Supernatural - Scary Got Sexy - 3

  • 26 483
  • 754
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 44 115
  bouquet  bouquet  bouquet Fairy  Heart Eyes

# 2
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Бух в новата тема. На теста от 23 въпроса съм пълна скръб Crazy Имам само 9 верни отговора Crazy

Вълшебнице,  Hug за темата

# 3
  • Мнения: 3 818
Днес съм просто отличничка Laughing

Я, Фейчето колко много знаела!


 Joy
Фейчето сама се изненада от резултатите Laughing

# 4
  • Мнения: 2 040
Фейче, мерсаж за новата тема!  Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 436
Фейче, не се притеснявай, че вида на новата тема е същия! Нали пак с конниците ще се занимаваме, та пак са актуални снимките.  bouquet за новата тема!
Да ви призная одеве каква глупост сътвори слънчасалия ми мозък...
Ровичках се из Уикипедия по темата с Конниците на Апокалипсиса, и съвсем уверено си мислех, че серията с Pestilence е минала и се ядосвах, че не мога да се сетя коя беше ooooh! и за какво ставаше на въпрос. Но след справка с могъщите Гугъл и IMDB ми просветна, че много ми е дошло слънцето на обяд Mr. Green Сменили са им реда на конниците в сериала, затова съм се объркала. Интересно на Death какъв тип ще е "кончето" (по дефиниция трябва да е бледо зелено).

# 6
  • Мнения: 0
Хелоу и от мен и мерси на Фейчето за новата тема Simple Smile
Теста с многото въпроси ще си го оставя за довечера, че сега "и аз съм на тръстиката" Simple Smile)

# 7
  • Мнения: 1 343
Помогнете ми моля Sad Защо няма нови епизоди на сериала.
Кога да чакаме нова серия ?

# 8
  • Мнения: 0
Веднага помагам - Mr. Green почакай до този петък и ще има нова серия Simple Smile
Бяха в дълга пролетна почивка Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 350
Пуф и аз в новата тема   bouquet

# 10
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
И аз тук. Много хубава темичка.

Сега, след като съм видяла и двамата патрони по без дрехи, смятам, че не трябва да минавам никакви изпити, т.е. взела съм всичките от раз Mr. Green

# 11
  • Мнения: 0
Как така бе, Мириел, си ги видяла двамата по необлекло? Я сподели как се случват тези работи, защото дори и за да се сънува подобно нещо, пак трябва да имаме достатъчно "данни" за съответните "физически показатели" Mr. Green.

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Ама нали ви казах, че не споделям Whistling

# 13
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Да не ви загубя  Hug

# 14
  • Мнения: 1 775
Записвам се и аз, още не съм направила теста, по-късно ще отида да се самоизпитам.

Направих го, 78%. Фейчето рулира с нейните 91. Peace

Последна редакция: пн, 22 мар 2010, 21:56 от Stitch

Общи условия

Активация на акаунт