SUPERNATURAL - The Wait is Over

  • 28 316
  • 691
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 775
Дейна, това върши ли ти някаква работа? Не е същата, но все пак.

# 301
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
И понеже явно сме на вълна "устни" ето какво оглавява моя топ тен

Между другото, това, което изрязах, хич не е за изхвърляне Whistling

Ау, какво ли има в колата? Сам май му каза още по телефона, на Дийн как му Shocked
В коментарите отдолу пишеше, че има бебе в колата. Сара е свила сценария на Мириел Joy

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 23:36 от galina76

# 302
  • Мнения: 0
Дейна, това върши ли ти някаква работа? Не е същата, но все пак.
ммм, става идеално! Heart Eyes Мерси, Стиче! Wink

Галче, в колата определено има бебе - Дийн обаче как се оцъкли, Joy не е истина!

# 303
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Логично е да е бебе. Какво друго би изплашило така двама корави ловци, преживяли ада, "клетката", и една година с Лиса Mr. Green

# 304
  • Мнения: 0
Логично е да е бебе. Какво друго би изплашило така двама корави ловци, преживяли ада, "клетката", и една година с Лиса Mr. Green
Joy Joy Joy Само това ще да ги уплаши, няма какво друго. hahaha ( E, Дийн го е страх и от малки рошави кученца, а от котки направо пощурява, ама те са нищо в сравнение с едно ревящо бебенце). Simple Smile)

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 00:07 от Dana_Scully

# 305
  • Мнения: 292
Е, не са устни, но прекрасните очи на г-н Падалеки   сори, ама не съм виновна, че на господин Екълс му правят такива ЯКИ колажи ..... а това са най известните му устни (супер "малки")

Логично е да е бебе. Какво друго би изплашило така двама корави ловци, преживяли ада, "клетката", и една година с Лиса Mr. Green
Joy Joy Joy Само това ще да ги уплаши, няма какво друго. hahaha ( E, Дийн го е страх и от малки рошави кученца, а от котки направо пощурява, ама те са нищо в сравнение с едно ревящо бебенце). Simple Smile)

Плаши ги, ама пак как им тичаааааа  Blush Heart Eyes

Айде и като за лека нощ, един малък поздрав за Мараканки, ненаситници, ценителки на мъжката красота, кокетки и мажоретки и за градинарки (ако решат само да хвърлят едно око)

# 306
  • Мнения: 6 390
Жертво, жертво........ Чак мъка ми стана  Sad
 Laughing Hug

E добре, де, това ли ти е съчувствието Rolling Eyes ?! Аз публично ти се обясних в нещо като любов Crazy , а ти – сигурно за да я отклониш Thinking – ме караш да залитам по Дженсън, който, странно и необяснимо, понякога много добре докарва на вид моя Ди-й-йн  newsm78 . Ще се разчекна окончателно вече ooooh! , нИдЬей така, молИМ ти се Joy.

И Галинчето Hug много помага с разни поразсъблечени, мускулести, изцапани монтьори... Ще започна да бръмча вече, вместо да ръмжа hahaha .

А последвалият обстрел със снимки просто ме довърши smile3544 ...

Край Tired – отивам да си се завия кротко в гаража и няма да мръдна от там, пък Crossing Arms !

Ха така! Дай да пазим на Злата реномето, а аз - к'во - мръсницата на форума Crossing Arms Laughing

Това чак сега го видях – до такава степен се възмУтих!
Ми, ако много настояваш, мога да стана найста подгласничка за титлата ти, нищо че 'аз нЬе съм такваз’ – ще се жертвам и за теб Innocent .

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 03:50 от Impala

# 307
  • Мнения: 3 818
Добро утро Grinning
Нали обещах, че няма да се спойлерирам за следващите епизоди, та след като не изгледах промото на новия Laughing седя и се чудя как е възможно да не ви харесва и да не ви е интересно как гонката на Сам и Дийн.  Laughing На мен ми стана супер забавно как го прикотква лекинко и даже планирам Дийн да се подърпа още няколко епизода и дърпайки се, да ги решава случаите Laughing

# 308
  • Мнения: 2 040
Добро утро!

Нали обещах, че няма да се спойлерирам за следващите епизоди, та след като не изгледах промото на новия Laughing седя и се чудя как е възможно да не ви харесва и да не ви е интересно как гонката на Сам и Дийн.  Laughing На мен ми стана супер забавно как го прикотква лекинко и даже планирам Дийн да се подърпа още няколко епизода и дърпайки се, да ги решава случаите Laughing
Laughing Laughing Така е който не гледа спойлери, има да се чуди. Пък ние дето си ги гледаме, всичко ни е ясно.  Outta Joint Laughing

Я да попитам по-вещите от мен в събирането на снимков архив (Злате, тебе гледам Rolling Eyes), от промото на четвърти сезон тази снимка да не би да сте я срещали някъде голяма?
Дейна, сори, ама в къщи на компа имам много малко снимки, цялата ми пълна колекция е на работата, пък сега съм си в къщи (е сега вече се издадох какъв работен служител съм  Grinning). Но гледам Стичето се е притекла в беда своевременно и е намерила снимката. Благодаря ти за промото!  Hug Подличикят Сам как работи батко си по тънката струнка  Grinning.

Логично е да е бебе. Какво друго би изплашило така двама корави ловци, преживяли ада, "клетката", и една година с Лиса Mr. Green
 Joy Joy Joy

E добре, де, това ли ти е съчувствието Rolling Eyes ?! Аз публично ти се обясних в нещо като любов Crazy , а ти – сигурно за да я отклониш Thinking – ме караш да залитам по Дженсън, който, странно и необяснимо, понякога много добре докарва на вид моя Ди-й-йн  newsm78 . Ще се разчекна окончателно вече ooooh! , нИдЬей така, молИМ ти се Joy.
Засрамих се  Embarassed от коравосърдечието си! Да се отнеса така с една "беззащитна"Импала, непростимо! Да върви по дяволите реномето, дай са си спретнем една четворка - аз и Дженсън, ти и Ди-й-йн. Хем да не се мъчиш вече така да се чекнеш  Mr. Green Grinning.  

bicho malo, поздрава ти извънредно много ми хареса!  Hug Аз си го видях за добро утро. Колкото и да го гледам на този гиф, не мога да му се нарадвам. Чудя се дали да не си го сложа в подписа  Heart Eyes  newsm78.

# 309
  • Мнения: 2 805
Момичета  Hug за милото посрещане!

Следя Ви, защото сте супер забавни и да не се повторя - с тези снимки, които пускате денят ми е една идея по-красив...

Коментарите за 6 сезон, ги чета примижвайки, жалко наистина, че толкова късно ми казаха за този сериал. Аз дори като започнах да го гледам видях, че и тема има  ooooh!

Galina, Сам никак, ама никак не е за отказване  Wink

# 310
  • Мнения: 292
Самсара, Добре Дошла и от мен   bouquet Hug,
да разбирам ли, че си малко леко ненаситница  Mr. Green (Дийн+Сам=ненаситница  Embarassed).

За сега аз ви желая Лек и Спорен Ден   bouquet

# 311
  • Мнения: 6 390
E добре, де, това ли ти е съчувствието Rolling Eyes ?! Аз публично ти се обясних в нещо като любов Crazy , а ти – сигурно за да я отклониш Thinking – ме караш да залитам по Дженсън, който, странно и необяснимо, понякога много добре докарва на вид моя Ди-й-йн  newsm78 . Ще се разчекна окончателно вече ooooh! , нИдЬей така, молИМ ти се Joy.
Засрамих се  Embarassed от коравосърдечието си! Да се отнеса така с една "беззащитна"Импала, непростимо! Да върви по дяволите реномето, дай са си спретнем една четворка - аз и Дженсън, ти и Ди-й-йн. Хем да не се мъчиш вече така да се чекнеш  Mr. Green Grinning.  
Хъмммм, четворка Thinking ... Примамливо предложение, но по-скоро ще го откажа, защото изключително рядко Дженсън успява да ме разсее в тази посока. А и не знам как ще му се получи на момчето едновременно или много бързо последователно да е Дженсън и/или Ди-й-йн: освен на смените да скача, за да си облече и съблече, естествено/може би, пуловера ако ще е Дженсън или коженото яке ако ще е Ди-й-йн и бух! обратно, респ. при теб или мен/теб. Обаче много бързо ще се изтощи и съвсем ще му се кривнат краката hahaha , колкото и да помагаме като ‘водим’ и ние. Та благодаря Hug за предложението, но ето моето: аз си оставам ненаситница и си точа секрети по Ди-й-йн и Сами – само и единдвойствено, а ти се заеми с Дженсън и от Алек – или Малкълм newsm78 – та чак до Дийн, пък нека ти е зле Mr. Green , а когато си признаеш най-после че си ненаситница – и с Джаред и/или Сам. Реномето си остава непокътнато, защото тези стремежи най-вероятно ще си останат във фантазиите ни – моите със сигурност, защото са към несъществуващи реално личности – докато твоите поне частично са осъществими, но пък ти си сериозна и отговорна съпруга и майка. Това обаче няма да ни попречи да се ‘занасяме’ в любимата ни тема и да сипваме лют червен пипер на кубици. Т.е., Злате, Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

PS. О, за малко да забравя – веднага слагай гифчето в подписа си. Да видим по колко време и пъти ще четем една страница от темата hahaha ...

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 12:04 от Impala

# 312
  • Мнения: X

Извинявайте, обаче това никак не е честно. Мисля, че трябва да има предупреждение за подобни гифове, защото след това не може да се работи и да се мисли. Поне не трезво.  Flushed

(А специално в поста на Злата комбинацията от гифа с подписа може да усмърти човек.)

# 313
  • Мнения: 6 390

Извинявайте, обаче това никак не е честно. Мисля, че трябва да има предупреждение за подобни гифове, защото след това не може да се работи и да се мисли. Поне не трезво.  Flushed

(А специално в поста на Злата комбинацията от гифа с подписа може да усмърти човек.)

Маgrat,
може ли невинно да ти предложа да изгледаш това – много е прилично и съвсем невъздействащо.

# 314
  • София
  • Мнения: 44 268
хахаха, какво клипче само...не знам за въздействащо, но така наредени...навяват на неконтролируем тик  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт