SUPERNATURAL: John Winchester

  • 28 016
  • 732
  •   1
Отговори
# 285
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Дженифър, браво за стихчето  Grinning

И да попитам - кой ще продължи форумния епизод?  Rolling Eyes Белс нещо зачезна, а и се оплака от липса на идеи. Ако тя е съгласна може Солти да продължи, а тя след това.

PS. Рано е, но да си кажа: заминаваме в понеделник за 5 седмици.

Не яжте хляб пред гладните....  Confused

# 286
  • Мнения: 6 390
Мъ Crossing Arms , вместо да кажеш колко много ще ти/ви липсвам... *Обид*

# 287
  • Мнения: 630
Толкова ли ви затрудни загадката Rolling Eyes ? Печеля ли служебно Mr. Green ?
О не, остави ни още малко време за мислене, близо съм, но още не съм сигурна Mr. Green
На мен много ще ми липсваш, Аморе Grinning

# 288
  • Мнения: 6 390
Ми щом си близо, дай(те) малко по-шнеле и ще станеш 'сигурна' Mr. Green .

И ти на мен Hug .

# 289
  • Мнения: 630
Шнеле-то ми подейства май Mr. Green 1х09 - The Journey Home? И на мен като на Стичето ми се виждаше някакво нещо като змийче, но това май е онова устройство, ЕМП ли беше, забравих му името.

Нови снимки от сета на 7 сезон, но са гадно тагнати, не ги е срам.


Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 11:57 от Apocalyptic city

# 290
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Мъ Crossing Arms , вместо да кажеш колко много ще ти/ви липсвам... *Обид*

Това се подразбира  Hug

Подмаз, подмаз, че да не ми се сърдиш повече:

# 291
  • Мнения: 6 390
Шнеле-то ми подейства май Mr. Green 1х09 - The Journey Home? И на мен като на Стичето ми се виждаше някакво нещо като змийче, но това май е онова устройство, ЕМП ли беше, забравих му името.
Да Peace ! Шнелето работи безотказно Mr. Green .

Розе,
Само заради обхваналата и здраво стиснала ме - О, я, я! - самска ръка ти се отсръждам. Пуу, ма съм лесна ooooh! .

# 292
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
 Урааа   remybussi

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 12:39 от Зимна роза

# 293
  • Мнения: 6 390
Съмнявам се да имаме шанс, но поне да сме опитали: http://www.tvline.com/2011/06/emmys-2011-lead-drama-actor-catego … y-dream-nominees/ - в поле 'Other' можем да напишем името на някой от нашите любимци и да гласуваме. Аз се отчетох вече... два пъти Joy .

# 294
  • Мнения: 116
ох, тези дни просто ми дадоха да пиша десет статии набързо и тотално се побърках...

затова не ми се пише нищо друго.. но ако никой не иска да ме замести, ще го напиша

Импала и на мен ще липсваш

иначе за загадката аз веднага разбрах, че е електро устройството, ама като не мога да се сетя от кой епизод е
в началото нали ползваха няккаво самодейно от стар уокмен

# 295
  • Мнения: 0
И аз другия петък заминавам и две седмици няма да ме има.
Ще ми липсвате!!  Hug

# 296
  • Мнения: 3
И аз така тази събота, лято е  Grinning  Но аз навсякъде си ходя олаптопизирана и съм все нагазила в нета  Grinning  Вчера преговарях наградния фонд от Розето  Joy  Много са веселяшки наградките и Наградителите, супер са си. Изчетках си и  на моя утешително- задоволителен приз  Mr. Green

На снимката от сета на 7 с. Дженсън е като момченце  Grinning  Джаред много облечен и загърнат, поне не е по пуловер  Joy

Джен, не си за лудница, за тук си  Grinning Hug Разписвай си перото, ние сме добра и благодарна публика  Grinning

# 297
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Приятна почивка на отпускарите.
Обаче от толкова отпускари да не ни остане епизодчето за есента?  Thinking  Sad

# 298
  • Мнения: 292
Импалка и на мен ще ми липсваш (и благородно завид за 5те седмици).

Сити, давай сега една нова наСам  Mr. Green

Розе, не се притеснявай за епизода, ще го завършим преди есента (аз съм на линия, нищо че съм на почивка. Само последната седмица на юли ме няма ...). Ако Бела и Солти не могат, Сити, ти и аз ще му видим сметката, нали  Hug

Джен, не се притеснявай, от нашия отбор си (демек лечение за тази лудост няма  Mr. Green ). А иначе стихотворението ти е супер. Сега остава само да се включиш и във форумния епизод ....

# 299
  • Мнения: 6 390
Реших да замина без компютър, но доколкото се познавам пак ще загледам влажно рецепциониста, понеже има такъв (през телефона не ми е хубаво Crazy ). Към края на 4-тата седмица - може и рецепционистката hahaha .

bichi Hug ,
Да се организирате за среща, когато се върнеш и да се снимате, ей Laughing , иначе ще се наказваме.

От новите снимки много ми хареса тази, но надписът е уДжасен #Cussing out :
(цъкабъл)

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 15:31 от Impala

Общи условия

Активация на акаунт