ЛУННА ДИЕТА

  • 84 307
  • 713
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 911
Успях ... на вода, 3 ябълки и 1 портокал ...

# 691
  • Мнения: 315
При мен не се получи особено  Embarassed сгафих с едни сладки , които правих днес  Banghead , но ще го преживея Laughing , все пак изпих толкова много вода ,че определено се дотоксицирах  Laughing
Браво на издържалите   bouquet и до другата седмица

# 692
  • през девет планини в десета
  • Мнения: 51
Мислех да карам тридневка , но едвам дочаках финала Sad хапнах 2 варени яйца , малко сиренце и половин кофичка кисело мляко и сега ме гризе съвестта Sad  иначе испих 5 литра вода Simple Smile

# 693
  • Мнения: 17
Като гледам, сгафилите сме доста Embarassed. Аз издържах целия ден, но вечерта си хапнах боб с доматена салата Mr. Green
И аз да кажа браво на успелите и до следващия път smile3506

# 694
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте!

През новата година съм решила да спазвам лунната диета.

Ето го календара за 2014 година.

# 695
  • София
  • Мнения: 11 134
Пълнолуние!
16 януари 2014
06:53:29

Има ли някой на линия ?

# 696
  • Варна
  • Мнения: 815
Пълнолуние!
16 януари 2014
06:53:29

Има ли някой на линия ?
Аз съм на линия. Трябва да се стегна малко, че последните месеци съм много нередовна  Embarassed

# 697
  • София
  • Мнения: 11 134
Аз днес за първи път ще се пробвам.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз миналата година като цяло нямах пропуск и се чувствах много добре. Но през последните 2-3 месеца не можах да я спазвам и сега съм се заинатила да не се предавам.

Успех на всички  Hug

# 699
  • Мнения: 4 350
И аз с вас!
Успех на всички! Hug Peace Hug

# 700
  • на морето
  • Мнения: 239
Да се включа и аз в лунуването Simple Smile бях забравила, че днес е време за разтоварване. Ще се пробвам днес да съм само на плодове и повечко вода, дано да издържа до утре, а и имам нужда от разтоварване.
Успех на всички и утре да дадете отчет за резултата!

# 701
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!  Hug От сутринта съм на фрешче и съм силно мотивирана, че имам доста за сваляне. Успех! Peace

# 702
  • Мнения: 1 517
аз изкарах също днес един плодов ден.

# 703
  • София
  • Мнения: 3 528
Дотук добре!
Последно "истинско" ядене вчера на обяд– риба; вечерта- малко ядки, малко червени боровинки.
Днес много джинджифилов чай, вода, сок грейпфрут и преди малко 2-3 резенчета ябълка.
След малко си лягам- значи броя първото си лунуване за годината за успешно  newsm44
До новолунието.   bouquet

# 704
  • Варна
  • Мнения: 815
Браво на успелите   bouquet
Аз от снощи съм на вода, сутринта пих чисто кафе и топла вода с лимон и през деня вода. Само тази вечер се изложих с няколко глътки ром, ама...  Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт