We see ‘SUPERNATURAL’ everywhere

  • 23 397
  • 725
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6 388
(цъкабъл)
Дженсън (тренирай още, на Импала сладкото пухче Heart Eyes , и ще ти се получи) с Rebecca Dessertine - авторката на новата книга 'Supernatural: One Year Gone'.

Въййй! Една шега или излагация на актрисата, изиграла Лиса. Питали са я как се целува Дженсън, на което тя отговаря: "Listen people, a lady doesn't kiss and tell! If you would all like to know if Jensen is a good kisser...I suggest you ask @jarpad” Rolling Eyes

Импалка, аз цял ден се чудя на кое ми напомня подписа ти и най накрая се сетих ... на това  Hug
Не го мога това, понеже съм дЪрво зелено ooooh! , но виж, пропорциите ги докарвам, ама при нормална талия hahaha .

Загадката ме измъчва Crazy : ахА да се сетя и се отплесвам, става ми горещо, дишам трудно, на пресекулки.

Последна редакция: чт, 23 юни 2011, 11:29 от Impala

# 466
  • Мнения: 1 775
Загадката ме измъчва Crazy : ахА да се сетя и се отплесвам, става ми горещо, дишам трудно, на пресекулки.
Точно такава беше целта Wink Laughing

# 467
  • Мнения: 6 388
Получи ти се свръх добре, да знаеш Hug .

Я! Мат Коен и куче - одобрявам Peace :

# 468
  • Мнения: 630
Олеле, колко ми е позната тази снимка - загадка, ама само това засега, хич не се сещам откъде е.

В този ред на мисли, Аморе, мина време, дали си заслужих онази ню-ню снимка да я видя голяма или още не съм, а? Grinning

# 469
  • Мнения: 1 775
В този ред на мисли, Аморе, мина време, дали си заслужих онази ню-ню снимка да я видя голяма или още не съм, а? Grinning
Аз смятам, че напълно заслужаваш Grinning  Hug

На палавници като вас няма как да не ви е позната тази снимка, добре, че е ефекта на отплесването, сгорещяването и трудното дишане, иначе досега да сте я познали Laughing

# 470
  • Мнения: 3 818
В този ред на мисли, Аморе, мина време, дали си заслужих онази ню-ню снимка да я видя голяма или още не съм, а? Grinning
Аз смятам, че напълно заслужаваш Grinning  Hug

На палавници като вас няма как да не ви е позната тази снимка, добре, че е ефекта на отплесването, сгорещяването и трудното дишане, иначе досега да сте я познали Laughing
Само не смей да ни подсказваш, най-мразя да ми отнемат удоволствието с подсказки Naughty Laughing Ще подишаме ще подишаме и ще се сетим, аз даже имам едно-две предположения, но трябва да го погледам още известно време съсредоточено Laughing

# 471
  • Мнения: 6 388
Oх, не мога повече! Колкото по гледам снимката, толкова по-хубаво ми става: представям си тази коса мокра, на кичури, лицето - и то потно. Не издържам вече Crazy . Подскажи ми сезона Praynig .

PS. Amore, после ще помисля - сега ми е върло Самско.

Edit: Пфу, Главната Hug ме прецака - обрече ме на продължителен множествен.

# 472
  • Мнения: 1 775
Импалка, няма да подсказвам сезона още, че ми е спусната заповед отгоре, няма начин Laughing

Пфу, Главната Hug ме прецака - обрече ме на продължителен множествен.
Ох, милата, жива да те ожали човек, мъка, мъка Laughing Не бой се, всички сме така Laughing

# 473
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Добре, а вместо директна подсказка едно - две жокерчета  Rolling Eyes Предишния и следващия кадър, примерно. Как се точа на три поредни придължителни множествени  Joy

# 474
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
С голямо закъснение пускам една групова наградка. Ако съм пропуснала някой в нея казвайте да поправям  Grinning

Импала, Фейри, Стичето и Бела
една дружина борбена и смела
с пиратски кораб шетат из морето,
и Jolly Roger веят под небето.
Нашепва вятър южен във платната,
под кила тихичко шуми водата
и всички капитани зъби тракат,
когато нощно време падне мракът,
защото тези смели хубавици
без жал ще резнат техните главици
и целия товар ще им плячкосат –
опасни са, когато се ядосат.
Веднъж те кораб някакъв съзряха
и знамето пиратско в миг развяха,
без капка жал веднага го превзеха
и пленници двамина те си взеха.
За мачтата ги вързаха с въжета
(а бяха смели тези две момчета –
не трепнаха, напразно се не бориха
и думица за милост не пророниха)
и дълги дни (а не веднъж и дваж!)
превземаха ги те на абордаж...





ПП: Галче, по повод влюбеното Сами от форумния епизод - нали го обичаш? Трябва да се радваш, че е щастлив  Grinning

Последна редакция: чт, 23 юни 2011, 14:44 от Зимна роза

# 475
  • Мнения: 116
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

хайде момичета, готови и
на абордаааааааааааааааааааааааж !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Розе, ще те нагушкам хубаво при следващата среща.

# 476
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Розе, бързам да ти отговоря, дори преди да съм прочела стихчето ти, за да не си забравя мисълта  Laughing
Обичам го, да. Обичам го когато е щастлив, когато е нещастен, когато страда и когато лицето му грее в усмивка. И аз страдам и се радвам с него. Обаче  Laughing Следва малък анализ на това защо точно го обичам.  ooooh! Сам не е от мъжете, които жена може да направи истински щастлив. Даже не е от хората, които могат да са истински щастливи някога. Точно това е нещото, което ме привлича в него. Болката и нещата,  които е преживял няма да го оставят. Винаги ще търси, гони, преследва. Няма да се установи и укроти. Не си го представям да си държи ръцете и да се гледа любовно в очите с обект някакъв  Laughing Такъв "емоционално обрулен" мъж е изключително привлекателен като литературен или филмов герой, но крайно неподходящ за съжителство.  Това се отнася и за Дийн, видяхме колко нелепо стоеше връзката му с Лиса. За да обясня по-добре ще ползвам цитат от стих на Евтимов:
"Вълната е вълна насед море. А тръгне ли към плиткото - умира." Нали се сещате, че Сам и Дийн без да са тъжни, яростни, измъчващи се, борещи се, Сам и Дийн намерили щастието или поне измамното такова, Сам и Дийн газейки в плиткото няма да са мъжете, които обичаме, те просто ще са други мъже.

# 477
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Галче, така е, но това нали е фен фикшън, можем да поразчупим рамките и да не се придържаме строго към сериала.
Пък и кой е казал, че ще ги женим?  Wink
Всеки заслужава да си изживее миговете щастие, а то не винаги е само епизодично - докато мигнеш и си отишло. Понякога може да се позадържи малко повечко  Laughing

# 478
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Така е Розе, всеки заслужава своето щастие, но не и болката от загубата му. Знам, че е фен-фикшън, но отсега си мисля как милото ще страда ако/като се раздели с нея или я загуби. Абе луда работа  Joy

# 479
  • Мнения: 1 775
Ех, Розе, страхотна е отново наградата Heart Eyes Hug

Добре, а вместо директна подсказка едно - две жокерчета  Rolling Eyes Предишния и следващия кадър, примерно. Как се точа на три поредни придължителни множествени  Joy
Не мога да дам някой непосредствено преди или след този, защото веднага ще го познаете. Ама айде, да не ви мъча, ето все пак един кадър Laughing


Общи условия

Активация на акаунт