Октомврийки 2013 - очакваме ви! Добре дошли!

  • 23 658
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 783
Ей, супер, започнахте да се събирате една по една. На всички желая много късмет!  Hug

# 46
# 47
  • Мнения: 1 359
Хей , припомних си толкова съкровени моменти! Леко бременеене  и за награда здрави бебоци. Simple Smile Бъдете щастливи бъдещи майки , страхотно изживяване е!  Hug

# 48
  • Мнения: 16
Jolina Boris, какво стана на ехографа? Видяхте ли точицата?

# 49
  • Мнения: 19
ДА Simple Smile Имаме си снимчица и малко Utrogestan за спокойствие Simple Smile  Party

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте, нека и аз да се запиша тук ! Точно днес , след 3 дневно закъснение на МЦ си направих и тест и... EFP  Grinning, много съм щастлива, защото е много искано и чакано бебе, след 2 години бебе правене  Laughing! Желая късмет и здраве на всички!

# 51
  • Мнения: 168
Ей, браво групата се пълни лека полека, аз узнах миналата година към края на февруари, а беба сме я направили на 1 февруари 2012г. Успех момичета  Hug

# 52
  • Мнения: 6 783
Браво, момичета, много се радвам, че групата полека-лека се пълни. Леко бременеене!  Hug

# 53
  • Burgas
  • Мнения: 37
Здравейте момичета wavey Иска ми се и аз да се присъиденя към бъдещите октомврийски мами, защото и аз в понеделник видях двете чертички след година и два месеца опити за бебче  newsm44
Толкова съм щастлива...

# 54
  • Мнения: 34
 bouquet ЧЕСТИТОООО!!!

ДАНО И АЗ СЛЕД 2-3 ДНИ ДА НЕ ИДВА И ДА ВИЦЯ  EFP!
ОЧАКВАМ ГО ВЕЧЕ ОТ 2 ГОДИНИ....
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ!

# 55
  • Мнения: 16
Хееей, честито на всички нови мамчета.
Диди_1985 чакам те след 3 дни тук Simple Smile никъде няма да ходиш Simple Smile
Момичета, аз имам час за понеделник. Няма да издържа до 7-ми и помолих личната лекарка за направление. В понеделник ще видя точката Simple Smile)))

# 56
  • Burgas
  • Мнения: 37
Стискам палци всичко да е наред Simple Smile аз мисля да изчакам още 10-тина дни

# 57
  • Мнения: 19
Честито  на всички щастливи мами Simple Smile Fi тъй като отдавна сте опитвали , сигурно си проучила гинеколкозите в Бургас и имаш идея къде да ориентираш консултациите си . Аз съм от друг град и ще ми е от голяма полза , ако ме насочиш към правилния специалист. Благодаря предварително:)

# 58
  • Мнения: 2
Здрасти на всички!  Simple Smile И аз да се включа- на 23ти видях много слаба втора чертичка на теста, днес сутринта го повторих и вече имам  EFP

# 59
  • Burgas
  • Мнения: 37
Цитат
Честито  на всички щастливи мами  Fi тъй като отдавна сте опитвали , сигурно си проучила гинеколкозите в Бургас и имаш идея къде да ориентираш консултациите си . Аз съм от друг град и ще ми е от голяма полза , ако ме насочиш към правилния специалист. Благодаря предварително:)

Не, не съм се ориентирала все още към конкретен гинеколог. За всеки има и добри и не чак толкова добри отзиви, така че ми е трудно да ти препоръчам някой.

Общи условия

Активация на акаунт