SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 061
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
Ейй, Галче - тази снимка от къде я изрови! Mr. Green Умрях да се хиля! Е' тва папараците вярно са голяма работа. А мацката, вярно, какво ли търси там?

# 616
  • Мнения: 3
И аз това си мислех  Joy  Какво всъщност прави Дукесата на Кембридж около Дука?  Галче, откъде тази прелюбопитна снимка  Grinning  Белс, благодаря за разяснението по повод Джен  и Джен  Joy  Подаръкът ти и на мен ми харесва. Половинката ли те зарадва с него?  

Галче, пролетта ми върти номера  Joy  , та все ще се наложи да ми се обяснява нещо

В епизодите вече няма и намек за преградата, разделяща спомените на Сами. Защо ли така?

# 617
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
А мацката, вярно, какво ли търси там?
Ъ-ъ-ъ...кралското имане?  Rolling Eyes  Grinning
Снимката я имам от един англичанин. Ще се изненадате колко ги вълнуват тия неща, почти колкото нас  Laughing

 

В епизодите вече няма и намек за преградата, разделяща спомените на Сами. Защо ли така?

За да я срутят в последната серия и да не мога да си намеря място от тревоги цяло лято  Crossing Arms

А сега, малко подслушано:

"Приятно ми е, Мирка"

Да, тази риза, Джаред! Сваляй я и да си лягаме

Нека да ме покани някой, не искам да съм сам с микрофона

# 618
# 619
  • Мнения: 630
Честит рожден ден на Сами Simple Smile Отивам да търся подарък...

# 620
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Eх, вярно че Сами беше Теленце Grinning

Честит рожден ден на Градинарят! Да е все така строен, мускулест, загрижен и добър! Grinning  bdbaloni


Градинарките, с какво ще ни почерпите? Grinning

# 621
  • Мнения: 116
Хайде да ни е жив и здрав Сам!!!!
















Няма връзка с темата, но просто не мога да не споделя с вас как и защо една обикновена милионерска щерка става принцеса  Wink

 Whistling Joy

да кажа и за принца... ех, тези папараци... веднага ще изкривят нещата. Момичето просто се наведе ... ето тук си се вижда 5:41


Последна редакция: пн, 02 май 2011, 09:21 от Bella

# 622
  • Мнения: 630
Аз ще почерпя с ей това, защото много му отива Grinning

# 623
  • Мнения: 6 388
Самин ден, вярно! Подаръкът е ясен: дебна кротко в коридора, докато Сами е в банята и когато чуя, че е излязъл по някоя evil! кърпа и е близо до леглото, където са дрехите му, се засилвам, отварям с трясък вратата и му се мятам. Катурвам го по корем върху леглото и започва борбата за сломяване на съпротивата: ще ми се помята малко, но импалската хватка с бедра около ханша е повече от стоманена. Пускам в ход галенето с коса, горещия дъх, зъбките и езичето - ама това първо по гърба (О, Я!), нали си представяте картинката. И когато самската питанка (?) се разгъне до чуденка (!), Галче, работата е опечена - ще започне контраатаката с желязна хватка, на китките ми този път, и останалите средства от арсенала.
Честит рожден ден, Сами Heart Eyes !

Tърсенето на кралските семейни бижута ме подсети за това:

Picture 23 of 26: "Because not only did Dean randomly drop his pants and yell out "pudding!" to get out of a tricky situation, but you can actually HEAR the sound of his...ahem, family jewels...bouncing around." - наистина ли се чува newsm78 ? Ще си пусна епизода за емпирична проверка Mr. Green .

Линк: Supernatural Slide-Show: The Funniest Scenes

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 11:51 от Impala

# 624
  • Мнения: 630
И когато самската питанка (?) се разгъне до чуденка (!)
Ето на това му се казва идеален евфемизъм Laughing Аморе, как го измисли, не само че си го представих, ами направо като че ли аха да се случи Whistling

# 625
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
И когато самската питанка (?) се разгъне до чуденка (!)

О, това е добро Peace (Начинът на изразяване, не промяната във вида на нечии атрибути. Laughing)

# 626
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Мирка честит стар ник,ще трябва да свикваме Mr. Green

Артемида_  wavey добре дошла Hug Hug,в тази връзка подкрепям идеята на Деси Crazy Иделано ще ни е ще има да побираме още нови попълнения Grinning

ПП2 Laughing : Предлагам да се местим в Сентръл Парк,тамън като се изморим от копаене,съдене и т.н...ще можем да се топнем в езерцето,а градинарят няма да може да устои и ще се присъедини  Wink

'Jefferson Starship' верно ли е група Crazy,въх така се забавлявах като го измисли Mr. Green Joy Joy

Според мен Кас го промени не толкова свободата, колкото властта и отговорностите, които тя носи. Също като при хората. Ясно е, че няма как да ръководи армия с изцяло чисти ръце и помисли. Това може да стане в идеален свят, а света на СПН е реален (по-голяма глупост не бях писала  ooooh!) Искам да кажа, че промените  около човека (ангела), неизбежно променят и самия човек. На Кас му се налага да взима много трудни решения, дано едно от тях да не е животът на братята или победата.

Това е доста добро мнение и ми се струва,че е точно така и както казахте в никъв случай не е предател...общи интереси със сигурност ще извъртят нещата и Кас ще излезе от добри,само дето нещата с братята ще са малко оптегнати Thinking

И накрая честит ден ден на Сами Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes още не е станал горкия,но той знае че тази вечер ще го чака тежка нощ Crazy

# 627
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ау, честит празник на Сами!   bouquet

И едно обръщение към градинарките лично от рожденника, което той помоли Чък да ви съобщи:

Суматоха, глъч и врява,
брей, какво, какво ли става
днес в градинката зелена?
Градинарка пременена
с нова празнична одежда
куп подаръци подрежда
край лехите с теменужки.
А засмените й дружки
си шушукат покрай нея,
тихо в шепичка се смеят
и сърца им бият лудо.
Всъщност тука няма чудо:
Градинаря в този ден
ще празнува ден рожден.
Ето го сега пристига,
весело им той намига,
пооправя си косата,
бос пристъпва през тревата.
Те към него приближават
и целувки му раздават.
На целувките отвръща
той и после ги прегръща.
- Сладки мои гълъбици,
градинарки-хубавици,
в моите покои пищни
торта с шоколад и вишни
и шампанско френско имам.
Всичките сега ви взимам
с мен на празник да вървите.
Разпуснете си косите,
нещо леко облечете
(после ще го съблечете).
Аз предвидил съм програма
интересна и голяма,
забавления чудесни,
весели и интересни
(включват шоколад и пасти
подир туй и бурни страсти).
Празника ми споделете,
себе си ми подарете.


Гледам си часовника, имате не повече от 10 минутки, за да се приготвите за тържеството. Бегом!

# 628
  • Мнения: 292
Добър ден,
Розе Heart Eyes, прекрасно, както винаги .....

Да е жив и здрав Градинаря , все така да ни радва  Hug Heart Eyes

# 629
  • Мнения: 1 775
Ех, розе, страхотно е Grinning Най-обичам да не ми се налага да търся подарък, защото рожденика иска да му подаря себе си Mr. Green Нещо леко вика да облечем, а? Thinking Аз мисля да облека това Flutter С Фейчето сме се наговорили и сме почти в еднакви одежди Laughing

Общи условия

Активация на акаунт