SUPERNATURAL - The Wait is Over

  • 28 290
  • 691
  •   1
Отговори
# 330
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
М-да, казх ви аз, че до десети сезон ще сме си доста...интимни (Импалке, Злате, "вас гледам") Малко съм попропуснала разпределението, гледам ще трябва да се задоволя със Сам и Джаред Flutter
Пинокия, миналата седмица мъжът ми каза, че видял на соф. летище един, който бил като Сам. Аз: " Shocked Blush Heart Eyes Ох, ама и висок ли, и с дълга коса, ох, защо не го снима, щях да го покажа във форума(доста охках, как ме изтрая, незнам) Та въпроса ми към теб е: ЗАЩО НЕ ГО СНИМА?
Между другото, отговори ми на въпросите с "да". Ех, защо не отодох и аз ooooh!

# 331
  • Мнения: 2 040
Хъмммм, четворка Thinking ... Примамливо предложение, но по-скоро ще го откажа
Ех, Импалка, Импалка, как ме отряза от раз. То не бяха звезди от небето, то не бяха обяснения в почти любов, и после като се навих - шуууут. Още ме боли  smile3518. Право ми думаше мама да не склонявам толкова лесно (то аз затова се и дърпах и си пазех доброто име  angel008), ама и аз съм една мека душа и лесно поддавам. Стиче, Фейче, благодаря ви за добрите думи, с които се застъпихте за мен  Hug.
Аха, значи разбунтувал се ангел девственик не е проблем за теб, обаче сериозна и отговорна съпруга и майка и играч на голф са? Joy
 Joy Joy Joy Joy Е, ако ще бъдем честни, наистина не й отиват на 67 Chevy Impala майка и играч на голф, по-скоро стриптизьорка и рокер  newsm78.

пуловера ако ще е Дженсън или коженото яке ако ще е Ди-й-йн
Тези твои думи извикаха представата за Дженсън по голф пуловерче и кожено яке отгоре  hahaha Joy Друго, което ме развесели е мисълта, как Дженсън се появява пред мен, а аз започвам да му се дърпам - сакън, не мога, аз съм сериозна и отговорна съпруга и майка  Joy Joy

Пинокия, завид, завид! По коя линия пътуваш, момиче?! Дейна май обясняваше преди време, че засякла някакъв дето мязал силно на юношеския Дженсън. И тя така се кокорела насреща му. Laughing

# 332
  • Мнения: 6 388
Злате,

1. Не съм, бе, мила. След загрижените постове на Градинарките, се навих обратно – вж. предишния ми пост – , но за насън. За наяве ще ми е трудно, защото не мога да осигуря Ди-й-йн, но ако се налага и Дженсън ще приема Tired , заради теб Mr. Green . Ако можеш ти да уредиш нещо, пиши ми на ЛС – моето Мило чете форума и ако разбере, ще ме наказва с дебелата сопа и това не е евфемизъм.

2. Бед Уитметъл си е стриптизьорка (цитат), пардон танцьорка на екзотични танци Twisted Evil .

3а. Т.е. гледаш го – Дженсън и после ХА! – Ди-й-йн. Или по-скоро обратното – жалко, много жалко Cry Cry Cry .

3б. 'Айде пак кокошата/леля 'Нам-коя-си история hahaha .

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 18:49 от Impala

# 333
  • Мнения: 2 040
Вижте на какъв интересен фен-арт попаднах
  Laughing   hahaha hahaha

# 334
  • Мнения: 2 040
3. Т.е. гледаш го – Дженсън и после ХА! – Ди-й-йн. Или по-скоро обратното Cry Cry Cry .
  Joy Joy Joy Joy Joy
Аз ти предлагам да си чукнем среща в паралелната реалност, в която аз съм танцьорка на екзотични танци и можем да се уредим както с Ди-й-йн, така и с Дженсън. Стискаме ли ръце? В тази реалност нямаш никакъв шанс да си обадя, ако ми довтаса Дженсън на вратата  Twisted Evil Laughing. Естествено само заради твоето Мило  Outta Joint

# 335
  • Мнения: 6 388
... В тази реалност нямаш никакъв шанс да си обадя, ако ми довтаса Дженсън на вратата  Twisted Evil Laughing. Естествено само заради твоето Мило  Outta Joint

Ей това е загриженост за пример! Не е случайно казвам аз 'сериозна и отговорна' , проверила съм Peace .

# 336
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
 hahaha
Импала виновна, но доволна
Това сега го видях. Толкова много съдъжание само в две думи. Може ли да си го ползвам някога, моля, моля, само ако имам повод Wink
(аз често съм доволна, но никога виновна)

# 337
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800

# 338
  • Мнения: 0
Ах, невинни девойки мои, съжалявам, че ще избягам малко от така интересната тема, която сте заформили  Blush, но просто не мога да не ви се похваля на какво станах свидетел днес!!! Видях живото копие на Дийн Уинчестър от плът и кръв и то не къде да е, а в градския транспорт и останах покрусена. Сигурно така съм го зяпала това момче, че ако ме види пак някъде ще избяга с викове! Няма такава прилика! Дрехите, телосложението, лицето, мимиките... Аз сериозно по едно време си мислех, че тотално съм изтрещяла. Едиственото нещо, което все още крепеше здравия разум в мен беше отсъствието на Импалата, иначе нямаше да мога да се осъзная...  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy (за първи път да съм щастлива, че ми се е наложило да ползвам градкия  #Crazy)
Winch_Wench, да не си от Пловдив, защото и на мен ми се е случвала подобна умопобъркваща случка и аз като тебе го зяпах момчето чак докато слезе - сигурно ме взе за някаква луда! Mr. Green
Бързо да споделиш в кой град на милата ни родина се срещат такива екземпляри в градския транспорт, за да се преместим да живеем при теб Simple Smile Joy

Момичета мили, пак сте се разцепили с двусмислените намеци - харесвате ми Simple Smile С глас се смях на този цитат и на идеята как първо е Дийн с коженото яке, а после (отдолу).... това, което емотиконката на Импала недвусмислено показва Simple Smile Mr. Green
3. Т.е. гледаш го – Дженсън и после ХА! – Ди-й-йн. Или по-скоро обратното Cry Cry Cry .
 Joy Joy Joy Joy Joy
В тази реалност нямаш никакъв шанс да си обадя, ако ми довтаса Дженсън на вратата  Twisted Evil Laughing. Естествено само заради твоето Мило  Outta Joint

Злата, ти да познаваш въобще човешко същество от женски пол, на което попаднал му Дженсън на сгодно (пред вратата вкъщи) ще пропусне да "го опука набързо и да продължава нататък", както се изрази Стичето? Mr. Green (Или пък може да не е чак толкоз набързо, кой знае?! Mr. Green )  Аз щото не се сещам Simple Smile)

Явно премиерният епизод е събудил достатъчно страсти и с нетърпение продължаваме да чакаме по-нататък най Дийн до кога ще се опъва и няма да ще да ловува, а в същото време ще сипва солчица по прозорците в тях и ще проверява под леглото за таласъми (или как беше - "таласъмите преди да си легнели проверявали под леглото за Дийн Уинчестър" Mr. Green Joy Joy )

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 20:08 от Dana_Scully

# 339
  • Мнения: 5
Девойки, беше в 94 - София!!! Аз тоя мъж ще го намеря кой е! От утре започвам профилактично да се возя в 94 без значение дали ми трябва или не,  ще си правя кръгчета до безкрай... и без това вече съм волна птичка, така че мога да си позволя да го преследвам яко Grinning Grinning Grinning

ПП: И аз искам в паралелната реалност, вземете ме и мен и мен и мен. Сервитьорка, стриптизьорка - за Дийн всякакви жертви  Rolling Eyes

# 340
  • Мнения: 6 388
... "таласъмите преди да си легнели проверявали под леглото за Дийн Уинчестър" Mr. Green Joy Joy )

Ако има и минимален шанс Ди-й-йн Уинчестър да се скриe под леглото ми, може ли да стана таласъм?

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 12:25 от Impala

# 341
  • Мнения: 2 040
Егати каръка съм  ooooh! - 10 години живях в Студентски град и така и не срещнах таквоз чудо на природата. То не че тогава имаше СПН (млада съм, млада съм  Grinning), ама ако бях видяла подобен мъж даже и да не съм гледала сериала, пак щях да се заинтересувам.
Пинокия, преследвай смело!

# 342
  • Мнения: 1 343
Дами не се събра в една част съжалявам ама ще има още една.


Епизод 4 Част 4

Сам спря колата пред желязната разбита врата излезе и се спря. Въпреки, че знаеше какво трябва да направи му трябваше цялата му воля и концентрация за да си напомни, че не трябва да убива. Руби зад него губеше търпение.
- Сам, хайде няма време.
- Дай ми минутка Руби.
- Няма време.
- Дай ми мунута, Руби. – стросна й се той. Чу зад себе си звука на въртяща се стомана във въздуха. Руби имаше този навик, когато беше нервна въртеше ножа си.
Вдигна телефона за да прослуша гласовите си съобщения, ако има нови инструкции или промени. Имаше само едно съобщение за което Кас го бе предупредил. Грубото измислено съобщение от Дийн, което трябваше да го разгневи и тласне в посоката която кучката зад него искаше, но той знаеше този път знаеше. Въпреки това гнева на лицето му не бе театър, но този път бе към демонката, а не към Дийн. Естествено не й каза да си мисли каквото иска.
Влязоха в манастира и вече всичко крещеше, че са очаквани. Нямаше охрана. Как по дяволите не се бе усетил предния път?! Що за наивник е бил?
- Тя е зад завоя – прошепна до него Руби.
Определено ставаше за актриса. С много по малки таланти от нейния бяха пробили в Холивуд.
- Трябваше да пиеш. Лилит едва ли ще се остави да я убиеш ей така.
Сега беше момента. Знаеше го усещаше го.
- Дай ми ножа си Руби.
- Какво ?
- Дай ми ножа си. Нямам намерение да се приближавам до нея. Ще я убия от тук.
- Ти си луд. Може да отблъсне острието преди да я е достигнало.
- Но няма да го направи нали ? – иронично й се усмихна Сам.
Руби го погледна изумено.
- Какво искаш да кажеш?
- Хайде Руби. Аз съм добър ловец знаеш, че правя проучвания откакто можех да използвам компютър, че и отпреди това. Нима си мислеше, че няма да разбера плана ти?!
Руби се дръпна назад готова за отстъпление.
- Не нее нямам нищо против. Виждаш ли аз наистина съм роден за това. Няма да се боря вече. Брат ми ме ненавижда, ангелите искат да ме убият. Единствения ми шанс е той. Да го пусна на свобода и да разчитам на закрилата му.
- О – Руби бе предпазлива, но вече почти убедена – ти ще бъдеш нещо повече от защитен Сам.
Той го знаеше, но тя никога нямаше да го разбере.
- Хайде Руби да приключваме.
Руби му подаде ножа си, а миг след това той се заби в гърдите й.
- Малка лъжлива кучка – прошепна й Сам  - никога не манипулирай Уинчестър. Никога.
След като тялото се отпусна безжизнено на земята. Той избърса ножа с дрехите й и зачака останалите. Не чака дълго. Кастиел и Дийн се появиха след по малко от минута. Даже не си проговориха. Дийн просто протегна ръка и Сам му подаде ножа. Не трябваше да има оръжие въпреки самоконтрола си можеше да се поддаде на изкушението.
После тримата пристъпиха към последната врата.
На завоя Дийн и Кастиел изостанаха. Сам трябваше да влезе пръв. Всичко в Дийн крещеше да не го пуска, че е рисковано , но нямаше друг избор. Трябваше да приключи сега. С Кастиел щяха да се телепортират зад гърба й докато Сами я разсейва и Кастиел трябваше да й попречи да напусне тялото.
Сам тръгна към вратата и я видя. Лилит стоеше до каменен олтар, в бяла рокля и го чакаше.
- Здравей, Сами.
- Вие адски изчадия не се ли научихте, че само брат ми може да ме нарича така.
- Извинявай да не те засегнах. – саркастично отбеляза тя.- имайки предвид, че идваш да ме убиеш мисля, че мога да си го позволя. Къде е кучето ти пазач малката Руби?
- Предаде богу дух.
Смеха на Лилит изкънтя в залата.
- Интересно словосъчетание, Сам. И с какво се провини, че да го заслужи.
- Реши да ме манипулира. Точно както и ти.
Очите на Лилит се разшириха от изненада.
- О, даа. Знам всичко.
Лилит започна да отстъпва към олтара. Бавно , а очите й не се отделяха от него. Късно разбра капана. Падна право в обятията на Кастиел, а той запуши устата й с ангелската си ръка и й се усмихна толкова злобно колкото би могъл един ангел.
- Да изчезваме. Трябва да я махнем от портата за всеки случай. Сам отвън на поляната тръгвайте с Дийн. Аз ще я доведа.
Братята не чакаха хукнаха към изхода и към последната част от плана.

# 343
  • Мнения: 3 638
Веднага, Галче:


Само дето не мога да намеря снимка на Джаред в такава умопомрачителна резолюция, иначе веднага се погрижвам и за Градинарките, нали съм си Самарянка.... Whistling Mr. Green
ох след тази снимка не знам как ще спя тая нощ  Kissing Heart

# 344
  • Мнения: 2 805
Самсара, Добре Дошла и от мен   bouquet Hug,
да разбирам ли, че си малко леко ненаситница  Mr. Green (Дийн+Сам=ненаситница  Embarassed).

За сега аз ви желая Лек и Спорен Ден   bouquet

Хахаха ,това означавало значи ненаситница - амиии леко, мноого леко  Blush

Егати каръка съм  ooooh! - 10 години живях в Студентски град и така и не срещнах таквоз чудо на природата. То не че тогава имаше СПН (млада съм, млада съм  Grinning), ама ако бях видяла подобен мъж даже и да не съм гледала сериала, пак щях да се заинтересувам.
Пинокия, преследвай смело!

И аз така.
Толкова хубави мъже аз там не съм видяла  Crossing Arms


Общи условия

Активация на акаунт