Тренировки в домашни условия: Тема 28

  • 36 354
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 776
Феичка, стаята е чудесна  smile3501
Аз днес се опитах да направя проблемните зони на Джилиан, но по средата изведнъж ме заболя зверски главата. Не ми се беше случвало досега, може би е от комбинацията от хладно време и това, че станах вир вода  newsm78. След 2 аспирина и горещ душ се надявам ското да отмине, пък може после да направя втори тур.

# 736
  • Мнения: 71
Тренировка номер 5 от Боди революшън. Чувствам се чудесно.  Wink

# 737
  • Мнения: 327
Привет Simple Smile Днес ви прочетох Simple Smile Въпреки, че изчистих, наготвих много...подреждах чекмеджета, гладих...и успях да направя Fire Class 45 EZ и после две яки коремни сериики Simple Smile

Имам въпрос към тези които правят TurboFire - какво означава Fire EZ  и само Fire без  това  EZ. Не ми се търси сега из книжките, какво е обяснила... Физически без това ЕZ се стартира усилена 1 минута, докато с EZ няма тази интензивна минута...обяснете сега на профаните ...

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Привет!
2 седмици бях болна и не съм тренирала.
Днес стартирах с кръговата на Джаки.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 283
И аз да се отчета с No more trouble zones на Джилиан. Много ми хареса, за пръв път я правих. Вие какви тежести ползвате при тази тренировка?
Скрит текст:
ще пусна нова тема, освен ако някой няма желание за това!?

# 740
  • Мнения: 741
еl_pl според мен това е съкращение на еazy демек лесно....но може и да греша

# 741
  • Мнения: 126
Фея, йей за хамака, завиждам... Grinning Тренирай си със здраве!
Мерси, че задоволи любопитството ми! Wink

# 742
  • Мнения: 561
Аз отчитам Tae Bo - Get Ripped Advanced1 днес. След кръговата на Джаки онзи ден имам ужасна мускулна треска + сериозни ПМС признаци и едва изкарах Били, но се надявам да поомекна за утре, че пак Джаки ме чака Wink

# 743
  • Мнения: 8 163
Радост, моля те, пускай новата тема. Аз, след един кошмарен опит да пусна поредната кучешка тема, се отказах от подобни амбиции.

# 744
  • Мнения: 2 069
Добро утро
От седмица се опитвам да пиша но все някой ме прекъсва.

Днес почивам....май ме хваща грипа.
Имам един проблем с който до момента не се бях срещала.
Вече месец така да се каже съм активна. Тренирам почти всяка сутрин не много 20-30 мин.
Сега правя упражненията на Джилиан 30 day shred. Старая се преди да започна да раздвижа малко коленете и глезените, обаче от известно време започнаха толкова много да пукат, че взех да се притеснявам. Предполагам не разгрявам достатъчно  newsm78
Какво ще кажете?

# 745
  • Мнения: 1 809
Добро утро и от мен!

Вчера направих фит теста и съм доволна от резултатите-имам напредък Simple SmileДоволна съм и от това как ми се отразява програмата на тялото и най-вече на корема.

Хубав ден и успешна седмица,момичета! Hug

п.п.Радост, нямам нищо против да пуснеш тема. Hug

# 746
  • Мнения: 1
el_pl, Фъстъчка.... Tова EZ действително означава "easy", демек по-лесна серия упражнения, поне според обясненията на треньорката към това клипче и другаде.... Иначе easy винаги се изписва със "S" - easy и мисля, че няма вариант със "Z", т.е. като eazy, само така се произнася -  със "Z"...  Успехи! Peace

# 747
  • 1st floor
  • Мнения: 9 128
Добро утро!!!  Hug
Вчера ми беше мързелив ден, днес отново съм с Били. Пръстта още ми е бинтован, не смея и да си помисля за гири или лицеви опори. Confused
Кalaka, не се предавай на грипа. Пий много течности, чай, фрешове, малко допълнително витамини, прополис, мед...и всичко, което се сетиш!!! Ако го хванеш в самото начало, има шанс да го стопираш!!! Peace

# 748
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Вчера не съм писала. Сутринта си изпратих дъщерята и след това си направих първото кардио от боди революшъна. После се метнах на едно домакинско кардио. Плановете бяха вечерта да направя пропусната от предния ден тренировка...........ама ме завъртя шайбата, занимавах се с други неща и не стигнах до нея.

# 749
  • Мнения: 741
Понеже никой не пусна нова тема ето - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=703013.0

Общи условия

Активация на акаунт