90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 209

  • 26 277
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 12 555
280 грама са. Тук все пак сме жени, не сме в детската градина, за да ядем по 100 грама.

# 706
  • Мнения: 447
Благодаря ! тогава ще е пакетче солети , защото няма да съм у дома .
Може ли през въглехидратния ден за обяд 1 пакетче бисквити Белвита , а за вечеря парче бисквитена торта ?Успех на всички  Hug
не, обядът задъжително е солен. За вечерята може торта да
Благодаря ! тогава ще е пакетче солети , защото няма да съм у дома .

Има едни лучени солени гевречета "Тарали", които са страхотни. Горещо ти ги препоръчвам, както и на всички останали. Има също натурални, люти и такива с вкус на домати и риган. Но лучените са си най-хубави. Не правя реклама, просто ги смятам за хубаво попадение за въглехидратния обяд. Около мен няма човек, който да не ги обича. Даже синът ми, който е на годинка и три месеца, им е фен.
Не са ли много за едно хранене ?

Е, зависи колко си гладна, но принципно, да. Можеш да си оставиш половината за следващата 4-ка. Simple Smile

# 707
  • Мнения: 117
Бързо се отчитам и отивам да лягам, че беше тежък ден.
з. банан
о. купичка боб и филия хляб Вита
в. купичка боб

вода 3 литра, единственото ми прегрешение е че изместих доста часовете, но нямах избор, обяда беше в 16:00, а вечерята в 21:00.  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 0
Да споделя , още е много рано но, аз май не правя нещо както трябва  newsm78
 Утре ми е трети ден, сега се притеглих 2 килограма отгоре Sad Вие колко големи порции си правите, аз прегрешавам с 4 пъти хранене и плод сутрин два пъти през два часа, но в книгата пише без гладуване по 4 дори 5 хранения може. Там пише между 3, 4 часа разстояние от хранене до хранене, аз три часа със сигурност издържам. Може би да ми големи самите порции, знам ли Sad
Дано утре е по-обнадеждаващ ден!
Лека и спокойна вечер на всички!

# 709
  • София
  • Мнения: 12 555
Искаш да кажеш, че ядеш 4 пъти между 12 и 20 часа и се чудиш защо си 2 кг отгоре?  Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 0
Добър вечер,мацки! Приключи първия воден ден. Прави бяхте, по-лек е от плодовия. Утре ще отчета резултата. Лека вечер

# 711
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 495
karamel_shoko
Хм, не знам коя книга четеш, но в тази, която аз съм чела (руската) пише:
Закуска плод
Ако не можеш да издържиш до обяд, е позволена втора закуска

Обяд и вечеря според деня - това е.

Явно са ти големи порциите, освен че ядеш често.
В книгата пише горе долу какви са грамажите на порциите. Отделно, нищо не пишеш за вода. А и не пишеш колко соев сос слагаш  Wink Щото той освен захар, има и доста сол, а тя задържа водата.

Май не си много мотивирана, щом не си се запознала добре с какво си се захванала.

# 712
  • Мнения: 0
Между 12 и 20 часа ям 3 пъти, да кажем към 1, 3 и 7 часа, А сутрин взима плод в 9 и 11 часа. Тук от първа страница си свалих от прикачения файл книгата на български, може да погледнете. Ще намаля порциите, наистина много огладнявам, надявам се организма ми скоро да свикне и да намаля драстично и храната и излишните килограми

# 713
  • Мнения: 0
Искам да помоля съфорумката, която веднъж беше дала съвет какво да се пие, ако се засили косопада по време на диетата, пак да сподели smile3525 Не съм сигурна дали беше Савина или някой друг, а и точно това изречение ще го търся до утре сигурно. Май ще се наложи да взема и аз мерки. Освен че ще увелича млечните в белтъчния ден, явно са ми недостатъчни.

Утре ще се отчитам след днешния плодов. Трудничко го изкарах, не от лакомия, ами ми става еднообразно. Сега изпих един ментов неподсладен чай и ще лягам, че да не ми пристърже пък по нощите Crazy

Лека нощ и до утре! Hug

П.С. Карамел, излиза, че имаш 5 хранения. Защото плода се води хранене, макар и просто плод. Пробвай да пиеш повече течности. И си намирай работа, за да не мислиш за ядене.

# 714
  • Мнения: 0
Относно водата, доста се насилвам, защото наистина нямам навика да пия вода, сокове и други напитки да, но водата ми е трудна работа, но не се отказвам. Относно соевия сос, спрях го. Simple Smile Исках да попитам в деня на варива как ви се струва идеята за китайски,  ориза там е пържен, но инцидентно бихме могли да си го позволим. И предполагам, че във въглехидратния ден и на пицария спокойно може да се иде, и сигурно Маргарита е най-подходяща само не знам какво правим с кашкавала, който слагат... Ще съм благодарна, ако споделите опита си със заведения и поръчани храни подходящи за режима.

# 715
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 495
Между 12 и 20 часа ям 3 пъти, да кажем към 1, 3 и 7 часа, А сутрин взима плод в 9 и 11 часа.

След обяд трябва да имаш почивка 4 часа в Белтъчен ден и 3 часа след бобови и въглехидрати.
Според мен нещо не си разбрала. Допустими са три хранения в този режим, като само По Изключение ако не можеш да издържиш до обяда хапваш още един плод, най-малко 2 часа преди обяда.
Препоръчвам ти преди да задаваш въпроси хубаво да прочетеш какво ти е позволено да ядеш и какво не. Като си изтеглила книгата, ми вземи я прочети де. Peace

# 716
  • Мнения: 0
Между 12 и 20 часа ям 3 пъти, да кажем към 1, 3 и 7 часа, А сутрин взима плод в 9 и 11 часа.

След обяд трябва да имаш почивка 4 часа в Белтъчен ден и 3 часа след бобови и въглехидрати.
Според мен нещо не си разбрала. Допустими са три хранения в този режим, като само По Изключение ако не можеш да издържиш до обяда хапваш още един плод, най-малко 2 часа преди обяда.
Препоръчвам ти преди да задаваш въпроси хубаво да прочетеш какво ти е позволено да ядеш и какво не. Като си изтеглила книгата, ми вземи я прочети де. Peace
Ами точно в книгата прочетох, че не трябва да се гладува и може да има 4-5 хранения като е важно да спазваш интервалите, което аз правя. Извинявам се, ако съм досадила, ще следя как се храня и реакциите на тялото си, то ще си проличи какво трябва и не трябва.
Лека вечер

# 717
  • Мнения: 0
Ако се будиш в 5ч сутринта и лягаш към полунощ най-рано, може и да е нормално да имаш повече от 3 хранения, при това с нужните интервали. Но с умерено натоварено ежедневие и 5 хранения, няма как да направиш паузи от по 4 или 3 часа Peace

# 718
  • Мнения: 0
Добро утро! Равносметката за първите 29 дни е -4 кг. Аз съм доволна, -4 кг без да изпиташ никакъв дискомфорт си е супер, а и тренирам доста,понаправих и мускулна маса така че доволно. Хубав ден  и успех на тези които са на воден.

# 719
  • Мнения: 336
Добро утро аз се завръщам след тежко боледуване и се наложи да спра диетата Sad
От вчера започнах за се запиша с втори ден
закуска -портокал
обяд ориз със зеленчуци
вечеря ориз със зеленчуци
и 3 часа във фитнеса
Усмихнат ден на всички и се надявам да съм с вас до края

Общи условия

Активация на акаунт