Тренировки в домашни условия: Тема 28

  • 36 365
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • 1st floor
  • Мнения: 9 149
Непокорна, как ти е пръстът?

Благодаря, добре. Вече не ме боли, ако го пазя да не го ударя. Хирургът каза, че до петък ще ме вика през ден, после ще разреди...Минавало вече. Утре мисля да си спретна едно кардио, мисля че вече няма да ме боли...А силовите в близките 10-15 дена ще ми се разминат...Още пиша трудно и бъркам буквите, защото пръста е бинтован. Но редовно ви чета!!!  Hug

Стаята на Фея е мечта, пък гледката - просто нямам думи!!!  Heart Eyes Дай Боже всеки му , както се казва!!!  Laughing

# 691
  • Варна
  • Мнения: 283

Имам отново питане към Радост относно силовите.Кога я правиш?Или заместваш някоя от тренировките, която е по план със силова newsm78Чудя се дали да не вмъкна и аз силова, че нещо ми липсват.О друга страна , ако я правя в почивния ден от програмата, няма да имам почивка нито един ден.


Правя 3 дни от програмата, 1 силова, 2 дни от програмата + почивка и пак силова. Съобразявам го с Въглехидратната ротация, която прилагам при храненето. Например днес правих Риковъри и една Зузанина тренировка, а утре ми е ден за силова; в петък и събота ще си продължа по график и в неделя ще почивам.

Фея, много готина стая! А тези растения дали ги има в България? Някой знае ли?

# 692
  • Мнения: 327
Здравейте в този късен час Simple Smile

Вчера правих 30 мин Тоne и 20 мин  HIIT на Шарлийн Simple Smile Днес една гимнастика само ...лека 20 мин, че май май ...и аз докопах вирус или съм просто ужасно изморена...ама ужасно Simple Smile

Фея, много хубава стая Simple Smile

Непокорна, хубаво е, че върви към оправяне положението.  Пожелавам на всички болни- бързо оздравяване Simple Smile

Сега си дръпнах на Силвия нещата- благодаря Simple Smile

# 693
  • Мнения: 207
     lovekiss  Добро утро и приятен ден   bouquet

 



Чета ви, радвам ви се, но не съм добра компания.Разправям се с бюрократи и чакам да мине  Grinning.Тренирам редовно и добре, че са тренировките да не изпуша.

# 694
  • Мнения: 8 163
Добавям си и 30 мин Джо Дилън за днес.

Тяна, бързо да се обезбюрократиш Wink

# 695
  • 1st floor
  • Мнения: 9 149
добро утро и от мен!!! Hug
tqna, мерси за прекрасния поздрав!!!  bouquet Бързо да отминават проблемите!!!  Peace
Пия си кафенцето и се мятам на Кардиото на Били!!! yes

# 696
  • Мнения: 207
Фея благодаря   bouquet И това ще мине! Много е "фенси" хамака, а стаята е каквато и аз съм планувала дай боже!Чудна е!
 Непокорна, иди да видиш първо за рибката, писали сме заедно  Grinning и оздравявай  Hug

# 697
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
След като Радост каза за нейния кантар, който не само тегли, а отбелязва и мазнини, мускули и вода се сетих, че и моят е такъв. От доста време не бях се теглила, батериите му се бяха изтощили. Купих нови и тази сутрин се теглих.
Честно казано съм в недоумение от резултата.
Ето показанията на въпросния кантар от днес и мерките ми:

кг - 63.5, талия /см/ - 70,  ханш /см/ -   96,5,  бедро /см/ - 56.5, мазнини - 32,8%,  муск. маса - 27.5 %

ето и копие от показанията ми на 07.07.2011 г, взето от дюканската тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=616961.msg20193336#msg20193336:

кг - 63.7, талия /см/ - 71,  ханш /см/ -   98,  бедро /см/ - 56.5, мазнини - 32,7%,  муск. маса - 27.5 %

Какво се оказва? Тренирам редовно от половин година, определено се чувствам заякнала и си усещам мускулите по-здрави. А и видимо са по-големи. А в показания съм се върнала на ниво от преди година и половина.
А от към мазнини дори съм качила  newsm78
Видимо пък изглеждам все едно съм изчистила част от тях.
Не знам какво да мисля  Thinking

# 698
  • Мнения: 71
Отчитам No more trouble zones за вчера и днес съм с хубава мускулна треска точно на проблемните зони  Wink

Много ми допадна стилът на Джилиян, чувствам се максимално натоварена. ФБ още си ги харесвам, но имам усещането, че са по-изолирани упражненията и се губи време.

 Само не ми е ясно как да включвам такива кръгови комплекси за цяло тяло. 3 дни в седмицата цяло тяло, вместо 2 горна, 2 долна част?
 

# 699
  • Мнения: 5 776
Venilove , тази е една от любимите ми тренировки  Peace. Аз правя подобни или силови през ден и кардио през останалите дни. Не всяка седмица почивам, само ако почуствам нужда, но пък имам килца за сваляне и гледам да не се отпускам много  Wink
За днес LEAN 2 на Chaelean и 20мин на степера.
Започнах и сериозно да махам боклучавите храни от менюто. Вече ми намирисва на лято и много ми се иска дотогава да вляза във форма, голяма мотивация ми е  Peace

# 700
  • Мнения: X
И аз съм тук и почти редовно си тренирам. От вчера вече с 8-седмичната програма на ФБ. Много подскачане, много нещо... Добре поне, че нямаме съседи отдолу.

Страхотна стая за упражнения видях по-напред. Искам и аз такава. Mr. Green

А аз даже нямам кантар в момента. Хлапето го счупи преди няколко месеца и още не сме си харесали нов...

Бързо оздравяване и влизане във форма на болните!

# 701
  • София
  • Мнения: 655
Отчет и от мен: Вчера 45 мин. на кростренажора и 15 мин. за корем от ФБ.
Днес 35 мин.кростренажор и 2те тренировки за горна част и корем на Джаки от OneOnOne.  newsm39

Бях ви питала какво мислите за неопреновите клинове. Имам чувството, че благодарение на него поразкарах целулита, но ползвах и антицелулитен крем, ама дали е така или просто със свалените килограми си отиде част от него... кой знае. Важното е, че положението е доста по-добре от преди.  Mr. Green

Останаха ми очите в стаята на Феята.... Благородно завид!    Embarassed

За тези кантари, които мерят мускулна маса, мазнини и тем подобни, не знам до колко може да се вярва...
Скарлет, аз бих вярвала на очите, огледалото и своето усещане, така че не му се връзвай на тоз кантар.  Laughing
Отивам да търся тази тренировка за проблемни зони и аз.... Embarassed

# 702
  • Мнения: 8 163
За тези кантари, които мерят мускулна маса, мазнини и тем подобни, не знам до колко може да се вярва...
Скарлет, аз бих вярвала на очите, огледалото и своето усещане, така че не му се връзвай на тоз кантар.  Laughing
Абсолютно съм съгласна с теб, Дандиела. Пресмятането на новонатрупана мускулна маса чрез индекса на телесната маса е некоректно. Формулата за ИТМ (BMI) е създадена за средно статистическия, (почти) нетрениращ човек. Заради това резултатите са склонни да показват преувеличен процент на мазнините и занижен за мускулите. Кантарът ти, Скарлет, изчислява мускулната ти маса точно чрез BMI.

# 703
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
За тези кантари, които мерят мускулна маса, мазнини и тем подобни, не знам до колко може да се вярва...
Скарлет, аз бих вярвала на очите, огледалото и своето усещане, така че не му се връзвай на тоз кантар.  Laughing
Абсолютно съм съгласна с теб, Дандиела. Пресмятането на новонатрупана мускулна маса чрез индекса на телесната маса е некоректно. Формулата за ИТМ (BMI) е създадена за средно статистическия, (почти) нетрениращ човек. Заради това резултатите са склонни да показват преувеличен процент на мазнините и занижен за мускулите. Кантарът ти, Скарлет, изчислява мускулната ти маса точно чрез BMI.

Фея, съгласна съм с теб.
За мен е необяснимо не това, а факта че и двете стойности са отразени на този кантар и би трябвало, въпреки че показва грешно все пак да отрази разлика надолу, а не нагоре.

# 704
  • Мнения: 741
Аз се отчитам вчера с HIIT 15 малеее много съм станала злее на кардиотоо така ме заболя сърцетооо накраяя ужас.....днес се отчитам с Chalean Extreme - Lean 2 Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт