Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 6 648
Някой има ли идея, защо темата не ми излиза в отговори, при условие, че съм писала в нея?
Много странно
Отгоре до бутончето "отговори" има едно "извести", натискаш него и готово Mr. Green
Същото може да се натиска и почуваш известие за въпросната тема, без досадното "запис" Peace

# 46
  • Мнения: 54
Здрасти и от мен! И аз ще съм априлска мама Simple Smile Вече започнах бавно, но славно да се подготвям за посрещането на малката ми кукличка Simple Smile Желая Ви здрави и прекрасни бебчета Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 181
Първа Mr. Greenоткрих темата за днешният ден Wink
Сложих едни кифлички за закуска, да оползотворя времето с ранното събуждане.
Голяма драма ми е с мебелите на детската стая, толкова неудобно разпределение е направил архитекта, да вземе си скъса дипломата Whistling. Човек от фирмата, която открих тук в темата с детски стаи ще идва в неделя да взема размери и обсъдим на живо проекта.......да видим ще решим ли проблемчетата. Приятелката ми, която е правила проекта, ми предлага или да затворя вратата към терасата, или да местя радиатор, или да сложа едното легло срещу вратата. Първите два варианта са свързани с ремонти, а не искам да чувам да ми влизат майстори в къщи следващите 10г. Отделно стената с вратата към терасата е с декоративна мазилка.......съвсем става сложно, ще стои като кърпено. Леглото срещу вратата няма как да сложа, това е най-неблагоприятната позиция според фън шуй, на мъртвеца.

# 48
  • Мнения: 124
Пу за мен второ място! Будна от 04.30 до сега правих безуспешни опити за сън Simple Smile
И аз все за детската стая су мисля тя ми е наред и след 2 седмици почиваме ремонт. Ани, не можеш ли за сега само едно легло да сложиш, за да избегнеш да слагаш срещу вратата?

# 49
  • Мнения: 3
Аз пък засега промени в детските стаи няма да правя. Едната е на сина ми, а другата засега е стая за гости. Но само тази на сина ми е на един етаж с нашата спалня. Поне първата година бебешкото легло ще е в нашата стая, защото ако съдя по баткото, иначе ще трябва денонощно да снова между спалните. Той се хранеше на поискване и до 4-тия мвсвц беше с колики, а после го почнаха зъбките. Пък и визуалния контакт ми е по-успокоителен - да си виждам бебка без да ставам от леглото  Crazy. Иначе хич няма да спя. Така че само креватче ще купувам и си го слагам до леглото  Crazy.
И аз имам проблеми със спането. Sad

# 50
  • Мнения: 56
Добро утро след поредната безсънна нощ и от мен  Sad
това безсъние ме побърква, защото докато се въртя в леглото по цяла нощ и ми идват само черни мисли.
Тази нощ си мислех как ще се оправям с малкото човече, като няма да има кой да ми помага и няма на кого да го оставя дори за 5 минутки  Thinking тъй като майка ми не живее в София, а пък таткото е все на работа и се прибира след 19,30. На всичкото отгоре каката е тийнейджърка и въобще не се вълнува от бебета и тем подобни  Sad
Чета статии за кърмене на поискване и за привързано родителство, но някакси ми е много странно и съм убедена, че няма да се справя. А и се самонавивам, че след раждането ще ме хване следродилна депресия  Cry
При вас момичета как е? Имате ли подобни терзания?

# 51
  • Мнения: 3
lastname, за гледането сама на бебето - не е лесно, но пък не е и чак толкова лошо. Баткото така съм го гледала - бабите са далече, а мъжа ми даже и нощни смени дава. Изморително е все пак, но аз си го мъкнех навсякъде с мен (даже  Laughing го слагах да спи в количката пред банята, докато се къпех на отворена врата  Mr. Green). А пък когато стана на 2 месеца мъжо го пратиха в командировка в чужбина за 1,5 месеца. Оцеляхме с бебето и сами.  Heart Eyes

Не се самонавивай с черни мисли.

# 52
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен.
И на мен ми минават такива мисли от време на време, но гледам бързо да ги изключа от съзнанието и да мисля позитивно. Не се притеснявай толкова ще се справиш, каката може да я хващаш да помага с домакинската работа, което ще си е от голяма полза.

# 53
  • Мнения: 6 998
Аз нямам терзания по отношение на гледането на бебето сама, но аз смятам да съм привързан родител, основно, де, тъй като ще отскачам до университета сигурно поне в 2 дни от седмицата и тогава ще го гледа почасова бавачка. Crazy Поне това е измислила умната ми глава дотук.  Crazy
Иначе си спя чудесно, освен последните 2 дни, когато бях много зле. Снощи свалих температурата и поне се наспах, ама сега пак имам Tired

# 54
  • Мнения: 4
Аз нямам терзания по отношение на гледането на бебето сама, но аз смятам да съм привързан родител, основно, де, тъй като ще отскачам до университета сигурно поне в 2 дни от седмицата и тогава ще го гледа почасова бавачка. Crazy Поне това е измислила умната ми глава дотук.  Crazy
Иначе си спя чудесно, освен последните 2 дни, когато бях много зле. Снощи свалих температурата и поне се наспах, ама сега пак имам Tired
Ео какъв точно ти е проблема с бъбреците? песъчинки, камъни или възпаления правиш? и аз получавам периодично по някоя криза. пия цистон като се усетя, че почват да ме наболват и минава обикновено

# 55
  • Мнения: 6 998
Обострен пиелонефрит ми казаха на последната ехография на бъбрек. На предната нямаше нищо на самия бъбрек и бяха само бактерии, но пак болеше  Confused Сега ми е за 3ти път антибиотик и явно смятат, че трудно ще стане излекуването, ако го пия само през устата, та затова е болницата, ако и днес вдигам температура.  Confused Аз много високи температури вдигам от това, между 38 и 40.  Crazy Никога през живота си не съм имала проблем с пикочни пътища, даже един прост цистит не съм имала, дето и от настинка става. Въобще не знам от къде се появи. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 3 181
И аз нямам терзания относно гледането, а само относно раждането. Няма кой да ни помага, баткото винаги и навсякъде е бил с мен. Таткото доста пътува. И на козметик го водех с мен, и на фризьор........ще знае всички женски тайни, още преди да е пораснал. На козметика, докато ми чистеха лицето, лежеше на корема ми, когато беше бебе Laughing. На фризьор, защото са ми дълги там процедурите с кичури и т.н. заспиваше в количката, която стоеше пред салона, а аз го наблюдавах през витрината, но това си ни е в квартала........

# 57
  • Мнения: 4
Обострен пиелонефрит ми казаха на последната ехография на бъбрек. На предната нямаше нищо на самия бъбрек и бяха само бактерии, но пак болеше  Confused Сега ми е за 3ти път антибиотик и явно смятат, че трудно ще стане излекуването, ако го пия само през устата, та затова е болницата, ако и днес вдигам температура.  Confused Аз много високи температури вдигам от това, между 38 и 40.  Crazy Никога през живота си не съм имала проблем с пикочни пътища, даже един прост цистит не съм имала, дето и от настинка става. Въобще не знам от къде се появи. Rolling Eyes
кофти е да боли, и на мен едната ми криза беше съпроводена с пиелонерит, то от него се вдига високата температура. дано да мине бързо, а казаха ли ти от какво е? при мен беше от много остро камъче. поне казват, че това по-боли от раждането значи ние с теб сме подготвени

# 58
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро и от мен,

Оххх аз в 3 ч. ставах...... Weary Weary тъй като ме мъчеше някаква кашлица и си правих чай с мед и лимон. Мина кашлицата, но заспиване нямаше до 4:30 ч. даже и любимият го събудих с мойто среднощно ставане.
За гледането - да и мен понякога ме мъчат такива мисли, защото не искам да разчитам на помоща на роднини - искам сама да мога да се оправям с малката.....но със сигурност няма да е лесно. Най лесно ще ми е да викна мама ( тя си живее в София ) или да дойде на любимият майка му при нас за няколко седмици, но не е в това въпроса.
Искам сама да се науча да се оправям в сложни ситуации и сама да си отгледам детето без чужда намеса и мнения.
Любимият ще си вземе полагащите му се 14 дни бащинство - живот и здраве като се роди малката, та така, че малко се поуспокоявам, че той ще се хване с домакинската работа докато си е вкъщи, а аз ще си гледам малката докато влезнем с нея двете в ритъм.

Вече нямам търпение да дойде този момент и да си я видя и гушна  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart но има още време и затова.

# 59
  • Мнения: 3
Здравете коремчета и добре дошли а новите мамчета априлки.
Честито за темичката ни,много е свежарска Hug  newsm51
Ео,дано нещата да минат по–леко и по–бързо Hug
[b˙·٠• АлЕкС •٠·˙][/b] и аъ така мисля,като тебе.На мен майчето ми е под рзка,но пзк ходи на работа,почива само в неделя.А на любимия майчето,няма как да доде ъа няколко дни.Но ще се справим Peace
По повод кой какво пие за хемоглобина,аз съм на Феро фолгама 2 по 1 на ден от 2 месец.Другата седмица съм на ЖК и ще ми пусне изследвания.На мен последните пъти и левкоцитите са ми завишени леко Sad ,дали е от бременноста.
Момичета да ви попитам.От време на времеми се появява по–засилено
Скрит текст:
течение
и то повечето пзти когато пишкам,но и иначе.Дали е от напредването на бременноста.Няма
Скрит текст:
лоши аромати,сърбежи и т.н,просто от няколко дни е по засилено newsm78
.На 25 ще питам и док на ЖК.Иначе последната микробиология е октогава също имах леко течение,сзщото като сега като описание.
Извинявайте за взпроса Blush

Общи условия

Активация на акаунт