SUPERNATURAL - The Wait is Over

  • 28 305
  • 691
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
4 минути транс. Коварно същество си ти, Импала.. Simple Smile

# 316
  • Мнения: 6 390
4 минути транс. Коварно същество си ти, Импала.. Simple Smile

'Транс' Thinking – ясно. Аз друга дума се сещам, ама Blush ...
Аз – коварна Shocked ?! Няма такова нещо – аз съм един сУщи ангел Innocent . Моля, не споменавай за отмъщение ангелката Ана от сериала, ‘щото между чакъла и два тона стомана не е много приятно. Само на Ди-й-йн му харесва, а и на мен – Мъ-ъ-ъ-ъ-ър-р-р... ах!

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 15:50 от Impala

# 317
  • Мнения: 292
4 минути транс. Коварно същество си ти, Импала.. Simple Smile

'Транс' – ясно. Аз друга дума се сещам, ама Blush ...
Аз – коварна Shocked ?! Няма такова нещо – аз съм един сУщи ангел Innocent . Моля, не споменавай за отмъщение ангелката Ана от сериала, ‘щото между чакъла и два тона стомана не е много приятно. Само на Ди-й-йн му харесва, а на мен – Ах!

Споко Импала, ние ще те защитим  Hug. Ама това Ах! как можа да го пуснеш .... ?!?!?!?Все пак ние сме работещи хора, а и моята работа изисква леееко съсредоточаване, а след такива снимки и клипчета е почти невъзможно  #Crazy

# 318
  • Мнения: 1 343
Много ви моля имам нужда от доза манастир, Лилит и братята  Praynig моля моляяяяяяяяяяя

# 319
  • Мнения: 6 390
Споко Импала, ние ще те защитим  Hug. Ама това Ах! как можа да го пуснеш .... ?!?!?!?Все пак ние сме работещи хора, а и моята работа изисква леееко съсредоточаване, а след такива снимки и клипчета е почти невъзможно  #Crazy

Импала виновна, но доволна  Twisted Evil ...

bicho malo,

Благодаря Hug . Нямах предвид че се чувствам застрашена или аз самата заплашвам, но след онази сцена, за която не говорим, самата дума ‘ангел’ винаги ми напомня за нея. Защо не се сещам за Кас, например, не знам – явно случката ме е белязала завинаги (да се чете с особено превзето-многострадалчески патос Joy ).

PS. Обожавам първият елемент от подписа ти   bouquet .

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 23:49 от Impala

# 320
  • Мнения: 292
Е, сега де ..... няма да те оскверняват я .... А с ангел имаш този спомен за това се сеЩаш за нея. Надали Щеше да искаш КАс да е на нейно място .... Аз поне НЕ  Crazy

PS. Обожавам първият елемент от подписа ти   bouquet .

 Blush е как  Hug

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 16:18 от bicho malo

# 321
  • Мнения: 6 390
Е, сега де ..... няма да те оскверняват я .... А с ангел имаш този спомен за това се сеЩаш за нея. Надали Щеше да искаш КАс да е на нейно място .... Аз поне НЕ  Crazy

Зависи Thinking : дали са Ди-й-йн + Кас Sick или Ди-й-йн + Импала + Кас  Crazy Crazy Crazy ... Е не, спирам вече, че съвсем се олях Embarassed .

PS. Според мен Дийн/Кас-течението в SPN-фен културата е особено отвратително. Ако трябва да съм честна обаче, има едно-две Дийн/Сам-клипчета, които ми харесват – в тях акцентът е върху братската любов между двамата, сами срещу света, а има и няколко много свежи, като онова с бременния Дийн, което мисля че споделих с вас – глупаво, но забавно.

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 15:55 от Impala

# 322
  • Мнения: 1 775
... Е не, спирам вече, че съвсем се олях Embarassed .
А, говори си, бе, Импалка, то ние вече не ти се връзваме - Злата ти каза, че е навита на едно кръгче, а ти взе, че включи на задна Rolling Eyes И защо ще си разваляш кефа? Заради Дженсън? Той нямаше да ти се пречка, бе, Злата щеше да го опука набързо и да го отметне, колко му е Laughing Изобщо не мога да разбера какви са тез лековати откази на неприлични предложения в днешно време Naughty Joy Joy Joy

# 323
  • Мнения: 292
... Е не, спирам вече, че съвсем се олях Embarassed .
А, говори си, бе, Импалка, то ние вече не ти се връзваме - Злата ти каза, че е навита на едно кръгче, а ти взе, че включи на задна Rolling Eyes И защо ще си разваляш кефа? Заради Дженсън? Той нямаше да ти се пречка, бе, Злата щеше да го опука набързо и да го отметне, колко му е Laughing Изобщо не мога да разбера какви са тез лековати откази на неприлични предложения в днешно време Naughty Joy Joy Joy

Да им се чуди човек на днешната младеж  newsm78  Joy Едно време беше забранено и ги търсеха/хме, а днес им разрешават, а те бягат .....  Mr. Green

# 324
  • Мнения: 6 390
... Е не, спирам вече, че съвсем се олях Embarassed .
А, говори си, бе, Импалка, то ние вече не ти се връзваме - Злата ти каза, че е навита на едно кръгче, а ти взе, че включи на задна Rolling Eyes И защо ще си разваляш кефа? Заради Дженсън? Той нямаше да ти се пречка, бе, Злата щеше да го опука набързо и да го отметне, колко му е Laughing Изобщо не мога да разбера какви са тез лековати откази на неприлични предложения в днешно време Naughty Joy Joy Joy

Да им се чуди човек на днешната младеж  newsm78  Joy Едно време беше забранено и ги търсеха/хме, а днес им разрешават, а те бягат .....  Mr. Green

 Peace Peace Peace
Друга жена и Дженсън са две мноУ големи предизвикателства като за наведнъж Crazy . Ще ми трябва малко време – само да не стане като с француженката и двамата руснаци Joy Joy Joy.

# 325
  • Мнения: 3 818
Друга жена и Дженсън са две мноУ големи предизвикателства като за наведнъж Crazy . Ще ми трябва малко време – само да не стане като с француженката и двамата руснаци Joy Joy Joy.

Ех, Импалке, не мой така, размахва размахва кокала под носа на Злата и тя аха, да захапе, ти го издърпа и го скри Naughty Joy

# 326
  • Мнения: 1 775
Ди-й-йн + Импала + Кас  Crazy Crazy Crazy
Друга жена и Дженсън са две мноУ големи предизвикателства като за наведнъж Crazy .

Аха, значи разбунтувал се ангел девственик не е проблем за теб, обаче сериозна и отговорна съпруга и майка и играч на голф са? Joy

Разкажи за француженката и двамата руснаци, де Laughing

# 327
  • Мнения: 5
Ах, невинни девойки мои, съжалявам, че ще избягам малко от така интересната тема, която сте заформили  Blush, но просто не мога да не ви се похваля на какво станах свидетел днес!!! Видях живото копие на Дийн Уинчестър от плът и кръв и то не къде да е, а в градския транспорт и останах покрусена. Сигурно така съм го зяпала това момче, че ако ме види пак някъде ще избяга с викове! Няма такава прилика! Дрехите, телосложението, лицето, мимиките... Аз сериозно по едно време си мислех, че тотално съм изтрещяла. Едиственото нещо, което все още крепеше здравия разум в мен беше отсъствието на Импалата, иначе нямаше да мога да се осъзная...  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy (за първи път да съм щастлива, че ми се е наложило да ползвам градкия  #Crazy)

# 328
  • Мнения: 6 390
Друга жена и Дженсън са две мноУ големи предизвикателства като за наведнъж Crazy . Ще ми трябва малко време – само да не стане като с француженката и двамата руснаци Joy Joy Joy.

Ех, Импалке, не мой така, размахва размахва кокала под носа на Злата и тя аха, да захапе, ти го издърпа и го скри Naughty Joy

Ех, Fairy, аз ако можех този кокал Wink да го размахам пред Злата, положението щеше да е съвсе-ем друго (въздъх). A в действителност, тя има толкова достъп до него, колкото и аз и всички останали.

Ди-й-йн + Импала + Кас  Crazy Crazy Crazy
Друга жена и Дженсън са две мноУ големи предизвикателства като за наведнъж Crazy .

Аха, значи разбунтувал се ангел девственик не е проблем за теб, обаче сериозна и отговорна съпруга и майка и играч на голф са? Joy

Разкажи за француженката и двамата руснаци, де Laughing

Проблем си е – виж емотиконката от първия цитат Peace . Макар че комбинацията ‘разбунтувал се’ + ‘девственик’ си е интригуваща Thinking . Но, не, благодаря – моля Кастиелките да ме извинят, но съм пас – поне за това Blush .

Значи-и, двама руснаци отиват в Париж и понеже са чували разни неща за французойките, отиват при първата срещната и й казват: ‘Француженка, ‘айде да правим секс!’, а тя възмутено: ‘Ама как така! За каква ме мислите?! Жените имат нужда от малко време и внимание!’. А те: ‘Добре тогава. Внимание, француженка, след малко време ще сме правили секс!’ Осакатих при превода, но смисъла е ясен.

PS. Много интересно как не ме оставихте на мира ooooh! ooooh! ooooh! – мен: кротката, стеснителна и невинна ненаситница. Но, хайде, мир да е: гледам ударно първи, втори и трети сезон, преглеждам всичките n гигабайта снимки, гледам втренчено няколко часа аватара на Злата (нищо че метлата започна нещо да ме кара да се чувствам некомфортно baby_neutral ), и отивам да спя. Най-много да се срещна с онези яки батковци с бели престилки, носещи haute couture риза с дъ-ъ-ълги ръкави Joy Joy Joy .

Пинокия,
Радвам се за на теб. Да знаеш аз колко съм се оглеждала за приличащи на нашите момчетата мъже, но не съм видяла досега, а пътувам наистина много, къде ли не. Като тяло – да, имало е и големи прилики, но в лице и особено като цялостно излъчване – тц. Но може би така е най-добре – представи си да взема да му се метна на нещастния човек hahaha ... Хм, градски транспорт или лов на Ди-й-йн-подобен индивид, градски транспорт или лов на Ди-й-йн-подобен индивид ...

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 23:53 от Impala

# 329
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ах, невинни девойки мои, съжалявам, че ще избягам малко от така интересната тема, която сте заформили  Blush, но просто не мога да не ви се похваля на какво станах свидетел днес!!! Видях живото копие на Дийн Уинчестър от плът и кръв и то не къде да е, а в градския транспорт и останах покрусена. Сигурно така съм го зяпала това момче, че ако ме види пак някъде ще избяга с викове! Няма такава прилика! Дрехите, телосложението, лицето, мимиките... Аз сериозно по едно време си мислех, че тотално съм изтрещяла. Едиственото нещо, което все още крепеше здравия разум в мен беше отсъствието на Импалата, иначе нямаше да мога да се осъзная...  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy (за първи път да съм щастлива, че ми се е наложило да ползвам градкия  #Crazy)
малееее,кажи кой транспорт ползва,от утре си взимам отпуска и започвам да дебна  Joyно сериозно,представям си какво изпитание е било...да не му се метнеш на врата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт