easyJet

  • 62 548
  • 489
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 681
Прегледах темата, но не открих телефон за връзка с авиокомпанията.
Налага се да им задам няколко специални въпроса.
Моля, ако някой знае за техен телефонен номер, независимо от цената на разговора да пише.
Благодаря.

# 436
  • Мнения: 3 308
За Бг няма отделен номер, този е общ  +44330 3655454
Има и за 10-на държави отделни номера.

# 437
  • Мнения: 2 787
Emi Daniel, може да им пишеш и на facebook страницата им, винаги отговарят и то бързичко Peace

# 438
  • Мнения: 3 740
Лоша работа със спирането на полетите София-Берлин.Много се надявах просто да не са вкарали датите за след март(4-ти ли беше)и таях надежда... Сега кой остава най-евтиния вариант?

# 439
  • Мнения: 437
Air Berlin може би ...

# 440
  • Мнения: 1 031
И на мен това спиране ми е мъка. За началото на април с еър берлин по-малко от 130 евро на човек /двупосочен/ не намирам, а това не е съпоставимо с изи-то

# 441
  • Мнения: 3 740
Някой не е ли питал компанията или летище СФ. защо спират полетите и дали няма шанс това да не се случи. Дане би да се насочват пък към Букурещ,че на мен там ще ми е удобно.

# 442
  • Мнения: 1 484
Моля за малко помощ  Praynig 
Опитвам се да направя online check-in. Излиза ми прозорец, който ме пита дали имам застраховки /не само медицинска/. Ние сме само с медицинска и не смятам да правя другите упоменати. За мен проблемът е, че двата отговора са "да, продължи нататък" и "не, сега ще купя", а аз нито мога да потвърдя, че имам всички споменати застраховки, нито пък искам да ги купувам.
Е, ако компанията държи всичките и пътници да имат пълния набор застраховки, които се предлагат на пазара - явно ще трябва да купувам, но все си мисля че няма как да ме задължат... От друга страна не искам да декларирам грешни обстоятелства   newsm78 
Какво ще ме посъветвате?
 

# 443
  • Мнения: 125
Избирай смело "да, продължи нататък".
Никой няма да ти търси доказателство дали наистина имаш застраховка.

# 444
  • Мнения: 1 484
Aia, много благодаря  Hug 

# 445
  • Мнения: 3 740
И на мен това спиране ми е мъка. За началото на април с еър берлин по-малко от 130 евро на човек /двупосочен/ не намирам, а това не е съпоставимо с изи-то
Сега ще купувам за август -септември 123Е,много по-скъпо от изи. Някой да знае друга авиолиния от Берлин?

# 446
  • Мнения: 26
Здравейте! Бременна съм и мисля да пътувам с Easyjet. Някой знае ли дали ми трябва бележка от лекар,има ли някаква форма която да сваля от сайта им(аз не можах да намеря,а Ryan Air имат такава.)? Никъде в сайта не можах да намеря телефон за връзка или някакъв начин да ги попитам.  Thinking

# 447
  • Бургас
  • Мнения: 23
Здравейте, виждам 4е темата е малко замряла, но все пак да попитам....Имам купени 6 билета, но ми се налага да сменя стартовата то4ка на дестинацията.  На сайта пише 30 лири такса на 4овек и доплащане разликата при билетите, но 4етох по други форуми 4е всъщност вземат само 30 лири еднократно и не се доплаща. Реших да пробвам в акаунта стъпките за смяна, поиска ми такса от 10 лири и нещо на пътник, поиска ми потвърждение и аз не продължих нататък. Ако наистина ми вземат само толкова за смяната на 6-те билета ми е по-изгодно от колкото да купувам нови, но...Моля, някой който е правил такава промяна да ми каже реално колко вземат?

# 448
  • Мнения: X
Малко помощ ми е необходима Hug
В ръчния багаж разбирам, че е позволено да си носим цялата техника/таблет, лаптоп, телефон/. Да разбирам ли, че това включва и зарядните, кабелите, батерии резервни /например батерии за мвишката
В чекирания багаж имам ли право да нося лекарства/ стандартни, които да имам в себе си поради по-дългия престой/ и следва ли да има за тях рецепта?
Може да добавите и всеки друг съвет за който се сетите Grinning За първи път ще летя с тази авиокомпания и гледам да не пропусна нещо Rolling Eyes

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
В чекирания багаж можете да сложите всичко.

В ръчния няма проблем за зарядно и батерии, там само течности и остри предмети се ограничават.

Общи условия

Активация на акаунт