SUPERNATURAL: Earth, Hell, Heaven & Purgatory

  • 22 939
  • 707
  •   1
Отговори
# 660
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Честита Баба Марта на патерици вчера от толкова работа съм забравила да Ви честитя  Blush
Сядам да гледам най-сетне дойде и моят ред  Mr. Green Ще бъде чудесно аз, кафе, Джен и Джаред  Whistling и мъжът ми, че и той не ги е гледал  Crossing Arms

# 661
  • Мнения: 6 391
https://twitter.com/DanneelHarris/status/307693112124387328
Jensen, his cake, and his Kelly(wardrobe girl at Supernatural and baker extraordinaire!)


Каква тортичка мога да му направя, и пръстите и чинията ще оближе, и мен дори Flutter .

# 662
  • Мнения: 21 299
Ау,колко е красив  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 21 299
Честит празник !




# 664
  • Мнения: 6 391
J2 on youku TV website







Ще се наложи да извикам бригада да ме събере с лъжици от пода Crazy .

# 665
# 666
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Честито на всички на патерици и на Дженсън включително   bouquet Mr. Green

На мен ми хареса серията.  Аз също харесвам гръцката митология. За момент, само за момент , майката на детето ми заприлича на актрисата / сори, не й знам името / , която играеше Вики, сестрата на Мат в първи сезон на Дневниците на вампира. Но като се вгледах повече мисля, че тази от Супернечъръл беше доста по- възрастна.

# 667
# 668
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 476
Серията беше...горе-долу. Малкото детенце си изигра ролята много добре Simple Smile Харесах Зевс, само не знам защо очаквах да е някакъв по-закръглен Laughing
Само за сверка, защото подозирам, че проблема е при мен - последната сцена с Дийн, молещ се на Кас, стори ли ви се вълнуваща? Мен нещо не ме грабна... Rolling Eyes

# 669
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Да, за мен беше много вълнуваща последната сцена. Напомни ми на любимия ми пети сезон.  Освен това показа , че Дийн се чувства несигуен относно Сам и много се страхува да не го изгуби.

# 670
# 671
# 672
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
 hahaha


Аз малко изневерявам  Blush С Декстър  Blush Blush Ама е временно  Laughing

# 673
  • Мнения: 6 391
Да си припомним едно любимо свършване на епизод, Галче, на епизод Mr. Green :


# 674
  • Мнения: 21 299
О,много са сладурски там  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт