SUPERNATURAL – Castiel: Trench Coat, Blue Eyes & Free Will

  • 28 491
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 200
Хахахах леле момичета, вие сте уникални! Как се смях!  Hug

Импалка, мерси за "спойлиращата" снимка. Ох този Рай, искам да го видя  Laughing

Белс, подписът ти го има в клипа за тебе  Hug

# 136
  • Мнения: 201
Оооо, виждам, че сте се забавлявали снощи!  Crazy
Бива ли сега такова нещо?

   

Оставете малко и за другите!  Laughing

# 137
  • Мнения: 116
Белс, подписът ти го има в клипа за тебе  Hug[/b]

А клипът къде го има Simple Smile))))  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

не се притеснявай, има още много време до рождения ми ден

уф, то не е много за празнуване тази година, защото ще стане вече на 30 ужасТ

# 138
  • Мнения: 201
 Тук има интересни размисли по темата защо Майката се нарича Ева и каква е логиката, ако все пак се окаже онази Ева. Опитвам се да го преведа в момента, но процеса е бавен и болезнен... ужас, понякога ми се струва, че речника ми е по-богат на английски, отколкото на български.  ooooh!

# 139
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358



Заел е поза яростно заклещване
Не иска да отпуска..и не иска
Трябват инструменти за отклещване
Следва яко млещене..

Пристига Кастиел втрещен
от тоз момент е омърсен
-Сами как не те е срам,
хулиган си бил голям!
Самито без срам:
Идвай тука и на теб ще

Слънцето протяга топли длани,
милва леко морните тела.
Толкова любов събрана
никъде до този миг не бе видяна

И ръце ръцете търсят.
За да споделят копнеж и топлина.
Няма нищо толкова горещо,
като влюбените ни сърца

Пламъкът отвътре ни изгаря
и душите огнено треперят.
Кой е казал, че е любовта за двама,
щом сърцата могат да споделят.


Добро утро!

ако си мислите, че романтиката не ме вълнува, бъркате  Laughing
Само имам по-различна представа за романтика. Изи, за теб  Hug

Мислете заглавие, аз си мисля за нещо по "Металика", например "Денят, който никога не дойде" , давайте още идеи

Ауу, какви гифчетааа!!!



# 140
  • Мнения: 2 040
Здравейте!
Аз се появявам чак на десета страница  Embarassed. Докато ви изчета и се на хила на всичките стихчета бая време мина. Поздравления на всички стихоплетки!   bouquet Hug

Импалка и Мирка, темата е страхотна! Поздравления е за двете ви!  Hug Hug

Вече е доста късно, ама да си кажа, че на мен последният епизод ми хареса.

Поздрав с един фенарт, който много ми хареса. Малко намязва на графити.

# 141
  • гр. София
  • Мнения: 2 522

Слънцето протяга топли длани,
милва леко морните тела.
Толкова любов събрана
никъде до този миг не бе видяна

И ръце ръцете търсят.
За да споделят копнеж и топлина.
Няма нищо толкова горещо,
като влюбените ни сърца

Пламъкът отвътре ни изгаря
и душите огнено треперят.
Кой е казал, че е любовта за двама,
щом сърцата могат да споделят.


Брей, какъв отбор поети!
Нижат пламенни куплети
и се вихрят в бурни страсти...
...Идвам да ви кажа „здрасти”.

С мене водоноска бутам,
че не знам в коя минута
тук пожар ще се запали.
Вий на страст сте се отдали,

но искри хвърчат страхотни
от телата жарки, потни,
и чаршафи, и пердета
в миг ще пламнат общо взето.

Аз ужасно се страхувам,
затова така нахлувам.
Няма никак да ви преча –
с гръб ще съм и то далече,

и с пожарникарска каска
(с маргаритки за украска)
ще стоя на пост, че може
спешно да ми се наложи

със маркуча да притичам.
Толкоз много ви обичам,
че не искам злополука
някаква да стане тука.

Вий бъдете си спокойни,
подвизи вършете бойни,
никой няма да загази –
борбено ваш Чък ви пази!

 yes

# 142
  • Мнения: 6 388

Хм Thinking , на мен ми изглежда като Самито да шие усилено.

Добро утро и от мен. Много е хубаво да се събудиш с блажена усмивка и после да почетеш с удоволствие в любимия си форум. Благодаря Hug .

# 143
  • Мнения: 3
Розе, хехе хубави стихчета. Не знам защо, но се сетих за подвизите на Макс и Мориц и Вилхелм Буш  Mr. Green

Импалке, а на мен ми се струва, че Сами рисува с особени изразни похвати  Grinning

# 144
  • Мнения: 630

Хм Thinking , на мен ми изглежда като Самито да шие усилено.

Добро утро и от мен. Много е хубаво да се събудиш с блажена усмивка и после да почетеш с удоволствие в любимия си форум. Благодаря Hug .
Розе, хехе хубави стихчета. Не знам защо, но се сетих за подвизите на Макс и Мориц и Вилхелм Буш  Mr. Green

Импалке, а на мен ми се струва, че Сами рисува с особени изразни похвати  Grinning
Не, мили мои, не. Аз шия, а той се възмущава искрено от похватите ми на шивачка Joy

# 145
  • Мнения: 116
Що не си го кажем направо...

тези физиономии няма как да са свързани с шиене. Всички знаем с какво е асоциацията,

само си чешем езиците....

ами така де, да си признаем...

става дума за правене на .... аутопсия

поне това е в оригинала на кадрите

а в главата на Инчето.... ехееее Embarassed


Инче, аз докато изкоментирам новия подпис и хоп той станал още по-нов... красота!

Импала, а твоят подпис ми е една от най-любимите сцени с теб

# 146
  • Мнения: 292
Що не си го кажем направо...

тези физиономии няма как да са свързани с шиене. Всички знаем с какво е асоциацията,

само си чешем езиците....

ами така де, да си признаем...

става дума за правене на .... аутопсия

поне това е в оригинала на кадрите

а в главата на Инчето.... ехееее Embarassed


Така така, всички знаем ....  Whistling Мен други работи ми идваха на акълеца ... вадене на трънче от пръста, ама айде, Щом Сити иска да шие ...  Twisted Evil

Галееее, тънката струна на романтиката ти се отдава много, ама много добре.   bouquet

# 147
  • Мнения: 6 388
Еми,
Благодаря   bouquet за линка. Прочетох публикацията: наистина интересни разсъждения за Майката/Ева. Много ми харесаха и останалите части – за ловците, посмях се отново на харпиите/херписите Joy . А Edit 2, хм Thinking ...

Bella, Hug
Болезнен кoнтраст Confused с останалите коли, но пък какви ‘господари’ имам bowuu .

Поздрав с това: Enigma & Deep Forest & Art of Noise - Majorca. Oще ми е снощно.

# 148
  • Мнения: 3
Съгласна с Би - Галка и романтиката са си еййй така- *търка пръстче в пръстче*  Grinning

Инче, постни си гифа, моля те, от сутрешния подпис, докато го копна и изчезна. Направо се разногледих с готините ти подписи, направила съм им отделна папка  Peace

# 149
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
...
- Как можахте да го позволите ... ???- каза ядосано гласа. Искаше му се да закреЩи, те бяха мухльовци, тълпа глупави отчета които не можеха да опазят една книга. Вярно, че и тя не бе ПРОСТО една книга. Това бе КНИГАТА ... - Сега вие Ще отговаряте пред НЕГО. Не ми се мисли какво ви чака, когато рабере, че сте Я изгубили.
Няколко века по късно ...
- Carry on my wayward son ... There'll be peace when you are done ... Lay your weary head to rest ...Don't you cry no more ...  - Дийн припяваше колкото му глас държи, докато Сам преглеждаше телефона си за съобЩения от Боби. Слънцето точно се показваше из зад хълмовете и галеше нежно върховете на дърветата. Сам се загледа в него и се опита да се наслади максимално на красотата му.
- Дийн .... Диииййн ... Дииииииииииииийййййййн - опита се да надвика музиката Сам.
- Каквоооо ?- На лицето му блесна очарователна усмивка. Дийн истински се забавляваше ... Не се бе чувствал толкова жив от месеци.


Сам се пресегна и намали музиката. По лицето на Дийн пробяга сянка на добре изиграно възмущение:
- Хей, човече, какви ги вършиш!
- Имам странно съобщение от Боби. Трябва да му се обадя.
С тези думи Сам набра познатия номер, изчака няколко секунди и след това заговори. Дийн му хвърляше любопитни погледи. Не му убягна стегнатото изражение на Сам, което ставаше все по-сериозно и по-сериозно. Какво ли толкова му казваше Боби?
След малко, когато приключи разговора си, Сам се обърна към брат си.
- Много интересно...Археолози са копали в Гранд Каньон по брега на река Колорадо. В малка пещера са открили мумия на монах. Смята се, че е умрял, а сухият горещ въздух на каньона е съхранил тялото. Под дрехата му имало  книга. Археологът, който се заел да я разчете умрял мистериозно. Намерен е в палатката си. Очите му били....хм... – той затърси подходящата дума - ...като стопени...
- Стопени ли? – изненада се Дийн.
- Да, били са изтекли по лицето му. Очните кухини били напълно празни. Не може да се установи към кой орден е принадлежал монахът. Дрехата му е странна – кафява наметка с особен извезан знак на гърдите отляво. Завързана е през кръста с колан от три преплетени копринени върви – зелена, кафява и черна. Ръцете му са покрити с татуировки. В момента ги изучават. Притискал е книгата до гърдите си, вероятно е била много ценна за него.
- Какво мисли полицията по въпроса?
- Не са викали полиция. Сред археолозите витае страх от нещо свръхестествено заради книгата. Боби каза, че е добре да наминем да видим за какво става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт