easyJet

  • 62 578
  • 489
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 437
Гетуик си остава.

# 421
  • Мнения: 743
Официална комуникация има ли за спрените полети?аз погледнах в сайта им където са новите и спрените полети но за София изобщо не става дума,което е странно все пак.
Да не би да идва наистина  Райанер в София и за това да се оттеглят,прекалено е хубаво за да бъде истина обаче!

# 422
  • Мнения: 437
Не , не идва Ryanair. Оттеглят се щото нашия пазар явно не им носи заложените приходи. Както е известно те не са ултра лоу кост и гонят по-друга категория пътници.
Така нарвемето спряха Мадрид и Милано макар полетите им да се пълнеха.
Явно имат маршрути по които машините им носят повече печалба и залагат на тях.


Ryanair след март догодина остават само с Пловдив - Лондон и спират полетите до Хан (Франкфурт).

Единствената добра новина напоследък е , че май Wizz подготвят да пуснат отново София - Будапеща някъде към март 2015  Wink

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 14:44 от stenk

# 423
  • Мнения: 14 473
Дано Peace ,че съвсем забягнаха от България.

# 424
  • Мнения: X


Единствената добра новина напоследък е , че май Wizz подготяват да пуснат отново София - Будапеща някъде към март 2015  Wink


Иха, а дано Peace От тогава да летят или тогава ще оповестят?
Тъкмо реших да ходя в Берлин и спряха полетите. Каня се на Малта и все отлагам.. Ще взема да го направя да не спрат и там полетите.

# 425
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Maлта сигурно е с друга авиокомпания.

От София Изиджет няма полети дотам.

# 426
  • Мнения: X
Maлта сигурно е с друга авиокомпания.

От София Изиджет няма полети дотам.

Разбира се че не е с Изиджет - с Wizz е.  Mr. Green Нали именно за това говорим със Stenk и азиа_asia. Коя спира полети и коя има вероятност да пусне нови.

# 427
  • Мнения: 743
Добре де,къде пише че ги спират?на техния сайт няма инфо за това,чак пък да са забравили даже да ни споменат ли?
аз на райан се надявам ,но и те нещо не ни забелязват или ние не сме способни да привлечем вниманието им,истината сигурно  е някъде по средата.
Блис за Берлин се организирай,страхотен град има много да се види и там ,и наоколо
Водят го европейският НЙ понеже всичко е концентрирано там и осезаемо се вижда и чувства.
Малта и да я пропуснеш,според мен,не е голяма загуба.




# 428
  • Мнения: 107
Така нарвемето спряха Мадрид и Милано макар полетите им да се пълнеха.
Явно имат маршрути по които машините им носят повече печалба и залагат на тях.




Италия я спряха, защото предният кмет / общината/ не плати таксата, а Барселона заради каталунците.

# 429
  • Мнения: 437
Така нарвемето спряха Мадрид и Милано макар полетите им да се пълнеха.
Явно имат маршрути по които машините им носят повече печалба и залагат на тях.




Италия я спряха, защото предният кмет / общината/ не плати таксата, а Барселона заради каталунците.

Чакай , че много оплетохме нещата. Темата оригинално е за easyJet който спряха полетите си до Милано и Мадрид , а сега спират и Берлин.

Ryan са тия дето все разчитат на разни кметове и по-скоро се оправдават с тях Wink

Asia_asia не е нужно изрично да пише , че спират дадена дестинация и всъщност те никога не го правят поне в България.
Просто като видиш , че цялото разписание е налично за резервация , а тези дестинации не може да резервираш е ясно , че вече ги няма.
След като спряха да летят до Мадрид близо половин година "Мадрид" го имаше като опция в разписанието им от София , щото някой не се беше сетил да го изтрие от сайта  Wink

Та присъдата е окончателна и хич не се надявайте.

# 430
  • Мнения: 743
Стенк,ясно и жалко!

# 431
  • Мнения: 437
Ти поне имаш късмета да живеш на едно от най-добре свързаните места на континента  Laughing
Не се кахъри за нашенските неволи.

# 432
  • Мнения: 743
Кахъря се и още как,нормално е ,без значение кой къде живее,това са детайли.
не разбирам защо махат берлин изиджет,а уиз са пуснали дубай?за кого е от интерес молове в пустинята вместо центъра на европа с толкова култура,, необяснимо ми е


# 433
  • Мнения: 437
Ами на мен Берлин ми е доволно омръзнал , а в Дубай не съм бил Simple Smile
Разбира се , че всяка новина за орязване на дестинации е много неприятна. Берлин ми беше много удобен евтин хъб за обикаляне на Северна Европа и Западните провинции.
Честно казано ако това за Будапеща наистина стане ще и се радвам повече от Берлин.
Те арабите идват при вас на шопинг , а ние сме тръгнали към моловете на Дубай ... вярно е малко смешно Simple Smile
За морето дума да не отварям.

# 434
  • Мнения: 743
да,и аз се чудя какво има да се види в дубай  , като се върнеш ще ми е интересно да прочета.

това за будапеща дано да стане, да видим и на какви цени,след като няма конкуренция.
от будапеща има безброй лоу кост полети за навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт