SUPERNATURAL: Earth, Hell, Heaven & Purgatory

  • 22 851
  • 707
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 388


























Полезнo
Пълните сезони в DMCA-removal-from-Google: сезон 1 (2005-2006) сезон 2 (2006-2007) сезон 3 (2007-2008) сезон 4 (2008-2009)
сезон 5 (2009-2010) сезон 6 (2010-2011) и сезон 7 (2011-2012)
CW Оnline: тук и тук - епизодите се излъчват от 04.00 ч. до 05.00 ч. българско време в четвъртък
Инфо и новини: страницата на сериала в imdb.com, supernaturalwiki.com, fargate.ru/supernatural (на руски)

Музика
OST по сезони (благодарениe на bichito и Dana_Scully)
‘Supernatural’ Music Guide: сезон 1 сезон 2 сезон 3 сезон 4 сезон 5 сезон 6 и сезон 7

Забавнo
Клипчета: prissson (вкл. клипчета от конвенции със субтитри на български), ash4897, emichka84 и Salt and Burn
Иконките на Layla
Гифчета: vt-graphics@livejournal.com, на Layla
Screencaps: homeofthenutty.com (HQ), supernaturalfansonline.com

Форумско творчествo
Конкурс за сценарий: списък, допълващ пост 1 и допълващ пост 2

Учебни материали на bichito:
Том I - сем. Уинчестър Том II - Сам Уинчестър Том III - Дийн Уинчестър Том IV - Импала

Г. Краули:
Жертвите, които правим Из дневниците на една демонска щерка Звездопад Името ми е... Дълго. Бавно. Неприлично. Споделено
Супернатуралише Любовни кражби ‘Капката на твойте устни // нека бъда тази нощ’

Зимна роза:
Химн на Мараканките Химн на Градинарките Молитва за сънуване Поема за Единствената Кастиел ‘Дайте си ни епизода!’ Зарибяване
Сценарии за най-кратките филми на света: за Мараканките, за Градинарките, за Кастиелките
Операция ‘Дядо Коледа’ Апокалиптично За Единствения Раздвоение ‘Ще припадна - тихо казах’ ‘Дъждът в косите ми се стича’
‘Дъхът ти гъделичка мойто рамо’ ‘Очите ти блестят. Нима си плакал?’ Изненада за Свети Валентин и продължение от Bellа
За Мирка и Кастиел ‘Тези силни ръце’ Великденско Най-неочакваният подарък (Между)Народна топка
‘Суматоха, глъч и врява’ Пролетно почистване у Чък Неочаквани спортове За философията на нощното гледане
Добре дошли в кукувичрника Циркови номера Реквием за една мечта

Награди за играта: за Apocalyptic city, Г. Краули, Stitch, Salt and Burn, lili0909 (утешителна и поощрителна),
за bichito, Г. Краули (2a) & Stitch (2a) (обща)[/url], bichito (2a), Apocalyptic city (2a)[/url],
за Stitch (3a), Salt and Burn (2a), Злата с метлата[/url], Bella, Impala,
за Apocalyptic city (3a), bichito (3a)[/url], Dana_Scully (утешителна и поощрителна),
за Г. Краули (3a), Fairy & Злата с метлата (2a) (обща)[/url], Stitch (4a), Bella (2a) & Impala (2a) (обща)[/url],
за bichito (4a), Salt and Burn (3а), Г. Краули (4a), Dana_Scully (2a), Bella (3a) & Apocalyptic city (4a) (обща)[/url],
за Impala (3a), Fairy (2a), Stitch (5a) & Bella (4a) (обща)[/url], bichito (5a)[/url], Apocalyptic city (5a)[/url], Salt and Burn (4a)[/url], Impala (4a)[/url],
за Г. Краули (5a), Impala (5a)[/url], Jennifer., Stitch (6a)[/url], bichito (6a)[/url], Apocalyptic city (6a)[/url], Г. Краули (6a)[/url]

Salt and Burn:
Разказ In memoriam... Sam Winchester What is and should've never been

‘Пристрастена’ от Jennifer.

‘Сам ме попита’ от silveto_

Bella:
‘Син небосклон и въздух свеж’ ‘Сериалът, който не харесвам е... Supernatural’

Колективно форумско творчество:
Eпизоди: епизод 1 епизод 2 епизод 3 епизод 4 eпизод 5 епизод 6 епизод 6 част 2 епизод 7 епизод 8 епизод 9 епизод 10
епизод 11 и епизод 12; епизод 13 част 1

‘Тренера болен’: 1 - bichito 2 - Зимна роза 3 - WomanitKa и 4 - Г. Краули

‘Денят, който никога не дойде’: 1 - Г. Краули 2 - Apocalyptic city 3 - Г. Краули 4 - bichito 5 - Г. Краули 6 - bichito
7 - Г. Краули 8 - Mother 0f All 9 - bichito 10 - Mother 0f All 11 - Г. Краули и 12 - Зимна роза

‘Голямата конвенция’: 1 - Зимна роза 2 - Г. Краули 3 - Jennifer. 4 - Г. Краули 5 - Oniyuri 6 - Зимна роза 7 - Jennifer.
8 - Diana Sunrise 9 - Г. Краули 10 - Зимна роза 11 - Salt and Burn 12 - Diana Sunrise 13 - Oniyuri и 14 - Г. Краули

welcome Прочети, за да не питаш (или ш’та изплющя newsm65 )
Въведение във форумския жаргон и Тест за оценка (принадлежност)

Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
41 42 43 44 45 46

# 1
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Импалка благодаря, страхотно заглавие  Wink Hug  bouquet
 

# 2
  • Мнения: 21 275
Импала , както винаги страхотна тема !
Благодаря  Hug

цЪки

# 3
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Импалко, благодаря  Hug



За част от секундата помислих, че коланът не е колан и почти починах  smile3544

# 4
  • Мнения: 6 388
Благодаря, момичета, за мен е удоволствие Hug .

За част от секундата помислих, че коланът не е колан и почти починах  smile3544
Беше ме срам да си призная снощи. Че и поувеличих фотката... с надежда Mr. Green .

# 5
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Вярно прилича на .... hahaha Crazy

# 6
  • Мнения: 21 275
О,вярно ако не се загледа хубаво човек  Blush


rotfImbo

# 7
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Ще издам една тайна, като примижите леко, илюзията се запазва  Whistling

# 8
  • Мнения: 21 275
Ще издам една тайна, като примижите леко, илюзията се запазва  Whistling
Гале , тъй , тъй  Joy

# 9
  • Мнения: 41
Здравейте!

Импалка, отново прекрасна тема.   bouquet

За символите по ребрата си мисля, че ги няма.Нали Сам в края на 5 сезон отиде в Ада.После Кас го съживи.Както, когато Дийн се върна от Ада, нямаше белези и дори смяташе, че отново е девствен  Laughing (справка 4.05), така смятам се е случило и със Сам.Също изглежда и способността му да ексорсизира демони е изчезнала, заради престоя му в Ада.Вероятно на Дийн са му се изтрили символите на ребрата в Чистилището.Аз така си го обяснявам.

Много ми харесаха снимките, както на Джаред, Джен и Томас, така и Дженсън и Данийл.

# 10
  • sf
  • Мнения: 10 148
Здравейте, записвам се да ви следя.
Скоро приключих с всички сезони досега, изгледах ги на огрооомни порции, чак ми втръсна по едно време  Joy
Още не съм гледала най-новата серия, но си я пазя за почивния ми ден  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 6 388
Добре си дошла Hug ! Казвай бързо - Сам, Дийн, и двамата, или друг?

http://outlawautographs.blogspot.ca/2013/01/jensen-ackles-yvr.html





Jensen flew back from Los Angeles last night and was in amazingly great spirits (it might have been I was the only person there asking him for autographs, and I'm a girl...) He had to stand around and wait for a few minutes because the airport was extremely busy, so we chatted about his weekend in Los Angeles. He said he enjoys the 75 degrees a lot more than the 30 of Vancouver. He also said the wife is doing really well and he's excited but thinks it will really kick in once she's "the size of a small car."
He then went in for a hug and wished me a good night and said it was great to see me again, take care.
Such a classy guy.

# 12
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
donsita  Hug И аз питам. Че имам тука едни снимкии...и се чудя с коя от тях да те поздравя  Grinning

# 13
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Да и на мен ми е интересно donsita от кой отбор е  Wink
Галче пускай снимките няма значение на кого, взимам си лигавничето и започва голямото лиготочене  smile3504 smile3504 smile3504
 hahaha hahaha hahaha

# 14
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Аа, нема да държим децата гладни!













Да ви е сладко  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт