Некоректност http://vegatoys.com

  • 5 080
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 939
Здравейте.
Пиша тук, за да видят това повече хора, а и за да ми дадете съвет как да постъпим.

Няколко дни преди Коледа, моята майка, поръча Уолкър от Вегатойс за племенника ми.
Пристигна уолкъра в кашонче, опакован, видимо отварян, но не сме отваряли кутията за да го вадим и оглеждаме, нали знаете как са вързани играчките, с една тел за кашоните. Все пак е за подарък.
Подарява го уолкъра 7 дни след като е пристигнал. Ами така де, няма да го поръчваме в последния работен ден.
Оказва се че едното колело липсва.
От Вега тойс отказват да пратят колело или да сменят уолкъра.
Държат се грубо по телефона и говорят заучени фрази.
От КЗП не могат да съдействат, минали са 7 дни.

Какво да го правим този уолкър?
В ибей няма такива колела, а и изобщо не знам къде би могло да се продават такива части.
Как да се справим с Вега тойс, които са ни пратили неизправна, счупена или както искат да го разбират те, играчка?

Ето и снимки:
Скрит текст:





Писах на стената им във фейсбук, след което те ми изтриха поста и ми забраниха да пиша там.
Това за какво говори?
Наглост!

Последна редакция: сб, 05 яну 2013, 16:30 от alina_si

# 1
  • Мнения: 685
 Confused Алена, неприятна ситуация...
Това е бг сайт , нали..върти ми се в ума, че бях взела на моята госпожица уокъра от там, не е този модел, но...ако нищо не стане с тях (филмата не намерят решение) дай една снимка и мерки да видим дали някоя от нас няма излишно такова колело и да пратим Wink
Моята го потроши, така че колелата се подмятат някъде, може да потърся и да видя дали ще пасне Wink не е същото, като го гледам, но ако може да стане веднага пращам  Peace

# 2
  • Мнения: 8 939
Confused Алена, неприятна ситуация...
Това е бг сайт , нали..върти ми се в ума, че бях взела на моята госпожица уокъра от там, не е този модел, но...ако нищо не стане с тях (филмата не намерят решение) дай една снимка и мерки да видим дали някоя от нас няма излишно такова колело и да пратим Wink
Моята го потроши, така че колелата се подмятат някъде, може да потърся и да видя дали ще пасне Wink не е същото, като го гледам, но ако може да стане веднага пращам  Peace
Да, бг сайт е.
Имаха дори преди магазин на Гоце Делчев, но вече го няма.
Има снимки в скрития текст.
Но ето пак.
http://media.snimka.bg/s1/1578/029399516.jpg?r=0
Ще измеря и ще пиша.
Благодаря ти.

# 3
  • Мнения: 685
Горните снимки ги видях, исках, ако имаш фронтално на колелото, да се види "дупката"...ще поровя после и за нашите и ще ти пиша  Hug
Бе все една от тук имаме някое пасващо колело, тр да оправим уокъра на детето, че то ще проходи  , докато чакаш отг от ония ooooh!

# 4
  • Мнения: 8 939
Ето размерите на колелото:

Диаметърът е 121 мм
дебелината на колелото е 41мм
отворът е 26 мм
капачката е с диаметър 68 мм
(ако има 2 еднакви с диаметър на отвора 26 мм пак ще стане)

Ето и снимки:






# 5
  • Мнения: 685
 Confused тези са на друг принцип на закрепване, нашите ги изрових преди малко...  ooooh! не са същите, все пак утре ще ги щракна да видите, ако става нещо от тях..имат и по 1 голям болт, който се завинтва на стойката  Cry
Дано се намери някой, който има подобно непотребно колело  Praynig

# 6
  • Мнения: 8 939
Благодаря ти.
Дано наистина някой има.
Ако ли не им го връщаме и оставаме назад с тези пари.

# 7
  • Мнения: 3 961
Искрено съжалявам за проблема  Hug Аз направих поръчка от този сайт около 20 декември- подарък за Коледа за детето. Цял ден чаках до ми се обадят за потвърждение на доставката, но никой не го направи. На другия ден видях на сайта им, че временно са прекратили доставките, заради лошото време. Разбирам, че времето беше лошо, но поне можеше да се обадят предния ден. И така в последния работен ден тръгнах по магазините да търся подарък на детето. Е намерих, и то същия, като този който бях поръчала, но с 2 лв по-евтин. Отказах поръчката и нямаше проблем. Но едва ли, след като прочетох тази тема и с моя опит,бих поръчала отново от тях.

Надявам се да намерите колело, ако искате потърсете помощ и в продавалник.

# 8
  • Мнения: 8 939
Благодаря за идеята, ще пусна една обява в продавалника.

# 9
  • Мнения: 685
 Hug Алена, добро предложение е това за Продавалник, а и в подписа ако сложиш един линк към тази тема...все си мисля, че има хора с играчки, които не стават за нищо и ако са ги запазили ще намерите колело.
Ето го моето:
http://prikachi.com/images.php?images/965/5705965c.jpg
с този болт се закрепва, едва ли ще върши работа...
До колкото успявам да го измеря е с диаметър - 11 см, а вътрешният е 4.5 см

# 10
  • Мнения: 8 939
Благодаря ти Ани.
Ние имаме такова колело от уолкъра на Ина, ама не става.
Благодаря ти много за идеята за подписа, ей сега го слагам.
Целувки на теб и семейството ти!
Благодароря, че има хора като теб!   bouquet

П.П. Как ви се струва така подписа ми?

# 11
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Добре е подписът.Такива наглеци трябва да се наказват от клиентите и да фалират,че да им дойде акъла в главата и друг път да не се правят на много важни! Close
Дано намерите подходящо колелце бързо. Hug

# 12
  • Мнения: 8 939
Pupitka благодаря ти.
Имам желание да ги напиша навсякъде.
Чудя се на коя телевизия да пиша. То явно по нормалния начин няма да стане, само се чудя дали някой ще ми обърне внимание, въпреки че смятам, че едно такова отношение, било то и за едно колело, е недопустимо.
Аз самата работя в онлайн магазин и такова отношение с клиентите, не си го представям.

# 13
  • Мнения: 685
alina_si, виждам, че си писала в другата тема за Вегатойс, но може би е добре и тук да сложиш линк към нея. Даже, може да помолиш модератор да сложи линка в първия ти пост, за да не остане някой с впечатлението, че само ти имаш проблем с тези измамници.  Peace

# 14
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Нямат ли някакъв и-мейл за жалби?Намери някой по-висшестоящ във фирмата и му напиши едно гневно писмо,а може да пуснеш в него и линк към темата.Пиши им и ги тормози по телефона до дупка.Аз така правя-вдигам врява до небесата,докато някой не ми обърне внимание.Проблемът си е сериозен,не е като да е нещо незначително.

Общи условия

Активация на акаунт