SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 079
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
На мен пък много ми хареса Кас. И като игра, и като развитие на героя. За изненадата да не говорим, щях да падна, въпреки, че се обсъждаха подобни варианти. Вярно, че драскането по стената остана на заден план. Дано само не я срутят накрая, та да страдам цяло лято  Tired . Ама като ги знам колко са проклетички, точно това ще направят  Mr. Green

...ама тоя е като изкаран от библиотеката.


Ох, поредния палав библиотекар  Heart Eyes Joy

Според мен изобщо не го е убивал  Rolling Eyes

А как мислите, дали Кас работи за Краули, или Краули работи за Кас?  Thinking

И според мен не го е убивал, по-скоро Краули работи за Кас и Кас си защитава подчинените, но не е изключено както каза Изи да са партия. Ще си поделят света и пак ще се хванат гуша за гуша.

# 556
  • Мнения: 0
Е добре сериозно ли ви харесва тоя Принц Хари - тотален зубар!

Не си му попадала на снимки явно Grinning Изобщо е далеч от представата за зубър. Много е щурав и е доста по-освободен от брат си. На мен Уилям ми харесваше повече като беше по-малък и приличаше повечко на майка си. Сега на външен вид и на мен Хари ми е по-симпатичен Simple Smile
Май така се оказва. Не съм попадала на подходящ снимков материал Simple Smile Да ме прощава принца.

# 557
  • Мнения: 201
Кас по-скоро изказа резерви към връщането и в смисъл, че е много измъчена и тялото на Сам няма да може да понесе болката и, ако се случи така, че стената на Смърт не издържи. И Дийн отново ще загуби брат си, този път завинаги. Тя душата на Самито както си беше в клетката с Мишо и Лу, едва ли му е била или е щяла да бъде от полза на Кас.  Rolling Eyes

Изи, той така каза, и има смисъл, но взе да ми се струва че от тоя храст ще изскочи зайче...

Мисля че цялата сценка с горенето на костите беше тотална инсценировка. Интересно ми е Смърт какво точно го грее цялата работа с душите... нали им каза да продължават да ровят.  newsm78




# 558
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
Вярно, това за Смърт го бях забравила. Какво точно искаше от тях  newsm78

Не съм попадала на подходящ снимков материал Simple Smile Да ме прощава принца.

Линд, или е това, или на 30+ сваляш достатъчно летвата. Стига да е млад, буен приц, вземаме го  Laughing

# 559
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Смърт какво точно го грее цялата работа с душите... нали им каза да продължават да ровят.

Според мен не го грее..той е над тези боричкания. По същност, а и по предназначение..Поне така трябва да е. Въпреки че му приписаха леко пристрастие към Дийн, след като му даде жокер да продължи с ровенето... Rolling Eyes

Кас е много променен. Според мен отдавна изгуби онази своя невинност и праволинейност. Не му се отразява добре свободата, която изведнъж получи. Изгуби някак си представата за цялата картина фокусиран само върху това как да подлее вода на Раф и... започна да греши лошо.

Аз залагам, че К2 са партия. Crazy Взаимноизгодно споразумение.

# 560
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
Според мен Кас го промени не толкова свободата, колкото властта и отговорностите, които тя носи. Също като при хората. Ясно е, че няма как да ръководи армия с изцяло чисти ръце и помисли. Това може да стане в идеален свят, а света на СПН е реален (по-голяма глупост не бях писала  ooooh!) Искам да кажа, че промените  около човека (ангела), неизбежно променят и самия човек. На Кас му се налага да взима много трудни решения, дано едно от тях да не е животът на братята или победата.

# 561
  • Мнения: 0
В промото за 20 епизод Кас каза, че мрази това, в което се превръща. Може би ще се осъзнае, но всичко ме навява на мисълта, че (не ме убивайте с камъни, мразя това, което казвам) Кас ще умре до края на сезона.
Дано га греша, Господи (Чък)!  Praynig

# 562
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Според мен Кас го промени не толкова свободата, колкото властта и отговорностите, които тя носи.

Всичко, което идва със свободата, това имах предвид.
То е ясно, че на война е като на война, но пак има граници, които не се прекрачват, защото прекрачиши ли ги губиш много повече, отколкото пeчелиш. Заигравката на Кас с Краули е една такава премината граница според мен.

# 563
  • Мнения: 0
Съгласна съм, че Кас премина границата, съюзявайки се с Краули. Не ми се мисли какво ще направят Сам и Дийн, когато разберат. Изглежда бяхме прави за предателството на Кас...

# 564
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
По повод Кас и предателството му, много ми беше интересна последната сцена. Боби и Сам се досетиха, а Дийн сляпо му вярва. Хареса ми как Сам се опита да го окуражи, един вид да отрече очевидното, само и само да не нарани Дийн. Сам знае, че вярата му в Кас е едно от малкото неща, които го държат  Tired Когато коментирах с моя мъж хипотезите за предателсвото на Кас, той каза - "Не разбра ли, че Кас е лоялен единствено на баща си" Понякога се сеща първосигнално за неща, върху които аз разсъждавам денонощно  Laughing

# 565
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Боби и Сам се досетиха, а Дийн сляпо му вярва. Хареса ми как Сам се опита да го окуражи, един вид да отрече очевидното, само и само да не нарани Дийн.

А според мен на Сам все едно му стана неудобно от самата мисъл Кас да е предател...сякаш се почувства неудобно, че си го е помислил. За това така се смотолеви пред Дийновото настоятелно "Сам?!" Grinning

# 566
  • Мнения: 116
В Замунда казаха, че Джен си имал бебенце, аз защо не съм чула нещо такова?!  newsm78

 Joy Joy Joy

Даже са ни цитирали

Има,има си бебенце! Влезте във форума на БГ МАМА,има си фен група с много яки новини и за 2-мата ДЖ.,а и за всички останали!!!!

Нправо не знам как съм го пропуснала  Rolling Eyes А може би нямат предвид нашия форум, а например "Общ отчетен бременност и раждане" Бързо да си признае коя БГ мама ощастливи Дженсън и бързА да се похвали във форума  Laughing

Е, братме, човек да не се похвали в отчетния форум... ами какво да правя... крия се... най-вече от Тренерката, че ще ме убие...

а иначе си имаме Simple Smile)))

ама под Джен се надявам, че имате предвид Дженсън... а не Дженевив... защото с нея деца не искам да имам  Joy

а за Дженсън си трайте....

тайна е... огтромна.... даже той не знае  hahaha


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 567
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
Ми честито на младите родители   bouquet Трябва да е италианче, (сигурно Чък го е писал със ситни букви) ама по бързата процедура, нещо свръха се омеши със Здрача  Joy

# 568
  • Мнения: 0
Здравейте,
Епизодът изгледан и много много харесан.
Първосигнално и аз застанах на теорията на Изи - Кас и Краули го играят комбина на принципа "Помогни ми, за да ти помогна" и това с изгарянето на костите си беше за прикритие, за да не се досетят момчетата. Мнооооого а-ла "Добри поличби"
(Геймън, ех този Геймън). Наскоро четох, че с Крипке са лични приятели - ми, личи си, да кажа. И Геймън нееднократно е заявявал в Туитър, че следи сериала и го харесва. От това повече какво признание да търсим от къде екипа си събира сюжети? Simple Smile)

Иначе за пръв път от седмици насам СПН-ски епизод се случва да ме изненада - и то много приятно. Очертава се грандиозен финал на цялата история, който наистина цяло лято  ще ни остави да мислим какво ли става.
Кас се обръща към зло, Дийн не знам дали ще успее да го спре и накрая "Божието възмездие" може да се окаже, че ще го затрие. Краули пък кефи отвсякъде! Simple Smile

Ех, как нямам търпение да е 6.05 вече!

# 569
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Кога ще бъде финалният епизод?

Мнооооого а-ла "Добри поличби"

Мхъм Grinning

Общи условия

Активация на акаунт