кузей.
И майка му го осъзнава вече.
Имам чувството, че Гюней я настройваше отново срещу Кузей , споменавайки Сами, но може и да греша.
Ще си чакам превода.


Лека нощ, момичета ! Hug
Благодаря ви за компанията.

# 32
  • Мнения: 2 282
Takaaa! Aз си пиша в старата тема!
Нека да ни е честита новата тема, благодаря на Ромина! Hug  bouquet
Подаръкът е от З. Нали в спойлера пишеше, че  стореното зло З. ще заплати с любов към К. И дето мислех, че става въпрос за цветята. Червена панделка имаше и на ръката на З., както на саза.
Честит да ни е развода на Кузей. Нова връзка, нова любов. Браво на кр.топка.
Простете се с надеждите З. да стане по-голям злодей от Ф. Отново браво на кр.топка. Позна, че в тая серия приключват със злодействата на Зейнеп.
Доволна съм.

# 33
  • Мнения: 3 352
ece yörenç ‏@eceyorenc

Kuzey Guney'den sonra başlayacak film cuk oturmuş "kıyametten sonra"

# 34
  • Мнения: 75
Според мен КУзей се усети че е Зейнеб след разговора с Демет.
На мен епизода ми беше малко скучен. Хандан ми беше много ужасна както винаги Peace

# 35
  • Мнения: 3 371
Пропуснах да спомена и факта, че Кузей за  пореден път доказа, че за  него семейството е над всичко ! Въпреки всичко, което му е причинила Хандан ханъм, намери сили и застана зад нея в  този момент, дори със Сами  се  скара . Чудесно момче е Кузей, въпреки всичките си  кусури, е повече  човек от всички останали !

# 36
  • Мнения: 75
Takaaa! Aз си пиша в старата тема!
Нека да ни е честита новата тема, благодаря на Ромина! Hug  bouquet
Подаръкът е от З. Нали в спойлера пишеше, че  стореното зло З. ще заплати с любов към К. И дето мислех, че става въпрос за цветята. Червена панделка имаше и на ръката на З., както на саза.
Честит да ни е развода на Кузей. Нова връзка, нова любов. Браво на кр.топка.
Простете се с надеждите З. да стане по-голям злодей от Ф. Отново браво на кр.топка. Позна, че в тая серия приключват със злодействата на Зейнеп.
Доволна съм.

А ти как разбра че са приключили с очернянето на Зейнеб, има още серии?

# 37
  • Мнения: 2 282
Пропуснах да спомена и факта, че Кузей за  пореден път доказа, че за  него семейството е над всичко ! Въпреки всичко, което му е причинила Хандан ханъм, намери сили и застана зад нея в  този момент, дори със Сами  се  скара . Чудесно момче е Кузей, въпреки всичките си  кусури, е повече  човек от всички останали !
Точно така! Златно момче, семейството е над всичко. И в началото каза, че искал да разобличи Синанер, защото мислел, че те имат план срещу брат му.

# 38
  • Мнения: 2 282
Takaaa! Aз си пиша в старата тема!
Нека да ни е честита новата тема, благодаря на Ромина! Hug  bouquet
Подаръкът е от З. Нали в спойлера пишеше, че  стореното зло З. ще заплати с любов към К. И дето мислех, че става въпрос за цветята. Червена панделка имаше и на ръката на З., както на саза.
Честит да ни е развода на Кузей. Нова връзка, нова любов. Браво на кр.топка.
Простете се с надеждите З. да стане по-голям злодей от Ф. Отново браво на кр.топка. Позна, че в тая серия приключват със злодействата на Зейнеп.
Доволна съм.

А ти как разбра че са приключили с очернянето на Зейнеб, има още серии?
През тия серии К. трябва да се влюби в Зейнеп, а не  Зейнеп да злодейства.

# 39
  • Мнения: 3 371
ece yörenç ‏@eceyorenc

Kuzey Guney'den sonra başlayacak film cuk oturmuş "kıyametten sonra"

Благодаря, джанъм Heart Eyes ! Ама за какво иде реч ? newsm78

# 40
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Сазът е от някой, който знае, че старият е счупен. Това със сигурност не е Зейнеп, вероятно не е и Джемре, защото тя също не знае. Знаят Симай и Сами. Залагам на Симай, защото тя знае кой стоеше зад първия саз и защо Кузей го счупи. Знае и за любовта им. Ако тя не е казала на Джемре /малко е вероятно, но все пак едва ли ще каже на Зейнеп/ Освен това, помня, че на празненството за РД на Кузей, Демет го попита той нали има саз и той кимна - никой не знае, че е счупен.

# 41
  • Мнения: 123
Не мисля ,че саз е от Зейнеб , би било тъпо да подарява същия подарък като Джемре. Peace Джемре също не знае май за съдбата на стария саз....трябва да е Симай или Сами

# 42
  • Мнения: 75
А досега защо не се влюби в нея?Понеже си много убедена и категорична в писанията си , затова питах кое те води на тази мисъл след като цял първи сезон бяха заедно с Кузей , сега пък той директно и каза че няма как да се получи м/у тях, дори не я отбелязва като минава покрай него. След целувката с Джемре каза че само тогава се е чувствал свободен и щастлив. Имаше и фрагман с Кузей и Джемре от затвора.......
Та затова питам, кое те кара да мислиш и пишеш така категорично, че Кузей ще заобича Зейнеб, освен ако не е колкото мохабет да става... Wink

# 43
  • Мнения: 123
 Хандан ми беше жалка  Close
 Затвърждавам си мнението, че новата мацка има нещо общо с Гюней. Предполагам ,че са решили да извозят нещо Синанер...

# 44
  • Мнения: 3 371
Симай след всичко,  надали ще тръгне  да го дарява със  саз, още повече, че знае историята му. По-  скоро е от Сами, според мен !

Гюней и тази мацка, която Баръш използва напоследък и посрещна  в имението, какво общо имат ? Останах с впечатление, че са си близки, пък мислех, че е приятелка на Баръш .

Общи условия

Активация на акаунт