Тихо се сипе поредният сняг: нова година(нова тема)- нов късмет -TR Тема 52

  • 36 351
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Берлин
  • Мнения: 4 566
Ето я новопръкналата се "авторка" хихихи. Добре,че ви има - пратили са ми съобщение от сайта,че не може да се публикува целият текст.Сега постнах първите 2 глави.Дано стане този път.  smile3529 Нямам търпение да ме почнете с въпросите и коментарите, остава само да има най-накрая какво да коментирате хахаха
Днес съм малко по-добре, температурата я няма,хремата и кашлицата си отиват...Ох,много се изморих вече.Но ще се преборя.Няма да се дам на един грип,я!!!
Клив,беше споменала нещо за пловдивска срещичка...ако съм си тук, бройте ме!
Русия....една голяма любов...

# 721
  • Мнения: 1 934
Хаки, пише я встрани 4567 лв-това е цената качвайки се от Москва и после оставаш в Пекин. Твое си решение как да се придвижиш до/от тях  Simple Smile

Папурче, айде оздравявай, че аз направо обявявам срещата да бъде в "Алтъ Балък"  Sunglasses /разбирайте "Златната рибка" до Военна болница/ Ходили ли сте, готино местенце е  Peace


Това с борбата с кг, блазе на победителите   friendship, аз засега съм от победените  Embarassed

# 722
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Хаки, да дойда да проведа един уъркшоп по фотография преди да тръгнете. Тъй де... знам,че се бутам между шамарите на сина на фотографа, ма що пък да не кажа ?  Mr. Green

Транссибирската ... да даде Оня отгоре сили и време, и до там ще стигнем! Но всеки път като заговори някой за това се сещам за една песен от детството ни, слушайте сега :

# 723
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Преди около месец ви бях писала, че ми се е приходило към Самарканд и Бухара, понеже видях обява във една фирма....обаче ви се и оплаках, че май няма да имам късмет да отида, защото има едно пътуване Март месец, и след това около средата на Април....Това е заради времето сигурно....
Може би вече става много топло.....Така, че ми отпадат тези градове за които ми е разправял мой съученик, който работеше преди години там, и беше ми казал, че  понеже обичам Източните култури, ще оставя част от душата си там.  Просто водача ми се прибира към края на Април....ама кО да праЙш...-и утре е ден -както се казва Simple Smile

А за Индия от години мрънкам, обаче АшкъмоФ вика.....Ти си луда....писала съм ви и за това, защо не иска да ме води.....Та Хаки,ща гледам Индия през твоите очи Hug През очите на Ашкъма, виждах бедност, мръсотия и много мъка : и една много, много мила и тъжна история която е преживял там.(  Незнам дали съм писала тука за нея преди време.

# 724
  • Мнения: 0
Делте, разкажи я пак, аз не съм я срещала, иначе нямаше да забравя...
В Индия бях два пъти - веднъж като дете с татко, когато реших, че това е страната на чудесата и се зарекох като порасна да се върна. Бях много малка... и Индия бе кратка дестинация напът към друго място. После пак отидох - пораснала, и стоях дълго... и се зарекох, че никога повече няма да стъпя там. Разбира се, разликите са само в мен. Индия си е все същата - за всеки човек различна и уникална. Но ако има възможност човекът да пътешества, трябва да я види. Променя го.

А аз искам и в Иран, и вчера мрънках на моя мъж да се местим в Искендерун. Пусто, не мога да живея далече от турския Изток. Може и Мардин, всъщност... Ама той не ще и да чуе, заради положението със Сирия. Този Кешан така ми е омръзнал, че думи нямам. Добре, че не живея в него а малко встрани.

Като пътешествате пишете пътеписи, да четем...
Скрит текст:
Аз имам вече 20 глави от 2 том на Извезани души - Индия, Сирия, Иран, Ирак, Афганистан, Пакистан и Йордания. Обаче много ми е прясна раната май та не мога да го завърша и изобщо как завърших първата книга идея си нямам. Може би тази втора няма да съдържа толкова лични неща и ще е наистина повече пътепис.

А Делтов да можеше да седне да пише книги, ех, аз щях да съм му най-запаления фен. То не знам има ли местенце по света да не го е видял и вдъхнал...
И като тръгнете нанякъде, минете през Шехризаро, Делте  Hug

# 725
  • Мнения: 2 603
На мен мечтата ми е да пиша книги, ама се чувствам много посредствена и затова не се и опитвам.

# 726
  • Истанбул
  • Мнения: 310
Анж,винаги си добре дошла и той ММ се звери ,нищо ,че фотото е полу=професионално.

Мерси,Сикрет за напътствията и препоръките.

Ох ,Делте и мен много се опитваха да ме спрат ама човек през живота си трябва да види и мръсотия ,за да оцени чистотата,да остане гладен ,за да се наслади на къшея хляб,да усети бедността и да си каже -колко богат съм ,всъщност аз.

 

# 727
  • Мнения: 2 603
Хаки така е, аз след Бразилия съвсем по друг начин почнах да гледам на нещата. Приятно изкарване и много снимки.  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 0
На мен мечтата ми е да пиша книги, ама се чувствам много посредствена и затова не се и опитвам.
Това не трябва дори да си го помисляш... Всяка душа е различна и уникална и споделянето минава през нея към читателя. Големите класици на света имат ранен период, а и в по-късния си са писали и откровени глупости, не само шедьоври  Simple Smile За модерните писари Ич няма да споменавам.
А и аз да не би да не съм посредствена. Писах лични впечатления, разказвах себе си и видяното през очите ми на най-прост и достъпен език, без никакви литературни знания, и без изобщо да ми хрумне, че някой ще прочете, а се оказа, че четат. Хората искат истинско, не поза. Днес, поне по личното ми мнение, се цени истинското. И изобщо, ако пишещият си харесва творбата (дори да не го казва на всеослушание никога), значи и други ще я харесат и ще бъдат обогатени още веднъж - от съприкосновението с чуждия поглед. А да си харесваш творбите започва с желанието да ги напишеш.   bouquet

# 729
  • Мнения: 1 934
Сикрет, на теб Господ ти дал интересен живот, та имаш наистина теми да пишеш  Peace

Делте, аз мисля ама 1:1 като твоя мъж-не ща Индия точно заради това  Confused

Анге, тия идеални стюардеси-певици направо комплексират  Laughing

Апропо, лятото на морето в Кранево имаше пъти повече руснаци от българи и ми беше много гот да слушам руска реч отвсякъде и си припомних доста неща, че и пробвах руския си  Grinning А по отношение на физиката им: не съм антрополог, обаче веднага с поглед усещах кой е руснак, рускиня. Имат уникален скелет, само за гимнастика /изключая руските тьотки  Laughing/

# 730
  • Мнения: 58
Здравейте,

Ето един поздрав от мен за тези ,които мечтаят да обикалят из голямата студена Руска земя http://www.youtube.com/watch?v=C1gYqJpJONg

Аз пък гледах околосветско пътешествие тия дни. старт от Лондон и пак там връщане - около 30 000 евро... размечтах се ... И това защото ми дадоха бойна задача да търся дестинация за лятно-есенна почивка, и аз ...  hahaha Whistling hahaha Whistling

Клив, съгласна съм за това ресторантче, не съм ходила, има молба - четвъртък или вторник. По Приготвила съм ти книга.

Ох, как задуха при нас, едни ветрове, всичко е в пясък, все едно сме в Сахара.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

# 731
  • Мнения: 2 603
Аз пък не бих отказала да видя което и да е място по света, няма значение какво е то, колко е бедно или богато.
Моят живот в момента е в пълен застой, имам нужда от някаква радикална промяна, но още не знам каква точно. 

Secret_rose , сигурно си права, но аз лично не знам какво толкова интересно мога да предложа на хората, ще видим, може би някой ден.

# 732
  • Мнения: 0
Руска музичка Simple Smile
Онзи ден гледах "Жестокий романс".

http://www.youtube.com/watch?v=O7lYXuJMwYo

# 733
  • Мнения: 1 934
Вторник мога аз, четвъртък-не, да кажат Алесина, Папурче  Simple Smile

Яки, мен не ме дразни бедността, аз самата не съм богата, че да ме подтиска, но точно за Индия някакси нямам желание, както в момента нямам желание например за Рим, Париж и прочие европейски градове. Виж, обаче Самарканд и Бухара, ооооо, и аз гледах Световния пътешественик по Пътя на коприната ммммммм, много ми харесват такива дестинации  Simple Smile

Като сме рекли руска музика, аз от 1 месец, откакто гледах интервюто със сестрата на Бойко Борисов с Карбовски и там звучеше "Сестра" на Любе, се влюбих в тази песен и си я слушам по няколко пъти на ден  Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=ImkeoitlExQ

# 734
  • Мнения: 0
Какво е бедност ако ти е богата душата...
Последна музичка и изчезвам: йепастуке, йепасманге, хоп хоп хоп  Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=FJyDmvV5k9A

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт