SUPERNATURAL - The Wait is Over

  • 28 370
  • 691
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 0
Та ако просто отвътре ти идва да кажеш нещо, не се измъчвай, с удоволствие ще го прочета  Mr. Green .
Много работи ми идват отвътре и хич не са мъчителни  Mr. Green. А какво да те хваля за старанието, измъчила си човека да се труди часове наред клекнал, приведен в неудобна поза  Crossing Arms  Laughing.

 Shocked Shocked Shocked Ох, не мога... стига... Това беше отдавна, сега си седя най-кротко.
Кой? Импала ли да си седи най-мирно и кротко? Mr. Green Не искаме такова нещо - със Злата и Галчето толкова успешно сипвате червен пипер в манджата, че за нищо на света не искаме да си седите тихо, кротко и скромно. Simple Smile

# 271
  • Мнения: 2 040
Това беше отдавна, сега си седя най-кротко.
Така де, ти си седиш, а той да се мъчи!  Crossing Arms После пък и се хвали - защо му били такива караката?  Laughing

hahaha Joy
Злате, злате, Тренера от последното гифче ти издуха...реномето Joy
Не моето, за съжаление  Wink  Laughing

От няколко дена си мисля да взема да изгледам набързо Истинска кръв и Дневниците, че като дойде време другия месец за вампирския епизод на СПН да не пропусна някой ценен гавър. Със здрачната тематика съм запозната (въпреки, че последния филм така и не го гледах  Embarassed), ама ако пуснат майтап за тези два сериала, така и няма да го разбера.

# 272
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Аз пък и вярвам Peace То кой не би седял кротко в така създалата се ситуация, няма да търти да бяга, я!

# 273
  • Мнения: 6 393
Кой? Импала ли да си седи най-мирно и кротко? Mr. Green Не искаме такова нещо - със Злата и Галчето толкова успешно сипвате червен пипер в манджата, че за нищо на света не искаме да си седите тихо, кротко и скромно. Simple Smile

Не аз, той си седя. Аз се трудих - нали обещах да ви върна стария Ди-й-йн Joy Joy Joy. Но не е изобщЕ каквото си мислите - ходихме на лов, но далече и той се измори да кара и краката му се схванаха. Боже, какви хора сте, 'начи ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy Joy !

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 02:52 от Impala

# 274
  • Мнения: 0
От няколко дена си мисля да взема да изгледам набързо Истинска кръв и Дневниците, че като дойде време другия месец за вампирския епизод на СПН да не пропусна някой ценен гавър. Със здрачната тематика съм запозната (въпреки, че последния филм така и не го гледах  Embarassed), ама ако пуснат майтап за тези два сериала, така и няма да го разбера.
За Истинската кръв не знам, но Дневниците е бозица ненапита - ако ти дотъпее, звънни, ще ти го разкажа набързо, за да си в час с гаврите Simple Smile (Със Дневниците на вампира се очаква сериозен гавър, щото Сара даже специално се извиняваше на "колегите от другия приятелски сериал по CW" (който им отмъкна прайм-тайм-а в четвъртък), че не искали да ги засегнат по никакъв начин и много уважавала работата им). Ще я видим таз работа. Simple Smile

# 275
  • Мнения: 2 040
(Със Дневниците на вампира се очаква сериозен гавър, щото Сара даже специално се извиняваше на "колегите от другия приятелски сериал по CW" (който им отмъкна прайм-тайм-а в четвъртък), че не искали да ги засегнат по никакъв начин и много уважавала работата им). Ще я видим таз работа. Simple Smile
Да бе, щото и аз това го четох и затова си мисля да ги пробвам, пък ако не ми харесат, ще чакам после да ми обяснявата кое е било смешното.

# 276
  • Мнения: 6 393
От няколко дена си мисля да взема да изгледам набързо Истинска кръв и Дневниците, че като дойде време другия месец за вампирския епизод на СПН да не пропусна някой ценен гавър. Със здрачната тематика съм запозната (въпреки, че последния филм така и не го гледах  Embarassed), ама ако пуснат майтап за тези два сериала, така и няма да го разбера.
За Истинската кръв не знам, но Дневниците е бозица ненапита - ако ти дотъпее, звънни, ще ти го разкажа набързо, за да си в час с гаврите Simple Smile (Със Дневниците на вампира се очаква сериозен гавър, щото Сара даже специално се извиняваше на "колегите от другия приятелски сериал по CW" (който им отмъкна прайм-тайм-а в четвъртък), че не искали да ги засегнат по никакъв начин и много уважавала работата им). Ще я видим таз работа. Simple Smile

Аз мисля най-нахално да питам в темата Blush , ако не схвана някоя закачка. Все някой ще се смили над изтерзаната Импала и ще й обясни. Няма да ми остане време да вляза в час заради дългата и тежка работа Whistling , която няма кой друг да свърши ooooh! .

# 277
  • София
  • Мнения: 44 418
кой ще е въпросният епизод?

# 278
  • Мнения: 2 040
кой ще е въпросният епизод?
Пети - Live Free or Twihard

Все някой ще се смили над изтерзаната Импала и ще й обясни. Няма да ми остане време да вляза в час заради дългата и тежка работа Whistling , която няма кой друг да свърши ooooh! .

Жертво, жертво........ Чак мъка ми стана  Sad
 Laughing Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 44 418
 Heart Eyes  bouquet мерси Simple Smile ще чакам с интерес "гаврата" Mr. Green

# 280
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Жертво, жертво........ Чак мъка ми стана

За щастие познаваме добър автомонтьор. То не може само тя да се грижи, трябва и за нея да се погрижат Rolling Eyes

 

# 281
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 512

Мъъъъка, мъка  smile3544 Whistling Чудя се как ли би изглеждало това на десктоп? Whistling Това е нечовешка снимкa и ти, Злато, не си човек! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 21:03 от Izida

# 282
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Чудя се как ли би изглеждало това на десктоп?

Омазано с червило? Rolling Eyes

# 283
  • Мнения: 0

Мъъъъка, мъка  smile3544 Whistling Чудя се как ли би изглеждало това на десктоп?

С една дума "умопомрачително" би изглеждало на десктоп. Може да ти поизрежа от онази снимка от промото, за да разберем, ако искаш Mr. Green

# 284
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 512
С една дума "умопомрачително" би изглеждало на десктоп. Може да ти поизрежа от онази снимка от промото, за да разберем, ако искаш Mr. Green

...и взривяващо сетивата Heart Eyes Една такава уста повторена много пъти върху десктопа Thinking Къде се заблях... Laughing Ти поизрежи и покажи, пък аз ще избирам...ако мога Laughing

Общи условия

Активация на акаунт