Supernatural - Scary Got Sexy - 3

  • 26 487
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 44 122
Аз една бърза ? имате ли замунда...аз цял ден не... нещо се притесних от къде ще си тегля серията ако сайта зачезне за по-дълго...

# 106
  • Мнения: 0
На "бързата" - да, имам си Замунда. Ако имаш някакви проблеми утре сутрин, просто ми пиши ЛС и през деня ще намеря начин да ти пратя серията, ако не ти отваря сайта Wink

# 107
  • София
  • Мнения: 44 122
 Hug мерси...странна работа.

# 108
  • Мнения: 2 040
И аз си имах Замунда днес. Наистина странна работа  newsm78

# 109
  • София
  • Мнения: 44 122
освен нещо доставчика да го е отрязал...знам ли...като вляза през VPN-а си имам и аз....Simple Smile но през домашният нъцки Simple Smile

# 110
  • Мнения: 436
Dana, sugar, you read my mind!   bouquet - това по повод дългата ти неспираща мисъл в един постинг. Чак се изумих, че има друг човек, който мисли до такава степен като мен!!!

Аз също поизтрезнях (даже може да се каже, че направо съм си трезвена вече Mr. Green), а колко се бях захласнала по Дийн, няма да ви казвам Blush То не бяха сънища, във всяка свободна минута гледах снимки... Аз, която като тийнейджурка не съм била в подобна ситуация!!! Направо бях изумена от себе си.
И после изведнъж нещата започнаха да охладняват, след прехвърлянето на захласа върху по-младата версия на Дийн - Алек, а после вече още по-малък захлас по Логан. И така се стигна до сегашния момент - гледам снимка на Дженсън и нищо newsm78 хубав е, да, спор няма, ама я няма вече онази тръпка, присвиването на стомаха и почти припадането. Така че се считам за излекувана и освобождавам едно място на Маракана за други по-нуждаещи се Laughing Аз ще гледам от трибуните и ще ръкопляскам!

Сетих се преди малко за още два дразнещи момента:
1 - в епизода с Hookman - нали куката му беше претопена, за да се направи кръстчето на мацката, как тогава все още беше част от него и чак след второто хвърляне в огъня вече изчезна призрака. newsm78
2 - епизода с буболечките - ами много бързо се съмна, аджеба... Според мен нямаха никакви шансове да се измъкнат живи, ако не беше тази "най-кратка нощ" в годината  Mr. Green

Благодаря ви, момичета, страхотни сте  bouquet Много ми е приятно да съм при вас и се разбираме така чудесно! Аз пак ще влизам и ще пиша (надявам се скоро да няма такива огромни паузи между епизодите), само вече съм трезва! Wink

# 111
  • Мнения: 6 388
Злата с метлата,
Разкри ме! Отивам в ъгъла да се срамувам. Излиза че ми е минало по-малко, отколкото предполагах, ама ще се стегна, ще видите вие! Пак почвам терапията!!! Сигурно затова и търся недостатъци (ама ги има!), за които да се хвана, защото на моята пост-пост-тийнейджърска възраст жените трябва да са по-улегнали. Но днес, докато търсех снимки за споделяне... тръпката... ох...
...
Нова тема, за жаргона. Доколкото разбрах:
1. ‘Градинарят’ е Сами заради финалната сцена от 5.04;
2. ‘Тренер’ е Дийн. Това ясно откъде идва. Само като видя шорти започвам да се хиля неистово;
3. Култовата реплика за мармота си е универсален отговор на глупости;
4. ‘Маракана’ отразява твърде многобройните фенки.
Ако не съм доразбрала нещо, приемам всякакви корекции.
Izida,
Специално за теб издирих едно супер определение: “Jensen Ackles and Jared Padalecki, alias estrogen-tickling demon slayers Sam and Dean Winchester”.
Fairy,
Добре заварила!  bouquet
И накрая, още 'подаръчета': за всички: 1 и 2 (да ви видя как ще заспите днес Twisted Evil), и специално за Dana Scully в подкрепа на частта за ‘chick-flick moments’.

# 112
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Така че се считам за излекувана и освобождавам едно място на Маракана за други по-нуждаещи се Laughing Аз ще гледам от трибуните и ще ръкопляскам!

Ma моля те, ако ще освобождаваш място, как на трибуните...там игла не мож падне Joy Ще трябва да гледаш навалицата пред малкия екран Joy

Impala , всичко си разбрала Grinning За награда получаваш цък  Grinning

# 113
  • Мнения: 1 775
Impala, добре дошла и от мен, мерси за подаръчетата, страхотни са.  bouquet

Не мога да повярвам, доживях да се освободи място на Маракана и то без да се засегне градинката ни. Laughing
Сонче, напълно подкрепям за двата дразнещи момента с претопената кука и кратката нощ на буболечките, и на мен са ми нелепи.

# 114
  • Мнения: 0
Hug Импала, много ти благодаря за:
специално за Dana Scully в подкрепа на частта за ‘chick-flick moments’.

hahaha Joy Наистина добре казано! (нарисувано) Grinning  Joy

А снимките са - УАУ!!!!   bouquet  bouquet  bouquet Веднага ги прибирам в набъбналата колекция от дъхоспиращи фотоси с нечовешки-реална резолюция!  Hug Crazy

# 115
  • Мнения: 2 040
Сонче, за посочените нелепици в сценария на двата епизода съм напълно съгласна, ама за това:
Аз също поизтрезнях (даже може да се каже, че направо съм си трезвена вече Mr. Green)........ така се стигна до сегашния момент - гледам снимка на Дженсън и нищо newsm78 хубав е, да, спор няма, ама я няма вече онази тръпка, присвиването на стомаха и почти припадането. Така че се считам за излекувана и освобождавам едно място на Маракана за други по-нуждаещи се Laughing Аз ще гледам от трибуните и ще ръкопляскам!

Как можа! Как ти даде сърце да напуснеш родния стадион!  Sad

защото на моята пост-пост-тийнейджърска възраст жените трябва да са по-улегнали.
Еее, хайде сега! То вярно, че си 67ми набор  Mr. Green, ама нали казват, че е по-важно на колко се чувстваш, а не на колко години си в същност  Wink Давай го не чак толкоз улегнало!  Grinning  Hug за снимките.

Не мога да повярвам, доживях да се освободи място на Маракана и то без да се засегне градинката ни. Laughing

Пак преувеличаваш! DESTIEL като реши да освободи малко място на Маракана се мушна под шлифера, изобщо не е имала мераци към вашата градинка   Crossing Arms

# 116
  • Мнения: 1 775
Пак преувеличаваш! DESTIEL като реши да освободи малко място на Маракана се мушна под шлифера, изобщо не е имала мераци към вашата градинка   Crossing Arms
Aaaa, Злата, Дестиел не е разлюбила тотално тренера, освободила е само половин трътка място на Маракана. Naughty А пък Сончето изстина съвсем, това си е за отбелязване. Laughing

# 117
  • Мнения: 2 040
А, бе, да е изстинала, да е изстинала, колко да е изстинала  Mr. Green Ще я видим ние тази работа след утрешната серия. Той Тренера, чак толкоз лесно не се забравя  Wink Я ти колко се терза, докато решиш да преминеш в другия отбор.

# 118
  • Мнения: 292
Браво на вас, бива ли така да пускате такива снимки и подаръци ......... Някои от нас утре са на работа и трябва да стават рано ........ Вие хубаво сте се разприказвали тук, ама ..... Айде за да ви го върна леко тъпкано, аз отивам да сънувам, че се бутам в ей т'ва киШе. И товa е за лека ви ноЩ и сладки съниЩа

# 119
  • Мнения: 3 818
1. ‘Градинарят’ е Сами заради финалната сцена от 5.04;
2. ‘Тренер’ е Дийн. Това ясно откъде идва. Само като видя шорти започвам да се хиля неистово;
3. Култовата реплика за мармота си е универсален отговор на глупости;
4. ‘Маракана’ отразява твърде многобройните фенки.

Импала, всъщност тези наименования имат малко по-различна история Grinning Сами е Градинар, защото тук преди много време, моя фейска милост беше единствената фенка на Сам (прелитаха разни други, но не се задържаха в темата, така че за тях не споменаваме) и аз си стоях сам-саминка, което е хубаво, широчко ми е около врата, ама ми е самотно. И по някое време усетих, че мога да си отмъкна някой от агитката на Дийн, да не ми е скучно сама, набелязах си жертва в лицето на Стич, сниших се като коте, което дебне плячката си и хоп! с няколко подходящи думи и снимки я придърпах при мен да копаем заедно градинката на фенството към Сам. Та оттам тръгна и Градинарят.  Grinning

Дийн пък е Тренер не заради червените гащи, а защото покрай приказките за нашата градинка, един ден стана ясно, че на нас ни е широчко - една градинка, един Градинар - две фенки Laughing , но фенките на Дийн са нещастни, защото са толкова много, че цяла Маракана няма да ги побере. А щом ще се помещават на Маракана, какво друго, освен един Тренер им трябва. Laughing

Урок номер едно даден. Grinning Можеш да ми благодариш под формата на снимки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт