SUPERNATURAL: John Winchester

  • 27 990
  • 732
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 41
Такааа, ето и другите две наградки:

Дженифър в градината се труди,



Роза, много ти благодаря.  bouquet  bouquet  bouquetПоласкана съм.Заповядай малко подаръчеhttp://prikachi.com/images/941/3559941f.jpg

И една статия за 7-ми сезон.Повечето неща ги знаех , но имаше и такива,които сега научих.
http://tvovermind.zap2it.com/thecw/supernatural-tv-news/supernat … -guest-star/69075

# 271
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Плами, ти в кой университет катериш академичните върхове?

В Свищов,Свищов ма в момента съм си в родното градче(Разград)което е също хем северно хем източно далеч от Софийските тепета Crazy

Импалка може ли няква жокерче за твоята загадка,ша са пробвам да я разгадая,въпреки че е много трудно,ма искам и аз една такава прекрасна наградка от Розето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 272
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Розе, благодаря Сигурна съм, че и без вентилатор бих се навила, ще си духаме с ветрила, Импалко.

Сега няколко снимки, които няма да коментирам. Или ще кажа само - това момче си заслужава парите до всеки цент.







Плами  Peace Успех!

# 273
  • Мнения: 292
Хелоуууу , как сте днес мили мои?
Аз малко си пазя къЩата днес (че ме налегна една гадна кашлица) и се подготвям Whistling.
Прекрасни награди както винаги, Розичка   bouquet
А моята награда къде е?  Cry Cry Cry


А относно новата не е ли 1х12 (Faith) ???? Импалка  Heart Eyes  дай жокерче плиийййййзззззззз  Praynig

# 274
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Прекрасни награди както винаги, Розичка   bouquet
А моята награда къде е?  Cry Cry Cry

Алеле! ooooh! Зло да те забрави! Веднага се заемам! Извинявам се много  Embarassed

Редактирам се: ето ти наградката:

Бичито всеки ден обича,
във парка сутрин да потича,
гимнастика да си направи,
да бъдат мускулите здрави.
Един ден раничко отиде,
ала какво, какво да види:
един мъж седнал на тревата
и сякаш го болят краката.
Към него приближи тогава:
- Какво вий правите тъдява?
Контузихте ли се, кажете?
Движения резки не правете...
Отвърна той: - Навехнах глезен.
- Масажът, знайте, е полезен -
му каза тя и се наведе
съсредоточено напреде
и тъй като от туй разбира
кракът му тя замасажира.
Мъжът подсмихна се тогава:
- Усещам, болка се явява
и другаде по мойто тяло,
ей, на, изтръпнало е цяло...

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 16:14 от Зимна роза

# 275
  • Мнения: 41
Снимките с фенките са убийствени.Аз съм  доста слаба така че май няма да мога да се вредя да се снимам.

Вижте какво намерих http://supernaturalfansonline.com/2011/07/11/season-7-will-have-23-episodes/ Дали е вярно?

# 276
  • Мнения: 6 388
Розе Heart Eyes,
Благодаря   bouquet за наградата (вече знаеш и на кое далеечно място бих искала да се развие действието Praynig ).

Загадката е от първи сезон.

# 277
# 278
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Розе Heart Eyes,
Благодаря   bouquet за наградата (вече знаеш и на кое далеечно място бих искала да се развие действието Praynig ).


Точно там се развива действието  Grinning Само да не стане като в клипа - да ги оставиш с разбити сърца и да видят по ТВ, че си принцеса  Grinning Т.е. гледай да не го разберат това  Wink

# 279
  • Мнения: 6 388
Изключено - първо, много съм далече от принцесите и второ, никога не бих разбила сърцата на Уинчестър Heart Eyes . Ако се добера до братята, по някакъв свръхестествен начин, ще се увия около тях с всички възможни крайници и части, Галче, и ще стискам силно, Галче, до скъсване. Това при положение, че съм в женската си форма - в обичайната Grinning ми - вече е направено.

Цял ден търся този компромат:

Мога да го коментирам с Shocked , Rolling Eyes , Mr. Green , Crazy , но и Flutter , Whistling , и даже 'О, я!' + Blush .

# 280
  • Мнения: 0
Не е един и същи пуловерът, проверих специално Mr. Green .
Къде, бе Импалко намери сравнителен материал и най-вече доказателства, че пуловерЪт не е същия? На мен много ми прилича да е същия, както фенката вярно е посочила на картинката. Simple Smile
Цък

Ей, ама си само за жмуцка! Hug По-голям агент си от мене, признавам! Wink (Чак си си играла да режеш снимки и да показваш плетки на пуловери от близо). Wink

Розе, истински се забавлявам да вляза в темата и да видя, че пак има раздаден награден фонд. Simple Smile Hug

Kolkoто до новината, че С7 ще е с 23 епизода, май е истина - снощи го пуснаха в Туитъра уж като директен спойлер от конвенцията.

Джаред, горкото, да го ожалиш, снимано с тези фенки..... още веднъж потвърждава защо в България няма да дойдат и да правят конвенция..  - жените им няма да ги пуснат. Mr. Green Някоя от вас беше казала, че за фотосесиите фенките за нагушканите снимки се избирали от Данийл и Джен лично. Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 21:59 от Dana_Scully

# 281
  • Мнения: 3
Ще избират ами, не е шега тази работа  Mr. Green  Носи голяяяяяяяяяяяяям риск  Crossing Arms  Обаче верно Градинарят е дашен, от сърце се раздава, ей, обичам го този младеж  Heart Eyes Joy   Дет вика Розичка няма излъгани градинарки  Grinning  Розе, клипът към наградката на Импалка ми напълни душата, ех лИбоФ, нали съм  непоправима романтичка, разчувствах се.. Наградените да почерпят за стойностните награди награди  Grinning

# 282
  • Мнения: 6 388
Dana Hug ,
Импалите винаги са за жмуц, гуш и т.н., особено т.н. Whistling
За теб.

От variety.com научаваме, че: "Warner Bros. is getting "Haunted," buying Eric Kripke's spec script and setting up the project with Greg Berlanti through Berlanti Prods. and Kevin McCormick via his Langley Park banner. Kripke ( Heart Eyes ), creator and exec producer of the CW's "Supernatural," will also direct "Haunted," a tale of a haunted house told from the ghost's point of view. His other credits include the feature "The Boogeyman." Before "Supernatural" bowed in 2005, Kripke was known for his short films, which included Sundance entry "Battle of the Sexes," as well as "Truly Committed," which won the audience award at Slamdance. Kripke has also helmed several segs of "Supernatural," which is heading into its seventh season this fall. Berlanti is a producer and screenwriter on Warner's "Green Lantern" and directed the studio's "Life as We Know It." Warners recently picked up Ian Shorr's "The Count of Monte Cristo" and set it up with McCormick's Langley Park. Sarah Schechter is overseeing "Haunted" for the studio. Kripke's repped by WME and Principato-Young."

# 283
  • Мнения: 41
Добро утро
Радвам се за Крипке.Дано този проект бъде добър и успешен като Свръхестествено.

Вчера четох творчеството на Зимна роза и внезапно ме озари вдъхновение и написах стихотворение. То съвсем не е добро като нейните,но искам да го споделя все пак.Аз стихотворения не съм писала има няма 7-8 години, но дано ви хареса.

           Пристрастена

Свръхестествено-това е, което аз желая
постоянно за него си мечтая.
Всеки ден го гледам аз
и винаги ходя в захлас.
 
Дори и да го гледам в късна нощ
и Сам да броди с остър нож,
а Дийн с чудовища да се бори
вампири и таласъми той да коли,
да ме уплашите не ще успейте
дори и магьосничество да владейте.

Свръхестествено е наркотик за мен.
Дали ще се оправя някой ден?
Какво ще стане с мен накрая?
Къде ще му излезе края?

Скоро слушах близките ми да говорят
искат те в лудница да ме затворят.
А майка ми дори в очите рече
-За лудница си мила вече.
Вчера с психиатър говорих аз
за утре той ти записа час.

От тези думи аз се възмутих
дори май малко прекалих.
Със Свръхестествено не се подигравайте
да не вземе после да се кайте.

Дано да не е много лошо стихотворението ми и да не сте умрели от скука.

# 284
  • Мнения: 6 388
Eхаа, още един творец в темата Peace . Дженифър, Hug .
Което ме 'светна' каква съм патка ooooh! : от творбите, участвали в миналогодишния "конкурс" за свръхестествен сценарий, съм сложила в първи пост само тези на Галчето. Забравила съм и 'Реквием за една мечта' на Розето (bichi Hug , ще ти го изпратя, за да го качиш при форумските епизоди, но след като се върнем от почивките).
PS. Рано е, но да си кажа: заминаваме в понеделник за 5 седмици. Която от вас, мили мои, прави следващата тема, да даде ‘цитат’ на първи пост на тази тема, да го копира и да замени всичко до [size =12pt][color =red][ i]Полезни линкове[/i][/color][/size] с картинките, които смята да сложи. Ако й се занимава да допълва и линковете с награди, творчество, инфо или друго - нека, ако не - аз, когато се върна Peace .

Толкова ли ви затрудни загадката Rolling Eyes ? Печеля ли служебно Mr. Green ?

Общи условия

Активация на акаунт