С какво ви дразнят свекървите- 23

  • 79 400
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 669
В емблематичния филм Свекървище Джейн Фонда каза - Искам синът ми да е щастлив. Негърката я попита - Защо мислиш, че не е ? и тя се замисли.

# 46
  • Мнения: 1 528
Аз имам пред себе си пример с една тъща. Беше съвсем нормален и хубав човек преди дъщеря и да се ожени и да роди дете. Ей нещо и стана на тази жена. Така се вторачи в детето и дъщеря си, че ако беше свекърва тук щяха да я бистрят на всяка страница. Направо обсеби живота на младите до такава степен, че дори ги премести насила да живеят в апартамент по-близо до нея, за да не се разкарва. Всеки ден е в тях под предлог да им гледа детето и дори и младите да са си вкъщи ходи да им проветрява стаите сутрин  newsm78. А за детето да не говорим- направо го оскати душевно и емоционално с твърде голяма предпазливост и загриженост. Честно не знам как не са се развели още тези хора. Всички познати и казват, че не бива така да се меси на младите и да ги остави сами да се оправят, но тя си знае само едно- 'Те не могат сами, аз трябва да помогна". А преди това нищо и нямаше, направо сега все едно е друг човек.

Ей това ме чакаше мен, ама е майката на мъжа ми е не моята.Милиони пъти си повтарях наум "едно дете има жената,сама го е отгледала,мило и е....." ама като загрубяхя нещата набързо се осъзнах.Ама главната заслуга е на мъжа ми, той бие спирачките здраво и не допуска да се развихря.

# 47
  • Мнения: 2 022
Моникс, евала на мъжа ти!
Но и аз не съм от мълчаливите, казах си му, че едни ги влече яденето, други - пиенето и сме си квит.  Wink
Така де - друго си е сутрин в 8 да си сипеш ракийка, да си палнеш цигарката и цял ден да зяпаш сериали, а вечерта да си легнеш върло уморена.  Joy
Упадъкът на обществото!!! Хвала на таквизи българЕ !!!

# 48
  • Мнения: 1 350
Да мина да се запиша и аз в новата тема.
Мойта свеки вчера АДСКИ се обиди,защото не съм й купила подарък за Бабинден. ooooh!
Аз цял ден с детето съм на работа ,главата ми се е запалила от мисли как да се справя със сметки,разходи и да намеря време да сготвя ,тя се нацупи ,щото не съм искала да ми дойде на гости ,точно в най-натоварения за мен часови пояс ooooh!

# 49
  • Мнения: 2 022
Данче, абе я си свиркай!!! Ей, големи егоисти стават като прехвърлят годинките....  Подарък  Naughty.... айде стига глезотии!

# 50
  • Мнения: 12 669
Аз се обидих, защото ми купиха подарък. Вярно, че съм баба, ама съм толкова млада.

# 51
  • Мнения: 1 350
По принцип купувам  и на двете баби по нещо дребно ,но тази година не успях.Имам си други грижи и хич и не ми дреме ,че било Бабинден.
Трещи и аз за това говоря.Миналата година като й пдарих подаръка пък бяха сцени от типа "за какво си даваш парите,нямаше нужда " Tired

# 52
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Да мина да се запиша и аз в новата тема.
Мойта свеки вчера АДСКИ се обиди,защото не съм й купила подарък за Бабинден. ooooh!
Аз цял ден с детето съм на работа ,главата ми се е запалила от мисли как да се справя със сметки,разходи и да намеря време да сготвя ,тя се нацупи ,щото не съм искала да ми дойде на гости ,точно в най-натоварения за мен часови пояс ooooh!

Я давай зор на снаха ти да ражда, че теб да те оставят на мира. GrinningНе се ядосвай.Не подходящо за жена в твоето положение.Като че ли не си знаеш стоката.Другата година и викни духов оркестър за бабин ден, белким е доволна.

# 53
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз се обидих, защото ми купиха подарък. Вярно, че съм баба, ама съм толкова млада.
Млада, но все пак баба. Mr. Green Mr. Green Mr. GreenАко те бяха забравили друга щеше да пееш. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 927
     Данче, честито.
     Има хора, които ме правят щастлива като се разсърдят. А аз съм нахална, не правя опити за "сдобряване", нито поднасям извинения. Лошото е, че често решават да проявят "благородство" и да ми простят.     

# 55
  • Мнения: 8 999
Бабинден не е ден на бабата, а на акушерката, нали? Какви подаръци, какви сръдни? Що не разясните на вашите баби смисъла на този празник, та да нямат усещането, че са пренебрегнати. Е, освен ако те не са израждали децата ви, де!

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 09:52 от baibibi

# 56
  • Мнения: 1 350
Хърмаяни ,не съм за честитки бе  Mr. Green Тя ако се обиди толкова жестоко ,че да спре да ни търси,аз банкет ще давам Laughing
От "благородните " е мойта,още в събота ще се обади да пита кога да ни очаква  на гости ooooh!
baibibi  и аз така си мислех ,но свека вчера беше на някакво тържество чак в работата.Всички които са баби носели по нещо да се почерпят,все едно голямо геройство са извършили #Crazy Търсят си поводи за празнуване сякаш Flutter

# 57
  • София
  • Мнения: 28 636
Да мина да се запиша и аз в новата тема.
Мойта свеки вчера АДСКИ се обиди,защото не съм й купила подарък за Бабинден. ooooh!
Аз цял ден с детето съм на работа ,главата ми се е запалила от мисли как да се справя със сметки,разходи и да намеря време да сготвя ,тя се нацупи ,щото не съм искала да ми дойде на гости ,точно в най-натоварения за мен часови пояс ooooh!


Този празник не я касае, освен ако не е акушерка.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 105
Баниден не е ден на бабата, а на акушерката, нали? Какви подаръци, какви сръдни? Що не разясните на вашите баби смисъла на този празник, та да нямат усещането, че са пренебрегнати. Е, освен ако те не са израждали децата ви, де!

Тамън това щях да напиша.

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 391
Имат ли приятели? Тия приятели харесват ли ги? Как се държат с другите хора?

Честно- няма! Ама съвсем.

Общи условия

Активация на акаунт