Хайде пак на почивка в Сандански-2

  • 76 264
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Обаче яко се резервира за Сандански.Щом и за юни има заети апартаменти в Томас Палас....

Пещерата Дяволското гърло на колко км. е от Сандански?Има ли смисъл да ходим до там или е труден прехода?

# 706
  • Мнения: 2 352
Атракционите са разположени на входа на Интерхотела. Колкото-толкова. Ако ми трябват особено много, кеф ми да си седя в София, кеф ми да си седя София. На мен също много ми допадат красивите дървета в парка и полянките без кучета по тях. Сандански е и перфектна изходна точка за малки турчета наоколо - Рупите (без ужасно странната църква), Самуиловата крепост, Роженския манастир. Едно време харесвах и Мелник, защото там продаваха най-вкусните нарове. Пък и морето е на някакво мижаво разстояние. Само човек да си е подготвил и документите за преминаване на границата с децата. 

# 707
  • София
  • Мнения: 934
Обаче яко се резервира за Сандански.Щом и за юни има заети апартаменти в Томас Палас....

Пещерата Дяволското гърло на колко км. е от Сандански?Има ли смисъл да ходим до там или е труден прехода?

Според мен пещерата е далече. Ходили сем там,когато сме били на почка в  Девин.

# 708
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Дяволското гърло е далече, нали за това до Доспат говориш? И все по планински пътища. Близо са Мелник, Роженски манастир, Рупите. Ако идвате откъм Сф може да се отбиете в Рилския манастир. Гърция също не е далече. Рафтинг по Струма ако ви влече...

# 709
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
О към София ще пътуваме, по е кратък пътя и по-добър.Ще се отбием до Рилския манастир, мечта ми е, никога не съм ходила там.
Нали през границата искат лични карти за възрастните и паспорти за децата, зелена карта за колата, друго има ли?

# 710
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Пък на връщане ако решите да смените маршрута, може да минете и през Дяволското гърло, Ковачевица, Ягодина, Чудните мостове и т.н.

# 711
  • Мнения: 19
Свързах се с мобилния номер.Вече имаме резервация.Първо ми каза за 3 етаж, звъни ми след малко...била се объркала в месеците.Имало на втория етаж свободен апартамент, щели да сме в №4.То ако цялата им работа е такава.... ooooh!, дано всичко е наред.Каза ми, че в деня на тръгването трябва да освободим към 10ч.  Shocked

Петяя, какъв е този номер, нито е мобилен, нито стационарен?

И аз съм резервирала за началото на април - също в №4. Ще дам инфо след това.

# 712
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Ще чакам с нетърпение отзиви за Томас Палас.  Simple Smile

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Случайно попаднах на темата... нали изскачат всякакви сега... Simple Smile
Реших да ви покажа малко снимки от моя роден град.
Ние сме там пролет и есен, но малката ще тръгва на у-ще тази есен, та да видим... ще трябва вече да е края на лятото.

Скрит текст:













 Пауловния - дървото чудо







Езерото с водните колела Simple Smile

Макет на Пирин планина





мозайки

 палмите



# 714
  • Мнения: 588
Тези снимки от Сандански ли са?

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Ами, да. Simple Smile

# 716
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Страхотни снимки.Страхотно детенце имаш Morena . Heart Eyes Да ти е жива и здрава!

Сега май брат ми иска да дойде с нас в Сандански.Дали в хотел Томас Палас ще ни разрешат да се настаним 3 възрастни + 2 деца?

# 717
  • Мнения: 19
Да ти кажа - аз като питах в Томас палас за мен, сестра ми и три деца - отговора беше "Няма проблеми, стига да се съберете."  Доколкото знам, в едната стая е спалня, а в другата има диван, който се разтяга.

# 718
  • Мнения: 283
И ние бяхме 3-ма възрастни с две деца. Аз и таткото спяхме с бебето на спалнята, а бабата с голямото дете в кухнята на разтегателния диван.

# 719
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Ако брат ми потвърди тази вечер , че иска да идва утре ще й звъня.
Благодаря ви!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт