90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 209

  • 26 286
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 292
 Плодчетата днес Simple Smile
11.00-банан
13.00-1/2 ананас
15.30- 50гр. Сурови бадеми и лешници
17.30- 4 мандарини
19.30- 2 банана мисля
 Кураж за утре на тези,които са с мен на воден Peace

# 691
  • Варна
  • Мнения: 100
Аз пак с въпросчета:
-премахната ми е жлъчката и днес имам болки около операцията, дали е от диетата или нещо временно, досега не съм имала проблеми, някой познавате ли да е пазил диетата с премахната жлъчка
-по време на постите, постя по 2 седмици-едната без месо, само с млечни, другата без нищо животинско. Та въпросната втора седмица-как ще я изкарам се питам?

# 692
  • Мнения: 752
Сиска - тофу, соеви продукти?

Отчетът за днес, плодове:
9:15 - банан
11:15 - портокал
15:00 - банан, портокал, пълна шепа сурови бадеми
17:15 - банан, портокал
евентуално в 19:30 - банан (не чувствам никакъв глад, ще опитам да мина без него)

Вода - 1.5 л. и отделно 600 мл. неподсладен чай. Като добавим и портокалите, направих пътека до тоалетната.  Whistling Движение - 'ич. ooooh!

# 693
  • до моите любими хора
  • Мнения: 15
bubeto_d имам кростренажор в къщи. Тренирам на него по 30 минути на ден. До сега все прашасваше, но сега реших да го ползвам уж за по-добри резултати.
♥ ЖаБкА ♥ ти за 4 години си качила 10 кг, а аз за 1 месец неспазване на режима през почивката и качих 11 кг това е страшното Cry

# 694
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз да споделя, че вечерята с неовкусена салата не ми се получи. Свикнала съм с доста сол и заради липсата на подправки едва предъвках три-четири парчета домат. Поне вече знам, че ще си карам само на плодове  Laughing

# 695
  • Мнения: 24
Минавам да отчета успешен плодов ден днес. Grinning

портокал, банан, 100гр. сушени сини сливи, фреш грейпфрут, банан

Решила съм да правя утрешния воден, дано удържа фронта, че днес малко усещах глад, на моменти една дочаквах интервала от 2 часа.

# 696
  • Мнения: 41
Да попитам къде мога да прочета какъв  е режима след приключването на диетата.

# 697
  • Мнения: 292
Aira,на първа страница.

# 698
  • Мнения: 1
Здравейте девойчета. Simple Smile
Днес варива:
з-портокал
о-зелеви сърми
в-катофена салата


# 699
  • Мнения: 9
Може ли през въглехидратния ден за обяд 1 пакетче бисквити Белвита , а за вечеря парче бисквитена торта ?Успех на всички  Hug

# 700
  • Мнения: 1 517
Може ли през въглехидратния ден за обяд 1 пакетче бисквити Белвита , а за вечеря парче бисквитена торта ?Успех на всички  Hug
не, обядът задъжително е солен. За вечерята може торта да

# 701
  • Мнения: X
Здравейте!
Старт на диетата : 72  кг при височина 174 см.
Днес : 4 ден плодов :
Закуска 10 ч. : банан
              12 ч. : банан
              15 ч. : 3 малки ябълки
              19 ч. : банан
Вода около 2,5 л.
За първи път се пробвам да пиша тук,sorry ако има нещо не както трябва. Embarassed

# 702
  • Мнения: 9
Благодаря ! тогава ще е пакетче солети , защото няма да съм у дома .
Може ли през въглехидратния ден за обяд 1 пакетче бисквити Белвита , а за вечеря парче бисквитена торта ?Успех на всички  Hug
не, обядът задъжително е солен. За вечерята може торта да
Благодаря ! тогава ще е пакетче солети , защото няма да съм у дома .

# 703
  • Мнения: 447
Благодаря ! тогава ще е пакетче солети , защото няма да съм у дома .
Може ли през въглехидратния ден за обяд 1 пакетче бисквити Белвита , а за вечеря парче бисквитена торта ?Успех на всички  Hug
не, обядът задъжително е солен. За вечерята може торта да
Благодаря ! тогава ще е пакетче солети , защото няма да съм у дома .

Има едни лучени солени гевречета "Тарали", които са страхотни. Горещо ти ги препоръчвам, както и на всички останали. Има също натурални, люти и такива с вкус на домати и риган. Но лучените са си най-хубави. Не правя реклама, просто ги смятам за хубаво попадение за въглехидратния обяд. Около мен няма човек, който да не ги обича. Даже синът ми, който е на годинка и три месеца, им е фен.

# 704
  • Мнения: 9
Благодаря ! тогава ще е пакетче солети , защото няма да съм у дома .
Може ли през въглехидратния ден за обяд 1 пакетче бисквити Белвита , а за вечеря парче бисквитена торта ?Успех на всички  Hug
не, обядът задъжително е солен. За вечерята може торта да
Благодаря ! тогава ще е пакетче солети , защото няма да съм у дома .

Има едни лучени солени гевречета "Тарали", които са страхотни. Горещо ти ги препоръчвам, както и на всички останали. Има също натурални, люти и такива с вкус на домати и риган. Но лучените са си най-хубави. Не правя реклама, просто ги смятам за хубаво попадение за въглехидратния обяд. Около мен няма човек, който да не ги обича. Даже синът ми, който е на годинка и три месеца, им е фен.
Не са ли много за едно хранене ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт