Октомврийки 2013 - очакваме ви! Добре дошли!

  • 23 661
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16
Казах му и се разплака..душичка.  Simple Smile Момичета, имам час за 7 февруари, GP-то ми каза, че няма смисъл по рано да ходя. Мислите ли, че до тогава ще се види сърчице?

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 14:58 от frosted

# 31
  • Мнения: 6 787
Е, браво за реакцията на мъжа ти. Явно е чувствителен. Желая ви късмет!  Hug
Сърчице се вижда след 6г.с. , но имай предвид, че може и по-късно. Вземаш ли фолиева киселина?

# 32
  • Мнения: 16
Не, не пия все още фолиева киселина, но всеки ден си изстисквам фреш от портокал(4-5 портокала) и хапвам сурови ядки. Бях чела, че това е достатъчно за да си набавя нужното за бебока за деня. Мисля си, че все пак трябва да пия, но лекарката ми ми каза, когато отида за направление за гинеколог на 7-ми ще ми изпишат каквото трябва. Зачудих се не е ли късно и аз. От кога започнахте да пиете фолиева и каква ще ми препоръчате.  Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 16:50 от frosted

# 33
  • Мнения: 3
Аз започнах отпреди да забременея.Бях ходила предварително на преглед и гинеколога ми изписа фолиева киселина.Аз да си призная я пиех,когато се сетя Embarassed
С нетърпение ще чакаме да споделиш резултата  след 7.02.   bouquet

# 34
  • Мнения: 100
Не, не пия все още фолиева киселина, но всеки ден си изстисквам фреш от портокал(4-5 портокала) и хапвам сурови ядки. Бях чела, че това е достатъчно за да си набавя нужното за бебока за деня. Мисля си, че все пак трябва да пия, но лекарката ми ми каза, когато отида за направление за гинеколог на 7-ми ще ми изпишат каквото трябва. Зачудих се не е ли късно и аз. От кога започнахте да пиете фолиева и каква ще ми препоръчате.  Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Честито и от мен! Simple Smile Надявам се всичко да е наред с теб и бебчето ти за напред Simple Smile
Аз започнах да пия фолиева к-на още, като разбрах, че съм бременна. По принцип знам, че е хубаво още преди самото забременяване да започне да се взима. Затова аз те съветвам да си вземеш в най-скоро време, а каква марка.. няма никакво значение Simple Smile

# 35
  • Мнения: 6 787
И аз започнах да я пия от преди да забременея. По препоръка на АГ пиех Неофолик - Мета. Бях стриктна.  Peace

# 36
  • Мнения: 19
Момичета здравейте Simple Smile Аз се записвам при Вас Simple Smile Днес ми се появи вече втората черта  Grinning Моите приятелки акушерки днес имат празник , да са ми живи и здрави , но утре какво ги чака хахахаха е се ходи на вагинален ехограф  Whistling

# 37
  • Мнения: 40
Честито момичета Hug Hug Hug
Аз фолиева киселина не съм пила.Вземах витамини за бременни.

# 38
  • Мнения: 6 787
Честито Jolina Boris и добре дошла!  Hug Лека бременност и здраво и хубаво бебе на финала.  Hug

# 39
  • Мнения: 3
Jolina Boris,Честито и от мен!Леко бременеене и прекрасен финал!

# 40
  • Мнения: 16
Хей, Jolina Boris. Честито! Най-накрая още една бъдеща мама Simple Smile Стискам палци всичко да е наред:)

Аз снощи си взех фолиева киселина и сутринта си изпих първото хапче(по едно на ден).
Момичета не знам как ще издържа до 7-ми Simple Smile Броя ги дните с нетърпение Simple Smile

# 41
  • Мнения: 7
Честито на октомврийските момичета Hug ! Да се впиша и аз ...с много бледа втора чертичка  newsm53

# 42
  • Мнения: 16
Йеее, natal 03 Simple Smile Честито и на теб  Hug

# 43
  • Мнения: 16
Честито момичета Hug Hug Hug
Аз фолиева киселина не съм пила.Вземах витамини за бременни.

Не е ли още рано за преглед за ехограф? Кажи после какво е станало Simple Smile Стискам ти палци да видиш малката точица Simple Smile

# 44
  • Мнения: 7
Благодаря ти frosted Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт