Двата, ляв, двата, десен - 2, или хобито ни е народните танци

  • 117 696
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 132
"Фолклорна Работилница"

# 676
  • Мнения: 7
Благодаря. Клубът за хора и танцовият състав се казват "Фолклорна работилница" Simple Smile Всички ние сме любители.

# 677
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Много ми хареса и имах тайната надежда, ако ми е удобен клуба, да се включа в него, понеже нашето съставче се разпадна и съм свободен електрон. Но уви, много ми е далече.
Благодаря ви,  момичета.

# 678
  • Мнения: 7
Ние репетираме в частно училище ВЕДА- ж.к. "Надежда", на колелото на трамвай номер 7. Стига се и с метро- ул. Хан Кубрат.
Ето го танца и от прекрасния Роженски събор: https://www.youtube.com/watch?v=bMSdUQ6jseY&feature=youtu.be

По повод Роженския събор- имаше баби с бастунчета и носии и направо ми напълниха душата, толкова мила гледка бяха.   bouquet

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Браво! Пък и на хубаво място е сниман. (за клипа на предната страница става въпрос)
Само не знам дали манастир е подходящ декор, но сигурно не сте първите...

# 680
  • София
  • Мнения: 30 142
Много хубав танц! Браво!  Peace

# 681
  • Мнения: 7
Благодаря. Определено не сме първите, които снимат в манастир. Църногорският манастир наистина е много хубав, ако някой ден се чудите къде да отидете на чист въздух, тишина и да посетите манастир, се разходете. Не е далече, на 60 км. от София е, над село Гигинци. От там можете да си купите истинско биволско кисело мляко, козе и биволско сирене, ябълков оцет, ракия, сладка, билки и всичко е направено там.

# 682
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Почти ветеран съм в танцуването. Та, имам нужда от нова група, по възможност в Люлин. ТАнцувала съм в Мераклии, в 40-то училище, както и в Културен център Люлин последно. Прекъснах за известно време. Може пък и там да продължа, знае ли човек. Simple Smile Очаквам вашите предложения с нетърпение!  Mr. Green

Последна редакция: пт, 04 сеп 2015, 22:32 от Innocencee

# 683
  • Мнения: 47
Някой от вас ходил ли е миналата година на фестивала "Нашенско хоро" в Самоков?
Интересува ме как е било като организация и дали си струва да бием път до там.

# 684
  • Мнения: 7
Здравейте приятели,
Обръщам се към вас с молба за помощ. Със съпруга ми участваме в един фото конкурс- "Пазител на традициите" и печели този, който събере най- много харесвания на някоя снимка. Давам линк и ще съм ви безкрайно благодарна ако отделите 2 минути да ги харесате, а ако искате ги и споделете: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.876183525795150.107374 … ef=message_bubble                                 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 685
  • Мнения: 2 132
Прекрасни снимки!Успех в надпреварата!

# 686
  • София
  • Мнения: 35 100
Някой от вас ходил ли е миналата година на фестивала "Нашенско хоро" в Самоков?
Интересува ме как е било като организация и дали си струва да бием път до там.
Добре е. Тази година ще ходим  Simple Smile

# 687
  • Мнения: 4 303
Ле,ле! Защо не споделяте или всички преустановихте заниманията по народни танци?
Аз съм от начинаещите и четох наред темата, но много клипове ги няма!
Интересно ми е да разбера къде, какво и как учите.

# 688
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, ще си купуваме носии и китки за глава. От една работилничка ни предложиха диадема с увити изкуствени цветя по нея за 5лв бройката. Някой има ли идея за нещо по-добро? Вие с какви накити на главата танцувате по участия?

vasq_5, добре дошла, и питай за това което те интересува. Аз танцувам в любителски състав в Русе от 4 години, изучила съм вече около 50 народни хора. Не ходим много по участия, а танцуваме за удоволствие и разтоварване.

Тази година участвахме в предаването на БНТ "Иде нашенската музика". Беше незабравимо преживяване, може да ни видите тук след 30-та минута http://bnt.bg/predavanyia/ide-nashenskata-muzika/naj-novite-pesn … popova-12-09-2015

Последна редакция: пн, 09 ное 2015, 11:41 от dilyana_M

# 689

Общи условия

Активация на акаунт