Тренировки в домашни условия: Тема 28

  • 36 353
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
От новата година поднових тренировките Laughing Карам с ФБ и пилатес. От ХИИТ избирам по-лесничките с трудност 3 Embarassed 5 ми идва нанагорно. Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 283
Мери, много се радвам че си пуснала темата! Страхотна е  Hug
Аз цял ден пътувах и нямах време - чак сега сядам на комп. и ме изненада приятно. Лека нощ  Simple Smile

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Мери, мерси за чудесно оформената тема!  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 345
Отдавна следя темата, но този път реших да се запиша.
Доскоро карах ежедневно велоергометър и мислих, че съм в що годе добра форма... докато не започнах да правя някои от тренировките, пускани тук Crazy
Оказа се, че ако мускулите на корема и предната част на бедрата са в отлична форма, останалите са в просто отчайващо състояние. Все още се ориентирам, но със сигурност ми помагате и мотивирате страшно много.
Благодаря за което Hug

# 19
  • Мнения: 4 406
Каквото и комуто да напиша, все едно си говоря (пиша) сама със себе си
Поне да следя за новости

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Jerry F, не знам защо така се чувстваш, но ако имаш въпроси, аз лично бих ти отговорила (доколкото мога), може и на лични.  Hug

# 21
  • Мнения: 6 918
Скарлет, то броенето на калории е до време. После човек се научава да избира по-ниско калоричните храни и да се придържа към тях.

MyFitnesPal е супер приложение,
Скрит текст:
защото в него има база данни за различни видове и марки храни. Всеки, който ползва приложението добавя по някой нов вид храна с характерните за него параметри (хранителна стойност на порция и размер на порцията). Имаш възможност да търсиш храна по наименование или марка. Програмата ти изчислява както калорийния приход, така и типа храна (протеин, въглехидрат, фибри). Можеш да си добавяш различни видове натоварвания (силова или кардио), като ти им задаваш параметрите. Или да ползваш от вече въведените в базата данни. Така че за начинаещи приложението е много подходящо.

***

Аз пък днес не можах да тренирам в обедната. Всички заседателни зали бяха заети...
Защо до време, аз си броя и не ми се спира честно казано Crazy Е, не знам колко време ще продължа, но като знам колко съм изяла много добре се чувствам и го правя дори и за задържане на теглото, не за отслабване.
За My fitness pal съм съгласна, според мен имат най-голямата база от данни.

# 22
  • Miami
  • Мнения: 413
Здравейте, спортни дами  Hug

След едномесечно спиране на тренировките и порядъчно освинване около празниците резултатите са на лице: тесни дънки и загуба на тренинг  Sad
Започвам пак с тренировките и хранителния режим, че пролет идва  Grinning
Хубави са тренировките на ФБ, обаче малко са ми скучни, не говорят, няма музика... Ей, като си пуснах Инсанити... напълни ми душата този Шон  Heart Eyes

Страхотни снимки сте показали, много мотивиращи, браво момичета   bouquet

Връщам се да чета, че ви изпуснах...

# 23
  • Мнения: 1 809
привет и от мен!
Влизам да благодаря на Мери за хубавата тема! HugДнес ми се очартава натоварен ден, който ще преключи много късно довчера, но ще се постарая поне една табата да направя.
Мерида, поздравления и за корема!Кога ли и моят ще стане такъв ?! ConfusedТвоите и на Фея снимките много мотивиращо ми подействаха.Браво, момичета!  bouquet
Относно тренировките на ФБ, започнаха да ми идват леки.Усещам се , че имам нужда по-размазващи тренировки, като тези на Шон, Боб, Джаки.. Crazy
Jerry F , и аз се учудвам, че така се чувстваш.Ако сме пропуснали някое твое питане, бъди сигурна че не е било нарочно. HugКазвай с какво можем да бъдем полезни? Wink

# 24
  • Мнения: 5 776
Аз тази сутрин се движех като Робокоп  Laughing. Сега след Били и BootCamp - Basic Training от мускулната треска почти няма помен и се чуствам много тонизирана  Peace

# 25
  • Мнения: 4
Много съм доволна от Хийт и Табата - много пот пада и мазнинките изчезват много бързо.

# 26
  • Мнения: 1 086
Мери, благодаря за труда! А подбора на снимките е страхотен  Wink   bouquet
Привет на всички завърнали се в темичката след празниците. Хайде сега да му мислим  Mr. Green  Hug

Jerry F, започна ли програмата Weider X-Factor ST?! Благодаря ти за линка, дръпнах я и ще чакам отзиви от теб...  Wink
мαрия, аз след първите два дни тренировки (след едномесечно нетрениране) бях толкова разбита от мускулна треска, колкото никога досега. То нямаше частица по мен да не боли  ooooh!
Днес ми е ден за HIIT. По-късно ще отчета. Лек ден на всички!   bouquet

Последна редакция: ср, 09 яну 2013, 11:02 от bilyana333

# 27
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Каква е тази програма Weider X-Factor ST? За нея не бях чувала.

Jerry F, може ли линк и за мен? Може и на лична, ако никой друг не проявява интерес. Ти правиш ли я? И би ли споделила как ти се отразява.

Относно усещането ти - сторило ти се е, поне тук. Явно случайно някое твое мнение е отминато. Тази е единствената тема във форума, в която няма злоба и дребнаво заяждане, а само насърчаване и взаимопомощ. Лично мен това ме мотивира да започна тренировките.

# 28
  • Мнения: 6 918
Пуснаха май вече ДВДтата на Зузка - http://www.youtube.com/watch?v=aC3IwpfM22Y
Аз с нея не съм тренирала май, но съм гледала някои от тренировките й, може и да пробвам Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 405
Пуснаха май вече ДВДтата на Зузка - http://www.youtube.com/watch?v=aC3IwpfM22Y
Аз с нея не съм тренирала май, но съм гледала някои от тренировките й, може и да пробвам Simple Smile
Даааа! Аз много искам да видя за какво става дума, но си мисля, че няма да е кой знае колко по-различно от това, което е показала до сега, но не знам вече. Но май ти го доставят до вас и няма доставка до други държави. Или не съм разбрала правилно. Тя каза, че ще има и календар заедно с ДВД-тата и 2 безплатни за сваляне, ама нещо не ги виждам още.. Blush

Общи условия

Активация на акаунт